Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dąbrowa Górnicza: 3 Maja, Aleja Tadeusza Kościuszki 25 - 60, Barbary, Chopina, Cicha, Czapińskiego, Dąbrowskiego, Dekerta, Dębowa, Dojazdowa, Górnicza, Hutnika, Jaworowa, Juliusza Kadena Bandrowskiego, Kondratowicza, Legionów Polskich, Ludowa, Łukasińskiego, Mireckiego, Okrzei, Paryska, Perla, Piwowara, Pola, Pułaskiego, Rejtana, Siemońska, Sienkiewicza, Starościńska, Starzyńskiego, Struga, Sucha, Szkolna, Szpitalna, Wiejska, Wigury, Wirgiliusza Grynia, Wolska, Zdrowa, Ziemna, Żeromskiego, Żwirki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ
-
7
Anna Iwona Andriulo
79
(0,81%)
-
1
Wiesław Waldemar Wiekiera
405
(4,15%)
-
2
Andrzej Tadeusz Latosik
63
(0,65%)
-
4
Ewa Małgorzata Matysek-Niewolska
66
(0,68%)
-
3
Ewa Grażyna Pieczykolan
73
(0,75%)
-
5
Agnieszka Janina Koźbiał
71
(0,73%)
-
6
Witold Mikołaj Madejski
46
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Łukasz Tyberiusz Suchy
17
(0,17%)
-
1
Ewa Bogusława Paradzińska
84
(0,86%)
-
7
Czesław Bigaj
75
(0,77%)
-
3
Małgorzata Teresa Polak
30
(0,31%)
-
2
Aneta Joanna Walasek
61
(0,63%)
-
5
Małgorzata Janasik
15
(0,15%)
-
4
Paweł Józef Jaros
51
(0,52%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Małgorzata Łubek
68
(0,70%)
-
2
Bożena Zofia Kozak
198
(2,03%)
-
3
Kamil Dybich
1 135
(11,64%)
-
1
Marcin Bazylak
722
(7,40%)
-
4
Barbara Leokadia Górska
165
(1,69%)
-
5
Grzegorz Dominik Musiał
65
(0,67%)
-
7
Kacper Paweł Kaproń
85
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ
-
1
Katarzyna Nogaj-Łojek
120
(1,23%)
-
2
Gabriela Apolonia Mistela
132
(1,35%)
-
4
Barbara Tyka
106
(1,09%)
-
5
Sandra Sylwia Pietrusiewicz
28
(0,29%)
-
3
Marek Kępa
43
(0,44%)
-
7
Grzegorz Wancisiewicz
15
(0,15%)
-
6
Marcin Włodzimierz Wojarski
25
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Aleksandra Nowak
308
(3,16%)
-
3
Mateusz Adam Wojciechowski
213
(2,18%)
-
1
Piotr Mariusz Ślusarczyk
1 259
(12,91%)
-
5
Barbara Zofia Konopa
71
(0,73%)
-
6
Wojciech Julian Nielepiec
72
(0,74%)
-
4
Paweł Zdzisław Walczyk
102
(1,05%)
-
7
Małgorzata Barbara Bąk
122
(1,25%)
KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Aleksandra Anna Daniel
188
(1,93%)
-
1
Edward Józef Bober
1 073
(11,00%)
-
5
Jacek Dziewięcki
27
(0,28%)
-
3
Aneta Aleksandra Stęplewska
303
(3,11%)
-
6
Kamil Konrad Dębski
88
(0,90%)
-
7
Waldemar Stanisław Kozioł
105
(1,08%)
-
4
Edyta Kapuścik
22
(0,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Marek Romuald Węgrzynowicz
883
(9,06%)
-
3
Jadwiga Cecylia Kowalik
145
(1,49%)
-
2
Dawid Tadeusz Orpych
558
(5,72%)
-
5
Janusz Rusin
30
(0,31%)
-
6
Konrad Michał Kornacki
37
(0,38%)
-
4
Henryka Janina Orzeł
39
(0,40%)
-
7
Natalia Ewa Połcik
63
(0,65%)
Okręg 2
Dąbrowa Górnicza: 1 Maja, Adama Asnyka, Aleja Tadeusza Kościuszki 1 - 24, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Bobrowa, Bohomolca, Braci Wilkoszewskich, Bukowa, Ciasna, Cieplaka, Cupiała, Dembowskiego, Dolna, Duboisa, Dudkiewicza, Dziewiąty, Feliksa Rogalewicza, Furmana, Gałczyńskiego, Głowackiego, Górników Redenu, Graniczna 46 - 127, Granitowa, Grunwaldzka, Harcerska, Heleny Płotnickiej, Hempla, Ignacego Paderewskiego, Jana Długosza, Jana III Sobieskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jana Ziemby, Janowska, Jasna, Józefa Unruga, Juliana Polcera, Juliana Tuwima, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karola Adamieckiego, Kilińskiego, Klonowa, Kolejowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Kopernika, Korzeniec, Królowej Jadwigi 1 - 21D, parzyste: 26 - 56, Księdza Grzegorza Augustynika, Letnia, Limanowskiego, Łącząca, Łęknice, Magnoliowa, Malinowe Górki, Marianki, Migdałowa, Napierskiego, Narodowa, Niemcewicza, Nowa, Odrodzenia, Olszowa, Orzeszkowej, Parkowa, Pękalskich, Piaskowa, Podłęknicka, Pogodna, Poleśna, Południowa, Poprzeczna, Powstańców, Północna, Przodowników, Przybylaka, Ratanice, Reja, Reymonta, Robotnicza, Różana, Siewierska, Spokojna, Stalowa, Stanisława Skalskiego, Stara, Starocmentarna, Staszica, Szklana, Śliwińskiego, Średnia, Świerkowa, Tadeusza Jasińskiego, Topolowa, Traugutta, Urbańskiego, Uthkego, Wąska, Wesoła, Wierzbowa, Władysława Adamskiego, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Wschodnia, Wspólna, Zagórska, Zakątek, Zakładowa, Zapolskiej, Zgoda, Zielona, Zielona Dolina, Zuchów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ
-
1
Piotr Chałuda
830
(8,27%)
-
3
Rafał Kozieł
128
(1,28%)
-
7
Eugeniusz Fiedkiewicz
6
(0,06%)
-
6
Henryka Piwowarska
34
(0,34%)
-
5
Violetta Agnieszka Wolińska-Parada
15
(0,15%)
-
2
Małgorzata Weronika Głowacka
48
(0,48%)
-
4
Stanisław Tomasz Kwas
141
(1,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Marek Bogdan Janasik
27
(0,27%)
-
2
Teresa Fijałkowska
58
(0,58%)
-
3
Dariusz Mikołaj Wąsik
37
(0,37%)
-
4
Roksana Katarzyna Rybska-Balcarek
70
(0,70%)
-
5
Mariusz Piotr Gajak
23
(0,23%)
-
7
Ewa Katarzyna Klankiewicz-Karwowska
42
(0,42%)
-
1
Maria Jabłońska
119
(1,19%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Jerzy Józef Zawarczyński
114
(1,14%)
-
5
Renata Elżbieta Witas-Osuszek
118
(1,18%)
-
3
Kamila Irena Szczerek
433
(4,32%)
-
1
Agnieszka Edyta Pasternak
1 225
(12,21%)
-
2
Robert Ryszard Kazimirski
1 290
(12,86%)
-
4
Łukasz Kolber
194
(1,93%)
-
7
Angelika Anna Walenciak
133
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ
-
2
Olga Barbara Tylec
211
(2,10%)
-
1
Tomasz Dariusz Pasek
435
(4,34%)
-
3
Wioletta Izabela Łaskawiec
130
(1,30%)
-
4
Wojciech Józef Najdzień
27
(0,27%)
-
5
Katarzyna Grażyna Miernik-Kuban
41
(0,41%)
-
6
Mariusz Zdzisław Poślednik
57
(0,57%)
-
7
Renata Helena Panchyrz
34
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Anita Maria Cierniak
96
(0,96%)
-
5
Jarosław Robert Kiebdój
45
(0,45%)
-
2
Mariola Orłowska
257
(2,56%)
-
1
Grzegorz Leszek Jaszczura
931
(9,28%)
-
7
Krzysztof Jerzy Tamborek
318
(3,17%)
-
3
Jarosław Węsierski
249
(2,48%)
-
6
Elżbieta Maria Doniec
135
(1,35%)
KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Waldemar Walenty Walkiewicz
75
(0,75%)
-
3
Dorota Józefa Kuzimska
66
(0,66%)
-
4
Maria Asman
32
(0,32%)
-
6
Bogdan Stanisław Zandecki
50
(0,50%)
-
7
Jan Borowski
58
(0,58%)
-
1
Grzegorz Włodzimierz Kuśpiel
327
(3,26%)
-
5
Wiesława Alfreda Wciślik
66
(0,66%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Ewelina Maria Madej
218
(2,17%)
-
7
Marta Natalia Półchłopek
93
(0,93%)
-
4
Marcel Maurycy Frej
56
(0,56%)
-
3
Lidia Bajer
85
(0,85%)
-
6
Agnieszka Monika Drab
48
(0,48%)
-
5
Dariusz Władysław Jamrozy
118
(1,18%)
-
1
Robert Marek Witecki
691
(6,89%)
Okręg 3
Dąbrowa Górnicza: 11 Listopada, Aleja Józefa Piłsudskiego 5 - 30, parzyste: 32 - 36, Aleja Zagłębia Dąbrowskiego, Długa, Emilii Zawidzkiej, Florowska, Graniczna 5 - 45, Gustawa Morcinka, Janusza Korczaka, Janusza Kotarbińskiego, Józefa Kraszewskiego, Kazimierza Srokowskiego, Konarskiego, Krasińskiego, Królowej Jadwigi nieparzyste: 25 - 31 , Krótka, Leśna, Majakowskiego, Mała, Mickiewicza, Norwida, Nowocmentarna, Partyzantów, Plater, Podlesie, Poniatowskiego, Prosta, Równa, Słowackiego, Spółdzielcza, Sztygarska, Twarda, Tysiąclecia parzyste: 4 - 12, nieparzyste: 15 - 59, Wyspiańskiego, Żytnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ
-
4
Tomasz Paweł Kościow
50
(0,49%)
-
7
Paweł Sylwester Góras
94
(0,92%)
-
1
Ryszard Andrzej Harańczyk
617
(6,03%)
-
5
Katarzyna Barbara Kostecka
100
(0,98%)
-
2
Agnieszka Zagrodnik
78
(0,76%)
-
3
Włodzimierz Kalinowski
55
(0,54%)
-
6
Małgorzata Genowefa Ziółkowska
21
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Ewa Janina Doromoniec
32
(0,31%)
-
2
Adrian Michał Bugajski
94
(0,92%)
-
1
Elżbieta Gabriela Szymkowska
109
(1,07%)
-
4
Kacper Karol Muszyński
31
(0,30%)
-
5
Krystyna Pietraszek
28
(0,27%)
-
6
Małgorzata Antonina Kurtyka
33
(0,32%)
-
7
Sebastian Mateusz Gara
120
(1,17%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Damian Dominik Rutkowski
717
(7,01%)
-
4
Iwona Marta Kiernożycka
335
(3,28%)
-
3
Grzegorz Andrzej Przewieźlik
1 004
(9,82%)
-
5
Piotr Seremet
225
(2,20%)
-
7
Piotr Wiśniewski
247
(2,42%)
-
6
Joanna Kinga Gwiazda
97
(0,95%)
-
2
Krystyna Stefania Stępień
731
(7,15%)
KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ
-
3
Damian Tadeusz Góral
78
(0,76%)
-
1
Robert Stanisław Znyk
214
(2,09%)
-
4
Danuta Ewa Mróz
62
(0,61%)
-
5
Magdalena Agnieszka Kowalska
102
(1,00%)
-
6
Natalia Urszula Pendziałek
73
(0,71%)
-
2
Elżbieta Jolanta Dąbrowa
148
(1,45%)
-
7
Sebastian Biesiadecki
103
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zbigniew Józef Piątek
1 059
(10,36%)
-
2
Ireneusz Eugeniusz Płocha
334
(3,27%)
-
3
Lidia Zofia Bijak
191
(1,87%)
-
7
Józef Kowalski
219
(2,14%)
-
6
Ewa Magdalena Piłat
135
(1,32%)
-
5
Arkadiusz Stanisław Grądzki
0
(0%)
-
4
Anna Kazimiera Błaszkiewicz
109
(1,07%)
KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Michał Wojciech Zasępa
208
(2,03%)
-
5
Marta Agnieszka Leszczyńska
87
(0,85%)
-
4
Dorota Maria Wodecka
24
(0,23%)
-
3
Karol Kasza
75
(0,73%)
-
1
Szymon Widera
587
(5,74%)
-
6
Justyna Joanna Mijas
45
(0,44%)
-
7
Grzegorz Marek Szafruga
147
(1,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Ewa Elwira Urbanowicz
134
(1,31%)
-
4
Marcin Andrzej Borowiecki
254
(2,48%)
-
1
Magdalena Elżbieta Miczko
650
(6,36%)
-
6
Wojciech Jan Mizera
46
(0,45%)
-
3
Justyna Magdalena Witecka
175
(1,71%)
-
7
Igor Wojciech Nowak
51
(0,50%)
-
5
Michał Marcin Zygulski
54
(0,53%)
Okręg 4
Dąbrowa Górnicza: 40 - Lecia, Aleja Józefa Piłsudskiego nieparzyste: 31 - 33, 44 - 117, Artura Gruszeckiego, Batalionów Chłopskich, Bema, Borowinowa, Bratków, Broniewskiego, Brzozowa, Czajkowa, Dobrawa, Dworska, Dymniki, Działki, Dzieci Wrześni, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Europejska, Folwarczna, Franciszkańska, Gilowa, Grabowa, Gródki, Hallerczyków parzyste: 66 - 84, 85 - 211, Handlowa, Idzikowskiego, Ignacego Krasickiego, III Powstania Śląskiego, Jagodowa, Jałowcowa, Jaskrów, Jaśminowa, Józefa Cieszkowskiego, Karsowska, Kasprzaka, Kazimierza Imielińskiego, Komuny Paryskiej, Kosmonautów, Kościelna, Królewska, Kryniczna, Ks. Stanisława, Kwiatowa, Laski, Łazowska, Łączna, Marii Szulc, Michała Spisaka, Mieszka I, Modrzewiowa, Morgowa, Ogrodników, Olimpijska, Podbagienko, Podbuczyny, Pogoria, Pomłynie, Prusa, Przełajowa, Przymiarki, Ptasia, Relaksowa, Sadowa, Siedmiu Szewców, Siewna, Skowronkowa, Słowikowa, Sowia, Storczyków, Strażacka, Swobodna, Szpakowa, Św. Antoniego, Św. Stanisława Kostki, Tierieszkowej, Toruńska, Trzebiesławicka, Tworzeń, Tysiąclecia nieparzyste: 1 - 11, Uczniowska, Ujejska, Urocza, Wczasowa, Wilgowa, Witolda Uklańskiego, Wodna, Wrzosowa, Wybickiego, Wysoka, Wyzwolenia, Zachodnia, Zaplecze, Złota, Żeglarska, Żurawinowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ
-
1
Teresa Marianna Trzcionka
57
(0,56%)
-
3
Jan Karol Czarnota
13
(0,13%)
-
5
Jerzy Franciszek Drozd
12
(0,12%)
-
4
Milena Bochniak
20
(0,20%)
-
2
Seweryn Edward Śniecikowski
35
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Tomasz Stanisław Skóra
90
(0,89%)
-
3
Anna Urszula Olszewska
79
(0,78%)
-
2
Przemysław Michał Śmiłek
59
(0,58%)
-
5
Zdzisław Edward Klimek
21
(0,21%)
-
6
Agnieszka Anna Gawron
30
(0,30%)
-
4
Agata Ilona Barańska-Feledyk
38
(0,38%)
-
7
Agnieszka Barbara Nowakowska
75
(0,74%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Rafał Patryk Słowiak
52
(0,51%)
-
1
Krystyna Chrobot
859
(8,50%)
-
7
Marcin Filip Kazek-Wielgus
61
(0,60%)
-
6
Katarzyna Małgorzata Grabarczyk
107
(1,06%)
-
4
Łukasz Baruch
436
(4,31%)
-
3
Sylwia Małgorzata Szałwińska
318
(3,15%)
-
2
Sławomir Aleksander Żmudka
862
(8,53%)
KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ
-
3
Tomasz Włodzimierz Bargieł
108
(1,07%)
-
2
Ewelina Oleśkiewicz
268
(2,65%)
-
4
Edyta Łazarz
71
(0,70%)
-
6
Ewelina Anna Jurek
93
(0,92%)
-
7
Łukasz Rafał Ćwienkowski
98
(0,97%)
-
5
Katarzyna Małgorzata Łabuś
135
(1,34%)
-
1
Piotr Rafał Zieliński
682
(6,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Mateusz Damian Stępień
1 369
(13,55%)
-
2
Dariusz Piotr Chmiel
193
(1,91%)
-
3
Agnieszka Maria Kacprzyk-Straszak
256
(2,53%)
-
4
Krzysztof Jerzy Cierniak
96
(0,95%)
-
5
Wanda Halina Tanasiewicz
118
(1,17%)
-
7
Jan Pietraga
146
(1,44%)
-
6
Jolanta Maria Szczurko
80
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Renata Janina Solipiwko
878
(8,69%)
-
4
Przemysław Czesław Krzemiński
99
(0,98%)
-
7
Kamil Bogdan Potocki
47
(0,47%)
-
2
Witold Stanisław Masłowski
133
(1,32%)
-
6
Urszula Grażyna Sabat
109
(1,08%)
-
3
Aneta Beata Winter-Dziurowicz
36
(0,36%)
-
5
Jacek Waldemar Mucha
25
(0,25%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Patrycja Katarzyna Petrykowska
94
(0,93%)
-
5
Piotr Kamil Szwedziński
44
(0,44%)
-
4
Mateusz Dawid Warmuz
65
(0,64%)
-
6
Adrian Zdzisław Zagrodzki
158
(1,56%)
-
2
Martyna Małgorzata Głowacka
325
(3,22%)
-
1
Artur Jerzy Borowicz
966
(9,56%)
-
7
Violetta Anna Ziółko
189
(1,87%)
Okręg 5
Dąbrowa Górnicza: Adama Rapackiego, Akacjowa, Aleja za Remizą, Aleja Zwycięstwa, Aleksandra Fredry, Aleksandra Puszkina, Anna, Armii Krajowej, Astrów, Baśniowa, Białej Przemszy, Bielowizna, Boczna, Bursztynowa, Chabrowa, Chemiczna, Ciernie, Cisowa, Cmentarna, Dąbrówka, Dolomitowa, Dreszera, Dworcowa, Fabryczna, Fiołkowa, Franciszka Zabłockiego, Główna, Gołonoska, Gospodarcza, Górki, Górna, Górzysta, Grabocińska, Gruntowa, Gruszczyńskiego, Grzybowa, Hallerczyków 2 - 65A, nieparzyste: 67 - 83, Hetmańska, Hotelowa, Hutnicza, Jamki, Jana Mizerkiewicza, Janusza Kusocińskiego, Jaskółcza, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kamienna, Kasztanowa, Kawa, Kazdębie, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kombatantów, Konstytucji, Kornela Kozłowskiego, Kostury, Kozubka, Krucza, Kuźnica Błędowska, Kuźniczka Nowa, Leszczynowa, Lipowa, Lipówka, Łaskowa, Łazienna, Łazy Błędowskie, Łąkowa, Łuszczaka, Makowa, Marcelego Białostockiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Młynarska, Modrzejowska, Mostowa, Myśliwska, Nadrzeczna, Narutowicza, Niegowonicka, Obrońców Pokoju, Oddziału AK Ordona, Ofiar Katynia, Orla, Orna, Orzechowa, Osiedle Robotnicze, Oświecenia, Piastowska, Poboczna, Pocztowa, Polna, Projektowana, Przedziałowa, Przelotowa, Przełajka, Pszenna, Pustynna, Rodzinna, Rolnicza, Roztoki, Rudna, Rudy, Rybna, Rzeczna, Rzemieślnicza, Sezamkowa, Składowa, Skośna, Słoneczna, Sokolska, Sołtysówka, Sosnowa, Sosnowiecka, Spacerowa, Sportowa, Stacyjna, Stanisława Kontkiewicza, Stawowa, Strumień, Strzemieszycka, Studzienna, Szałasowizna, Szarych Szeregów, Szatanówka, Szkotnica, Szosowa, Sztorcowa, Środkowa, Świerczyna, Targowa, Towarowa, Traktowa, Transportowa, Tulipanowa, Turystyczna, Tylna, Wakacyjna, Wapienna, Warszawska, Willowa, Władysława Orkana, Władysława Sikorskiego, Wypaleniska, Wypoczynkowa, Zacisze, Zagłębiowska, Zagórcze, Zagórze, Zagrabie, Zakawie, Ząbkowicka, Zdrojowa, Zielna, Ziołowa, Zofii Nałkowskiej, Związku Orła Białego, Zygmunta Różyckiego, Źródlana, Żołnierska, Żurawia, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ
-
3
Magdalena Beata Rak
18
(0,17%)
-
1
Arkadiusz Władysław Rybak
439
(4,23%)
-
4
Maciej Jan Otrębski
104
(1,00%)
-
5
Adam Stanisław Kopeć
67
(0,65%)
-
2
Kazimierz Wincenty Woźniczka
172
(1,66%)
-
6
Beata Krzysztofa Kosakowska
15
(0,14%)
-
7
Agnieszka Ewa Wójcik
15
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Lidia Aldona Wylężek
68
(0,66%)
-
3
Daniel Dariusz Zioło
44
(0,42%)
-
2
Sylwia Aleksandra Wesołowska-Komar
24
(0,23%)
-
1
Tomasz Fortoński
106
(1,02%)
-
4
Ewa Magdalena Kędzierska
33
(0,32%)
-
6
Karol Paweł Wiatrowski
15
(0,14%)
-
7
Agnieszka Barbara Kozieł
30
(0,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Agnieszka Urszula Zaremba
34
(0,33%)
-
5
Tomasz Andrzej Balin
186
(1,79%)
-
3
Bartosz Grzegorz Matylewicz
216
(2,08%)
-
2
Krystyna Janina Szaniawska
338
(3,26%)
-
7
Michał Piotr Mikołajczyk
85
(0,82%)
-
1
Zbigniew Marian Podraza
806
(7,77%)
-
6
Beata Aleksandra Kasprzyk
95
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ
-
4
Kinga Katarzyna Zawada
128
(1,23%)
-
6
Halina Stanisława Muc
54
(0,52%)
-
2
Marek Wiesław Oźlański
191
(1,84%)
-
1
Katarzyna Stanisława Zagajska
897
(8,65%)
-
5
Ilona Joanna Łonak
137
(1,32%)
-
3
Michał Piotr Walotek
58
(0,56%)
-
7
Patryk Tomasz Prychodko
136
(1,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Agnieszka Małgorzata Stępień
246
(2,37%)
-
1
Jerzy Paweł Reszke
882
(8,50%)
-
6
Tomasz Krzysztof Macha
369
(3,56%)
-
3
Piotr Andrzej Bobrowski
746
(7,19%)
-
4
Alicja Wiatrowska-Cieplak
284
(2,74%)
-
7
Katarzyna Teresa Pawłowska
118
(1,14%)
-
2
Sławomir Adam Haberka
351
(3,38%)
KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
6
Małgorzata Dorota Toborek
66
(0,64%)
-
2
Andrzej Szmurło
308
(2,97%)
-
1
Andrzej Czesław Sojka
364
(3,51%)
-
5
Katarzyna Elżbieta Janikowska
37
(0,36%)
-
7
Adam Stefan Klimczyk
366
(3,53%)
-
4
Joanna Rybak
71
(0,68%)
-
3
Bożena Ewa Wojdas
256
(2,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Klaudia Kinga Markot-Fedeczko
170
(1,64%)
-
1
Marek Marcin Doroz
251
(2,42%)
-
4
Dariusz Michał Majchrzak
170
(1,64%)
-
5
Krystyna Pastuszka
129
(1,24%)
-
7
Wioletta Anna Paluch
120
(1,16%)
-
6
Wiesław Jan Olszewski
105
(1,01%)
-
2
Krzysztof Markowski
453
(4,37%)