W Kątach zakończyła się tegoroczna edycja cyklu zawodów kolarskich MTB "Puchar Smoka" [ZDJĘCIA]

gm
W sobotę odbyły się ostatnie w tym roku zawody z cyklu "Puchar Smoka". Do rywalizacji zostały przygotowane cztery trasy przystosowane do wieku kolarzy. Trasy różniły się długością oraz trudnością techniczną. W zawodach rywalizowali kolarze w każdym wieku od najmłodszej kat. do lat 6 po najstarszą powyżej 45 lat. W zawodach wzięło udział 111 zawodników. Zawody o "Puchar Smoka" zostały zorganizowane przez Urząd Gminy w Nowym Żmigrodzie. Za przygotowanie trasy oraz sędziowanie odpowiedzialny był Kamil Cygan. Wyniki zawodów dostępne na stronie www.pucharsmoka.pl w zakładce Kąty.Zobacz także: Były kolarz przejechał 30 kilometrów, by pomóc osieroconemu kotu Grzegorz Michalski
W Kątach zakończyła się tegoroczna edycja cyklu zawodów kolarskich MTB "Puchar Smoka". Start i meta zawodów znajdowały się obok Szkoły Podstawowej w Kątach.