Wólczanka uratowała remis w 90. minucie. Piękna główka ukraińskiego zawodnika dała punkt drużynie z Wólki Pełkińskiej.

Wólczanka nie wygrała od czterech meczów, ale akurat z remisu w Radzyniu Podlaskim może być zadowolona Krzysztof Łokaj
Po 3 meczach, w których ugrała tylko punkt, Wólczanka bardzo chciała wygrać. Skończyło się remisem, ale goście nie narzekali, bo wyrównali w ostatniej chwili. Gospodarze mogli strzelić więcej niż jednego gola, ale dobrze spisywał się Damian Smoleń.

- Przy golu Damian mógł się zachować chyba nieco lepiej, ale uratował nas w pierwszej połowie gdy obronił strzał z dystansu i dobitkę z paru metrów - oceniał Grzegorz Sitek, coach gości.

Gola na 1-0 zdobył głową najniższy na boisku, ale nieźle kręcący rywalami Puton.

- Damian wprowadził piłkę w sektor, gdzie była sytuacja jeden na jeden, Sebastian Przewoźnik nie zdążył do Demianiuka, poszła centra i stało się - mówił Sitek.

Wyrównanie padło także po główce, i to ładniejszej. Po rogu Wołodymir Korolskij przygwoździł obrońcę, wyszedł w górę i z parunastu metrów posłał piłkę obok słupka.

Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka 1-1 (0-0)