Zamknij

Nowiny

W Millenium Hall w Rzeszowie IKEA otworzyła punkt dostaw. Tak wygląda w środku [FOTO]

- Cieszymy się, że od 2 lutego klienci z Podkarpacia mogą zamawiać nasze produkty z dostawą do Punktu Odbioru Zamówień lub bezpośrednio do domu w takiej

Krzysztof Kapica

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/28] Następne

- Cieszymy się, że od 2 lutego klienci z Podkarpacia mogą zamawiać nasze produkty z dostawą do Punktu Odbioru Zamówień lub bezpośrednio do domu w takiej samej cenie, jak mieszkańcy Krakowa - na dzisiejszej konferencji prasowej mówiła Urszula Wilczak, Dyrektor IKEA Kraków.


Wcześniej podobne punkty powstały w Opolu, Kaliszu i Szczecinie. Punkt Odbioru Zamówień w Rzeszowie wyróżnia się jednak specjalną strefą ekspozycyjną i oryginalnym wystrojem. Można tu nie tylko odebrać produkty, wcześniej zamówione przez telefon lub internet, ale też obejrzeć wybrane meble z działów „sypialnia” i „pokój dzienny”, m.in. Są sofy i stół, przy którym można usiąść i napić się bezpłatnej kawy lub herbaty. Pomocą służą konsultanci IKEA, którzy wyjaśnią proces zakupu, doradzą, jakie produkty wybrać i jak zaplanować wnętrze.

Z okazji otwarcia Punktu Odbioru Zamówień IKEA dla pierwszych klientów przygotowano specjalne zestawy upominkowe. Od 2 do 4 lutego (godz. 11 - 19) w strefie eventowej na poziomie 0 Millenium Hall odbywać będą się warsztaty i animacje dla dzieci. W planach zajęcia plastyczne, podczas których dzieci własnoręcznie wykonają szwedzkie koniki z Dalarna, zakładki do książek z pudełek IKEA czy biżuterię z koralików, będących w asortymencie szwedzkiej sieci. Ponadto będzie można zrobić sobie zdjęcie z pluszakiem IKEA w fotobudce, zagrać w gry IKEA LATTJO czy posłuchać bajek szwedzkiego autora Ulfa Starka.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy