W sparingowym meczu 3-ligowców Resovia przegrała z Wólczanką Wólka Pełkińska 0:2. Testowano bocznych obrońców

mawa
Bartłomiej Buczek w sparingu z Wólczanką z karnego wycelował w słupek.
Bartłomiej Buczek w sparingu z Wólczanką z karnego wycelował w słupek. Krzysztof Kapica
W rozegranym w Rzeszowie sparingowym meczu 3-ligowców Resovia przegrała z Wólczanką 0:2. W składach byli testowani gracze.

- Pierwsza połowa na dobrym poziomie, w drugiej połowie zmieniliśmy prawie całe jedenastki i tempo siadło – opowiadał Grzegorz Sitek, trener Wólczanki. - Aura dopisała, boisko dobrze przygotowane i było dużo biegania. Cieszę się, bo to był nasz pierwszy sparing w tym roku.

Obaj trenerzy testowali po jednym zawodniku, bocznym obrońcy.

Rzutu karnego dla Resovii nie wykorzystał Bartłomiej Buczek, który trafił w słupek.

Resovia - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:2 (0:1)

Bramki: Pietluch, Wątróbski.

W środę Wólczanka zagra sparing w Stalowej Woli ze Stalą, zaś Resovia w Łęcznej z Górnikiem.