W Dukli ciężarówka potrąciła rowerzystę. Są utrudnienia na krajowej dziewiątce

gkr/gddkia
Około godz. 19 doszło do wypadku na drodze krajowej nr 19 w Dukli. Samochód ciężarowy potrącił rowerzystę - informuje GDDKiA.

Potrącony przez ciężarówkę rowerzysta jest ranny.

Zablokowany jest pas w kierunku Barwinka, a ruch w Dukli odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do dwóch godzin.

Aktualizacja, godz. 21:05:

Nie ma już utrudnień w miejscu wypadku.


Wypadek drogowy - pierwsza pomoc

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

M
Mk

"Są utrudnienia na krajowej dziewiątce"

"Około godz. 19 doszło do wypadku na drodze krajowej nr 19 w..."

Nie ważne co się pisze ważne że się pisze...

Moim zdaniem nie jest to literówka tylko bylejakość pracy "redaktora"

Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie