Wólczanka długo prowadziła, ale zremisowała w Radzyniu Podlaskim.

Wólczanka na trudnym terenie zdobyła remis
Wólczanka na trudnym terenie zdobyła remis nowiny24
Wólczanka zremisowała na wyjeździe 1:1 z Orlętami Spomlek Radzyń Podlaski i dorzuciła punkt do swego skromnego dorobku. W Wielką Sobotę drużyna Ryszarda Kuźmy gra z Sokołem Sieniawa

Ekipa z Podkarpacia w 21. minucie wyszła na prowadzenie po bramce Denisa Dolinskiego. I do przerwy zanosiło się na dużą niespodziankę, bo goście utrzymali korzystny rezultat,

Gospodarze po przerwie dokonali trzech zmian i doprowadzili do wyrównania. W 55. minucie po podaniu Sebastiana Kaczyńskiego na 1:1 trafił Mateusz Ozimek. Do końca meczu pozostawało jeszcze sporo czasu, ale żadnej ze stron nie udało się zdobyć gola.

Orlęta Solek Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska 1:1 (0:1)