"Wandżi" wyeliminowany

luci
Dariusz Danek
Wang Zheng Yi przegrał w II rundzie turnieju olimpijskiego w Londynie i żegna się z udziałem w rywalizacji singlistów.

Dla reprezentanta Polski i zawodnika Kolpingu Jarosław był to kolejny maraton w Londynie. W I rundzie wygrał po siedmiosetowej wojnie. Nie inaczej było dzisiaj.

Niestety w przeciwieństwie do tamtego spotkania Chińczyk z polskim paszportem tym razem musiał uznać wyższość Hiszpania He Zhi Wenem 3:4 (11:8, 11:9, 11:7, 8:11, 3:11, 5:11, 12:14).

Wang prowadził po trzech setach 3:0, potem jednak inicjatywa należała do jego rywala. Popularny "Wandżi" miał meczbola w siódmym secie, ale go nie wykorzystał.