Wólczanka wróciła z Lublina na tarczy

arb
archiwum
W drugim meczu z rzędu Wólczanka nie strzeliła gola, co się drużynie Marka Rybkiewicza w obecnym sezonie przydarzyło tylko raz (w listopadzie 0:0 z Tomasovią i porażka 0:3 z Resovią).

Od początku spotkania zarysowała się przewaga miejscowych, którzy w 30. minucie objęli prowadzenie. Dziesięć minut po zmianie stron Dawid Skoczylas ustalił wynik meczu.

- Lublinianka walczy o utrzymanie się, była bardziej zdeterminowana i wygrała zasłużenie - powiedział trener gości Marek Rybkiewicz.

Był to mecz awansem z najbliższego weekendu.

Lublinianka Lublin - Wólczanka Wólka Pełkińska 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Tomczuk 30, 2:0 Skoczylas 55.

Lublinianka: Zawiślak - Mazurek, Radosław Kursa, Rafał Kursa, Wiśniewski - Wołos, Sobiech (90 Gawrylak), Czułowski, Skoczylas (71 Zabielski) - Tomczuk (85 Rovbel), Witkowski. Trener Marek Sadowski.

Wólczanka: Mikus - Gaweł, Szczepański (69 Wójcik), Misiło, A. Poprawa - B. Poprawa (59 Kitor), Lech (81 Bednarz), Gwóźdź, Bober (62 Boratyn) - Padiasek, Pietluch. Trener Marek Rybkiewicz.