Wisłok Strzyżów przegrał z rezerwami Farta Kielce: zdjęcia

Marcin Jastrzębski
Niestety, tylko trzy seta trwało starcie rezerw Farta Kielce z Wisłokiem Strzyżów. Nz. w ataku ze środka Tomasz Kusior. fot. Sławomir Stachura/Echo Dnia
Mecz rozstrzygnął się w trzech setach, ale strzyżowianie mogą mieć do siebie żal, że nie zdołali wykorzystać szansy na poskromienie rywala. Zobacz zdjęcia z tego meczu.

Zobacz zdjęcia z meczu: Fart II Kielce - Wisłok Strzyżów

Szczególnie blisko powodzenia Wisłok był w drugim i trzecim secie.

- W drugiej połowie obu setów mieliśmy dwu/trzy punktową przewagę i nie potrafiliśmy tego dowieźć do końca. Szkoda, bo wygrywając jednego seta moglibyśmy odwrócić losy całego pojedynku - podkreślał Piotr Podpora, trener Wisłoka.

W drugiej odsłonie przy stanie 21:18 dla Wisłoka, nasi siatkarze roztrwonili przewagę w jednym ustawieniu. W całym spotkaniu miejscowi lepiej radzili sobie w kontrach, długich wymianach.
- Wygrywając długie akcje budowali morale, a nam zdarzały się także proste błędy w rozegraniu - dodał Podpora.

Wisłok nie skrzywdził rezerw Farta zagrywką, która była za to mocną stroną miejscowych.

AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA FART II KIELCE - WISŁOK STRZYŻÓW 3:0 (25:23, 26:24, 25:22)
WISŁOK: Sroka, Soja, Kusior, Kazała, Krzysiak, Armata, Bilski (libero) oraz Opoń, Podpora, Kaniewski.