Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Prudnik, ulice: Akacjowa, Adama Asnyka, Aleja Lipowa, Azaliowa, Władysława Broniewskiego, Księcia Adama Czartoryskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Dębowa, Józefa Dwernickiego, Dworcowa, Wojciecha Bartosza Głowackiego, Grunwaldzka, Jaśminowa, Kalinowa, Jana Kilińskiego, Kolejowa od Nr 36 do końca, Hugona Kołłątaja, Tadeusza Bora Komorowskiego, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki numery nieparzyste od Nr 9 do końca i numery parzyste od Nr 24 do końca, Ignacego Kraszewskiego, Kwiatowa, Mariana Langiewicza, Legionów, Legnicka, Maków, Ludwika Mierosławskiego, Nyska, Ogrodowa, Ignacego Paderewskiego, Parkowa, Piastowska, Plac Wolności, Emilii Plater, Józefa Poniatowskiego, Ignacego Prądzyńskiego, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Sądowa, Zygmunta Sierakowskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Słowiańska, Józefa Sowińskiego, Strzelecka, Szpitalna, Słowicza, Topolowa, Tysiąclecia, Włoska, Wojska Polskiego, Walerego Wróblewskiego, Piotra Wysockiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zwycięstwa, Stefana Żeromskiego, Żołnierska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA
-
2
Beata Maria Szczepańska
44
(1,51%)
-
1
Wiesław Zawiślak
163
(5,61%)
-
5
Barbara Zofia Kozera
17
(0,59%)
-
8
Mateusz Józef Bochenek
6
(0,21%)
-
4
Marcelina Agnieszka Cielecka
10
(0,34%)
-
3
Mariusz Andrzej Maćków
70
(2,41%)
-
7
Arkadiusz Eugeniusz Sielski
21
(0,72%)
-
6
Mateusz Maksymilian Pajka
20
(0,69%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
8
Wojciech Grzegorz Kędra
68
(2,34%)
-
1
Ryszard Czeczel
214
(7,37%)
-
2
Tomasz Janusz Wisła
270
(9,29%)
-
4
Krystian Zbigniew Trentkiewicz
57
(1,96%)
-
7
Małgorzata Stopińska
26
(0,90%)
-
6
Krzysztof Antoni Błaszczyński
80
(2,75%)
-
3
Zofia Zeprzałka-Krzemień
308
(10,60%)
-
5
Małgorzata Waleria Jaszczyszyn-Koniarska
44
(1,51%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Adam Zioło
10
(0,34%)
-
1
Lidia Maria Pich
48
(1,65%)
-
3
Agnieszka Joanna Kosińska-Szewczyk
30
(1,03%)
-
2
Krzysztof Janusz Skowroński
61
(2,10%)
-
5
Marcin Damian Nykiel
44
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRUDNICZANIE
-
7
Patrycja Agata Apanowicz
27
(0,93%)
-
5
Rafał Sebastian Porębski
22
(0,76%)
-
2
Krystyna Dąbrowska
11
(0,38%)
-
6
Ryszarda Surmiak
18
(0,62%)
-
4
Sylwia Dorota Mikołajów
22
(0,76%)
-
1
Paweł Mieczysław Licznar
313
(10,77%)
-
3
Jarosław Krzysztof Oberc
58
(2,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Paweł Wiktor Górka
87
(2,99%)
-
8
Krystyna Bajor
48
(1,65%)
-
3
Jacek Dariusz Górski
61
(2,10%)
-
2
Ludmiła Lisowska
120
(4,13%)
-
6
Jerzy Zdzisław Kwieciński
30
(1,03%)
-
7
Michał Bisowski
32
(1,10%)
-
4
Joanna Elżbieta Szadkowska
43
(1,48%)
-
1
Jacek Tadeusz Urbański
402
(13,84%)
Okręg 2
Miasto Prudnik, ulice: Aleja Miła, Armii Krajowej, Stefana Batorego, Ciasna, Fryderyka Chopina, Bolesława Chrobrego, Konstantego Damrota, Gimnazjalna, Gliwicka, Górna, Inwalidów Wojennych, Jagiellońska, Klasztorna, Jana Kochanowskiego, Kościelna, Tadeusza Kościuszki numery nieparzyste od Nr 1 do Nr 7 i numery parzyste od Nr 2 do Nr 22, Krótka, Królowej Jadwigi, Krzywa, Bolesława Krzywoustego, Łucznicza, Łukowa, Józefa Małachowskiego, Adama Mickiewicza, Młyńska, Stanisława Moniuszki, Gustawa Morcinka, Plac Farny, Plac Szarych Szeregów, Plac Zamkowy, Plebiscytowa, Pocztowa, Pod Bramami, Ratuszowa, Rynek, Henryka Sienkiewicza, Jana Sobieskiego, Stara, Stanisława Staszica, Stroma, Szkolna, Tkacka, Romualda Traugutta, Juliana Tuwima, Wandy, Melchiora Wańkowicza, Wąska, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA
-
2
Alicja Maria Łysek
27
(1,40%)
-
6
Lidia Klarzyńska
16
(0,83%)
-
1
Josel Ele Czerniak
69
(3,57%)
-
4
Barbara Damszel
11
(0,57%)
-
3
Zbigniew Marian Zając
62
(3,21%)
-
5
Jacek Adam Romaniszyn
27
(1,40%)
-
7
Mariusz Andrzej Kirnicki
36
(1,86%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Eugeniusz Leszek Kurpiel
89
(4,61%)
-
2
Edward Mróz
151
(7,82%)
-
4
Jan Odwrot
61
(3,16%)
-
3
Larysa Zamorska
71
(3,67%)
-
7
Łukasz Michał Zabiegała
48
(2,48%)
-
5
Dorota Janina Furman
30
(1,55%)
-
6
Joanna Stefania Babilec-Gingler
14
(0,72%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Anna Mariola Handzik
21
(1,09%)
-
1
Witold Tomasz Rygorowicz
155
(8,02%)
-
4
Elżbieta Krystyna Wilk
8
(0,41%)
-
2
Zbigniew Zenon Małasiewicz
12
(0,62%)
-
5
Robert Marcin Róg
9
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRUDNICZANIE
-
4
Piotr Sławomir Wydera
19
(0,98%)
-
2
Renata Maria Alter-Moskwa
35
(1,81%)
-
3
Katarzyna Anna Licznar
51
(2,64%)
-
5
Anna Katarzyna Buciak
19
(0,98%)
-
6
Krzysztof Jan Szeremeta
28
(1,45%)
-
1
Jarosław Zbigniew Szóstka
180
(9,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Teresa Barańska
339
(17,55%)
-
2
Marcin Radosław Domino
86
(4,45%)
-
3
Arkadiusz Andrzej Zaczyński
116
(6,00%)
-
4
Aleksandra Antonina Rabsztyn
14
(0,72%)
-
6
Krystyna Jadwiga Szczepańska
22
(1,14%)
-
5
Paweł Krzysztof Pietryka
77
(3,99%)
-
7
Krzysztof Mieczysław Kamiński
29
(1,50%)
Okręg 3
Miasto Prudnik, ulice: gen. Andersa, Józefa Bema, Norberta Bończyka, Arki Bożka, Budowlanych, Cicha, Jana Cybisa, Artura Grottgera, Jesionkowa, Jana Kazimierza, Kolejowa od Nr 1 do Nr 35, Kombatantów, Marii Konopnickiej, Wojciecha Korfantego, Juliusza Kossaka, Księdza Karola Koziołka, Stanisława Ligonia, Józefa Lompy, Lwowska, Jana Łangowskiego, Władysława Łokietka, Jana Matejki, Meblarska, Karola Miarki, Mieszka I, Monte Cassino, Nowa, Podgórna, Polna, Polna Bloki, Powstańców Śląskich, Prężyńska, Przemysłowa, Robotnicza, Filipa Roboty, Józefa Rostka, Sadowa, Księdza Aleksandra Skowrońskiego, Juliusza Słowackiego, Alojzego Smolki, Stanisława Soboty, Spokojna, Sportowa, Sybiraków, Tabory, Towarowa, Wiejska, Wileńska, Józefa Wybickiego, Zielna, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA
-
7
Joanna Józefina Malinowska
10
(0,35%)
-
5
Marek Stanisław Marciniak
17
(0,59%)
-
6
Wioletta Jadwiga Cios
24
(0,84%)
-
4
Daria Teresa Kwiecień
18
(0,63%)
-
1
Czesław Dumkiewicz
88
(3,07%)
-
2
Iwona Małgorzata Dębińska
247
(8,62%)
-
3
Edward Kazimierz Mazur
292
(10,19%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Elżbieta Krajewska
35
(1,22%)
-
6
Monika Beata Brzozowska
32
(1,12%)
-
4
Stanisław Edward Isalski
63
(2,20%)
-
1
Stanisław Józef Hawron
330
(11,51%)
-
3
Milena Barakońska
34
(1,19%)
-
2
Zygmunt Dariusz Trojniak
188
(6,56%)
-
7
Tomasz Wiesław Michalak
102
(3,56%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Lucyna Józefa Ramut
16
(0,56%)
-
6
Teresa Janina Tychowicz
8
(0,28%)
-
1
Wiesława Lucyna Hajducka
44
(1,54%)
-
2
Andrzej Marek Mićka
41
(1,43%)
-
4
Marian Ignacy Tuz
5
(0,17%)
-
5
Janusz Andrzej Hakman
34
(1,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRUDNICZANIE
-
3
Wojciech Janusz Ossoliński
51
(1,78%)
-
4
Witold Tomasz Standera
72
(2,51%)
-
1
Urszula Rzepiela
132
(4,61%)
-
2
Elżbieta Diana Szymańska-Gulowaty
86
(3,00%)
-
5
Lucyna Elżbieta Szóstka
57
(1,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Jan Naskręt
105
(3,66%)
-
6
Stanisława Śliwińska
34
(1,19%)
-
4
Zygmunt Bochenek
142
(4,95%)
-
1
Alicja Małgorzata Isalska
365
(12,74%)
-
7
Ewa Janina Jocher
46
(1,61%)
-
5
Jacek Wiktor Szczepański
70
(2,44%)
-
2
Aleksander Dariusz Bugla
78
(2,72%)
Okręg 4
Sołectwa (wsie): Czyżowice, Dębowiec z przysiółkiem Wieszczyna, Łąka Prudnicka z osadą Chocim, Mieszkowice, Moszczanka z Kolonią Moszczanka, Niemysłowice, Piorunkowice, Rudziczka, Szybowice, Wierzbiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA
-
4
Janina Skrzypa
5
(0,20%)
-
6
Roman Kazimierz Grzesło
8
(0,33%)
-
7
Mariusz Tadeusz Wicherek
27
(1,11%)
-
1
Izabela Aniela Lempart
185
(7,58%)
-
5
Bogdan Laszczka
40
(1,64%)
-
3
Barbara Katarzyna Englot
24
(0,98%)
-
2
Irena Madera
60
(2,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Zbigniew Stanisław Kosiński
177
(7,25%)
-
2
Mieczysław Edward Partyczny
129
(5,28%)
-
3
Magdalena Barbara Mazur
15
(0,61%)
-
4
Dominik Krzysztof Drzazga
3
(0,12%)
-
5
Renata Sędzik
58
(2,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRUDNICZANIE
-
2
Rafał Waldemar Bolibrzuch
154
(6,31%)
-
7
Lidia Wrońska
9
(0,37%)
-
6
Mariusz Stanisław Cebulka
96
(3,93%)
-
4
Dariusz Wojciech Wróbel
95
(3,89%)
-
3
Anna Katarzyna Licznar
19
(0,78%)
-
5
Paulina Dominika Biedny
3
(0,12%)
-
1
Grzegorz Józef Zawiślak
229
(9,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Stanisław Michał Mięczakowski
261
(10,69%)
-
7
Grzegorz Bogumił Piekarczyk
100
(4,10%)
-
4
Bogusława Aleszczyk
59
(2,42%)
-
5
Agnieszka Rozalia Stefańska
95
(3,89%)
-
2
Andrzej Marian Gajewski
250
(10,24%)
-
6
Bożena Maria Data
18
(0,74%)
-
1
Marcin Wojciech Krasoń
322
(13,19%)