#WspieramyLokalnyBiznes - sport i fitness - te firmy działają online i zdalnie w podkarpackim

Newsroom 360
Newsroom 360
Jak lokalny biznes w podkarpackim może poradzić sobie w czasach kryzysu?
Jak lokalny biznes w podkarpackim może poradzić sobie w czasach kryzysu? PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z podkarpackiego, w branży „sport i fitness”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w podkarpackim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „sport i fitness”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

SPORT I FITNESS - usługi (siłownie i indywidualne plany treningowe, treningi zdalne etc.)

Rzeszów

FitHouse

Jeśli szukasz swojej formy i nie wiesz gdzie ją znaleźć to może właśnie tutaj… Cenimy sobie zdrowie ponad modne trendy, a modne trendy dopasowujemy do możliwości naszych klientów. Jeśli nie czujesz się na siłach iść do klubu gdzie przeciskasz się między innymi klubowiczami lub nie wiesz jak zacząć bo nigdy nie ćwiczyłeś, jesteś po kontuzjach, urazach i boisz się sam ćwiczyć – TO TRAFIŁEŚ DO WŁAŚCIWEJ EKIPY. NASZ KLUB TO NASZA RODZINA – OBOWIĄZUJE TU SZACUNEK DO INNYCH I PORZĄDEK. JEŚLI CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ TO ZAPRASZAMY!


Zobacz inne branże w regionie

Polacy wrócili do fast foodów

Wideo

Dodaj ogłoszenie