Łukasz Solski
W charytatywnym boju, gdzie wynik był sprawą drugorzędną lepsi okazali się piłkarze Wólczanki, którzy w pierwszej połowie popisali się świetną skutecznością. W Stali zabrakło piłkarzy wiodących prym na pierwszoligowych boiskach. Najładniejsza bramka padła na początku meczu. Mateusz Jurczak dograł do Marka Gwoździa, który uderzył pod poprzeczkę nie do obrony. W przerwie można było licytować przeróżne sportowe pamiątki, jak np. koszulka Legii z podpisami zawodników (1100 zł), koszulka Barcelony (500 zł), piłka Legii z podpisami oraz wiele innych ciekawych i wartościowych rzeczy. Ultrabiegaczka Paulina Wywłoka przekazała do licytacji nagrodę za pierwsze miejsce, które zajęła na ostatnim biegu Rzeźnika, w mikście z Łukaszem Traczem. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane dzieciom piłkarzy, którzy zginęli w wypadku w Weryni.Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal II Mielec 5:1 (4:0)Bramki: 1:0 Gwóźdź 4, 2:0 Pietluch 13, 3:0 Hul 28, 4:0 zaw. testowany 41, 4:1 Małek 54, 5:1 Lech 90.      Wólczanka: Furtak – Tetlak, Wrona, Walat, Wątróbski, Kocur, Lech, Hul, Jurczak, Gwóźdź, Pietluch. Na zmiany wchodzili: Korolski, Miazga, Flak, Szewc, zaw. testowany. Trener Grzegorz Sitek. Stal: Słysz – Dulias, Bober, Zacharek, Bawor, Baran, Przybycień, Stec, Stypa, Urbaniak, Małek. Na zmiany wchodzili: Siek, Kania, Mazur, Pierzchała, Kużdżał, Miśko, Weryński, Sobczyk. Trener Zbigniew Smółka. Sędziował Wołoszyn (Jarosław). Widzów 200.
W charytatywnym boju, gdzie wynik był sprawą drugorzędną lepsi okazali się piłkarze Wólczanki, którzy w pierwszej połowie popisali się świetną skutecznością. W Stali zabrakło piłkarzy wiodących prym na pierwszoligowych boiskach. Najładniejsza bramka padła na początku meczu. Mateusz Jurczak dograł do Marka Gwoździa, który uderzył pod poprzeczkę nie do obrony. W przerwie można było licytować przeróżne sportowe pamiątki, jak np. koszulka Legii z podpisami zawodników (1100 zł), koszulka Barcelony (500 zł), piłka Legii z podpisami oraz wiele innych ciekawych i wartościowych rzeczy. Ultrabiegaczka Paulina Wywłoka przekazała do licytacji nagrodę za pierwsze miejsce, które zajęła na ostatnim biegu Rzeźnika, w mikście z Łukaszem Traczem. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane dzieciom piłkarzy, którzy zginęli w wypadku w Weryni.Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal II Mielec 5:1 (4:0)Bramki: 1:0 Gwóźdź 4, 2:0 Pietluch 13, 3:0 Hul 28, 4:0 zaw. testowany 41, 4:1 Małek 54, 5:1 Lech 90. Wólczanka: Furtak – Tetlak, Wrona, Walat, Wątróbski, Kocur, Lech, Hul, Jurczak, Gwóźdź, Pietluch. Na zmiany wchodzili: Korolski, Miazga, Flak, Szewc, zaw. testowany. Trener Grzegorz Sitek. Stal: Słysz – Dulias, Bober, Zacharek, Bawor, Baran, Przybycień, Stec, Stypa, Urbaniak, Małek. Na zmiany wchodzili: Siek, Kania, Mazur, Pierzchała, Kużdżał, Miśko, Weryński, Sobczyk. Trener Zbigniew Smółka. Sędziował Wołoszyn (Jarosław). Widzów 200.
W charytatywnym boju, gdzie wynik był sprawą drugorzędną lepsi okazali się piłkarze Wólczanki, którzy w pierwszej połowie popisali się świetną skutecznością.

Materiał oryginalny: Wólczanka Wólka Pełkińska zagrała charytatywnie ze Stalą Mielec [ZDJĘCIA, WIDEO] - Nowiny