Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Orla

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Orla: ul. Bielska, ul. Koszelowska, ul. Krzywa, ul. 1 Maja, ul. Orzeszkowej, ul. Plac Fabryczny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Igor Tchórzewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

    54 (36,49%)

    Marek Chmielewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA

    81 (54,73%)

    Jolanta Aleksiejuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    13 (8,78%)

    Okręg 2

    Sołectwo Orla: ul. Mickiewicza, ul. Ogrodowa, ul. Sienkiewicza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Mincewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

    53 (39,85%)

    Sławomir Sacharewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA

    66 (49,62%)

    Grażyna Irena Suszko

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    14 (10,53%)

    Okręg 3

    Sołectwo Orla: ul. Poświętna nr nieparzyste do nr 15, nr parzyste do nr 38, ul. Kleszczelowska, ul. Krótka, ul. Partyzantów, ul. Piaskowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Odzijewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

    79 (54,11%)

    Marta Żuber

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA

    67 (45,89%)

    Okręg 4

    Sołectwo Orla: ul. Poświętna nr nieparzyste od nr 17 do końca ulicy, nr parzyste od nr 40 do końca ulicy, ul. M. Konopnickiej, ul. Polna, ul. Spółdzielcza, ul. Wąska, ul. Wyzwolenia, ul. Żwirki i Wigury, kol. Antonowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Ignatiuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

    44 (33,85%)

    Grzegorz Warchoł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA

    76 (58,46%)

    Tomasz Niewiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    10 (7,69%)

    Okręg 5

    Sołectwo Krywiatycze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksander Klin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

    42 (48,84%)

    Paweł Bogacewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI RAZEM

    30 (34,88%)

    Maria Budka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA

    13 (15,12%)

    Krystyna Juźwiuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    1 (1,16%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Szczyty-Dzięciołowo, Szczyty-Nowodwory

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Kowalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

    57 (50,44%)

    Ewa Kamieńska-Czerw

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA

    47 (41,59%)

    Wiktor Tymoszycki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    8 (7,08%)

    Anatoli Sawicki

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    1 (0,88%)

    Okręg 7

    Sołectwo Koszele

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eliasz Kalina

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

    59 (45,38%)

    Jarosław Dariusz Korzun

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA

    71 (54,62%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Reduty, Szernie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Zagrobska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

    57 (50,44%)

    Mariusz Majstrowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA

    56 (49,56%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Mikłasze, Spiczki, Wólka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Łożecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

    62 (45,26%)

    Marcin Kubaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA

    49 (35,77%)

    Aleksander Orda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    26 (18,98%)

    Okręg 10

    Sołectwo Malinniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksander Mirończuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

    58 (48,33%)

    Dariusz Wasiluk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA

    62 (51,67%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Paszkowszczyzna, Topczykały

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Dolina Sulima

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

    43 (42,57%)

    Krystyna Barszczewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA

    33 (32,67%)

    Dawid Kulik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    25 (24,75%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Gredele, Koszki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Burak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

    50 (39,68%)

    Marzena Ostapczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA

    59 (46,83%)

    Igor Łukaszuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    17 (13,49%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Dydule, Oleksze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Antoni Gołub

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

    27 (36,00%)

    Marek Gołub

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA

    48 (64,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Gregorowce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Radziwoniuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

    5 (8,06%)

    Andrzej Bogusław Żebrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA

    35 (56,45%)

    Jerzy Siemieniuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (35,48%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Czechy Zabłotne, Moskiewce, Pawlinowo, Wólka Wygonowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Sajewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

    48 (51,06%)

    Irena Jakubowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ORLA

    19 (20,21%)

    Leszek Zbigniew Świętochowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    27 (28,72%)