W poniedziałek (18 września) utrudnienia w ruchu na ulicach Jarosławia

OPRAC.:
Bogdan Hućko
Bogdan Hućko
Fot. KPP Jarosław
W poniedziałek, 18 września, kierowcy w Jarosławiu muszą liczyć się z chwilowymi utrudnieniami i spowolnieniem w ruchu drogowym, wynikającymi z powodu uroczystości 700-lecia pierwszej parafii w tym mieście. Policjanci apelują o stosowanie się do ich poleceń.

Ulicami Jarosławia przejdzie procesja eucharystyczna z placu Opactwa Sióstr Benedyktynek na plac ks. Piotra Skargi, ulicami: Pełkińską, Spytka, ks. Fili.

Jarosławscy policjanci będą zabezpieczać procesję, którą z okazji 700-lecia pierwszej parafii w Jarosławiu organizuje Parafia Bożego Ciała przy Kolegiacie w Jarosławiu. Procesja odbędzie się 18 września br., nad bezpieczeństwem uczestników oraz utrzymaniem płynności w ruchu kołowym będą czuwać policjanci.

Spodziewane utrudnienia nastąpią 18 września w godz. 17.00-18.00 na trasie od Opactwa Sióstr Benedyktynek w Jarosławiu, ul. Pełkińską, ul. Spytka, ul. ks. Fili na plac ks. Piotra Skargi do kościoła kolegiaty Bożego Ciała.

- Apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem

– informuje jarosławska policja.

Rajd Pojazdów Zabytkowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie