W sobotę drużyny Żaka Młodszego oraz Żaka Starszego UKH Dębica były podejmowane przez sanockie Niedźwiadki [ZDJĘCIA]

UKH Dębica, inf. pras.
Czwarty weekend września rozpoczął na dobre rozgrywki dla młodych zawodników UKH Dębica. W sobotę drużyny Żaka Młodszego oraz Żaka Starszego na wyjeździe były podejmowane przez sanockie Niedźwiadki.

Żak Młodszy swoje starcie zakończył wynikiem 4:2. Mecz toczył się na bardzo wyrównany poziomie. Drogę do bramki skuteczniej znajdywali gospodarze. Po bardzo dobrym spotkaniu na tablicy wyników zaświecił się wynik 4:2 dla gospodarzy.

Żak Starszy rozpoczął swój pojedynek z przytupem i po niecałych 4 minutach zawodnicy Uczniowskiego Klubu Hokejowego prowadzili już 0:2 i trzymali ten wynik przez kolejne 4 minuty, sprawiając niezłą niespodziankę na początku pierwszej tercji. Sanoczanie rozpoczęli odrabianie strat kończąc pierwszą tercję wynikiem 4:2.

Druga tercja była bardzo wyrówna i zakończyła się wynikiem 2:1 dla Sanoka. Natomiast trzecia tercja zakończyła się wynikiem 3:1 dla Sanoczan. Ostateczny wynik na wyświetlony w Sanockiej Arenie to 9:4.

W niedzielne przedpołudnie Żacy Starsi podejmowali na własnej tafli swoje koleżanki i kolegów z KTH Krynica. Po bardzo wyrównanej pierwszej tercji zawodnicy do szatni schodzili z wynikiem 1:1. Worek z bramkami otworzył się na początku drugiej tercji, która zakończyła się wynikiem 4:0 dla zawodników UKH Dębica.

Trzecia tercja przyniosła 3 bramki dla Dębicy przy 1 dla zawodniczek i zawodników z Krynicy. Końcowy wynik został ustalony na 9:2 dla UKH Dębica. Tym samym bilans strzelonych i straconych bramek podczas weekendu dla Żaków Starszych równy jest zero.

Natomiast w Polskiej Lidze Hokeja Kobiet, a dokładnie w Grupie B swoje mecze rozgrywała KS Cracovia Kraków - Hokej Kobiet. W drużynie z Krakowa występowały dwie zawodniczki z Dębicy Magda Mroczka oraz Karolina Baran. Sobotni pojedynek zespół z Krakowa przegrał 2:1.

W niedzielę role się odwróciły i zwycięstwo wywalczyły zawodniczki z Krakowa wygrywając w Nowym Targu 1:3, jedną z bramek w zwycięskim meczu zdobyła Karolina Baran.

Magazyn Stadion - Bogdan Adamczyk jechał non stop ze Świnoujścia do Ustrzyk Górnych i pobił rekord trasy