Wietecha obronił karnego Mili. "Stalówka" i tak przegrała ze Śląskiem

luci
Arkadiusz Kielar
Stal Stalowa Wola odpadła w 1/8 finału z Pucharu Polski. Drużyna Jaromira Wieprzęcia uległa u siebie Śląskowi Wrocław 0-1.

Zwycięskiego gola dla trzeciego zespołu ekstraklasy zdobył w 87. minucie Bares Calahorro, który z bliskiej odległości głową pokonał Tomasza Wietechę.

Popularny "Balon" omal nie został bohaterem całego spotkania. w 77. minucie obronił rzut karny wykonywany przez gwiazdę ekipy z Wrocławia Sebastiana Milę.

Ostatnie pół godziny meczu "Stalówka" grała w dziesiątkę. w 62. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Marcin Kowalski.

Stal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław 0-1 (0-0)
0-1 Beres Calahorro (87-głową).

Stal: Wietecha - Mistrzyk Ż (59 Płonka), Czarny, Żmuda (90 Kałat), Michałek, Łanucha, Bartkiewicz, Kowalski, Bogacz, Sekulski, Giel (65 Kantor).

Śląsk: Pawełek - Zieliński, Grodzicki Ż, Pawelec, Hołota, Pich, Mila Ż, Hateley, Droppa (70 Calahorro), Machaj (83 Ostrowski), F. Paixao.