Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Koszalin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Adama Próchnika, Adama Śnieżka, Akademicka, Arki Bożka, Bliska, Boczna, Bronisława Spasowskiego, Bukowa, Czesława Niemena Chełmska, Daleka, Darłowska, Dobra, Doktora Jerzego Kostenckiego, Gajowa, Gdańska, Gracjana Bojara-Fijałkowskiego, Hugo Kołłątaja, Ignacego Chrzanowskiego, Izydora Maćkowicza, Jadwigi Jelec, Jana Baczewskiego, Jana Bauera, Jana Pawła II, Jerzego Fitio, Joachima Lelewela, Józefa Chrząszczyńskiego, Juliana Krzyżanowskiego, Kazimierza Wyki, Kędzierzyńska, Kielecka, Klaudiusza Górskiego, Kolorowa, Krakowska, Księdza Bolesława Domańskiego, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Maksymiliana Grochowskiego, Kujawska, Lubuska, Macierzy, Maksymiliana Golisza, Malownicza, Małopolska, Marii Magdaleny Gąszczak, Mazowiecka, Mazurska, Michała Kajki, Michała Żebrowskiego, Młodości, Na Skwierzynkę, Podlaska, Pomorska, Prosta, Radości, Rodła, Romana Sierocińskiego, Ryszarda Siennickiego, Seweryna Pieniężnego, Stanisława Staszica, Sudecka, Śląska, Śmiała, Śniadeckich, Tadeusza Kotarbińskiego, Tradycji, Wacława Sierpińskiego, Warmińska, Wąwozowa, Wesoła, Weteranów, Wielkopolska, Witolda Doroszewskiego, Władysława Tatarkiewicza, Władysława Turowskiego, Władysława IV od nr 50 do końca (strona parzysta), Własna, Wspólna, Zenona Klemensiewicza.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Jan Jedliński
      2 072 (22,69%)
    2. 2 Krystyna Kościńska
      798 (8,74%)
    3. 7 Jakub Marcin Kowalik
      840 (9,20%)
    4. 6 Danuta Marzena Bieniek
      20 (0,22%)
    5. 3 Marek Zbigniew Reinholz
      393 (4,30%)
    6. 5 Magdalena Chałat
      208 (2,28%)
    7. 4 Bogumiła Ryszarda Tiece
      629 (6,89%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Ewa Maria Dzięcielska
      89 (0,97%)
    2. 5 Marianna Pawczyńska-Krysiak
      36 (0,39%)
    3. 6 Michał Czarnowski
      24 (0,26%)
    4. 7 Ryszard Klemens Wawrzyniak
      40 (0,44%)
    5. 3 Lech Kazimierz Kozakiewicz
      114 (1,25%)
    6. 1 Jerzy Kazimierz Zaroda
      306 (3,35%)
    7. 2 Maria Jolanta Hołodowska-Goc
      50 (0,55%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Stanisław Jakubowski
      1 224 (13,40%)
    2. 2 Krzysztof Stanisław Wróblewski
      310 (3,40%)
    3. 6 Patryk Robert Kosiński
      118 (1,29%)
    4. 7 Urszula Helena Kostuch
      121 (1,33%)
    5. 4 Krystyna Janiszewska
      56 (0,61%)
    6. 5 Ewa Ewelina Michalak
      108 (1,18%)
    7. 3 Paweł Mallek
      58 (0,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Artur Radomił Lachowicz
      212 (2,32%)
    2. 4 Ewa Elżbieta Nowakowska
      24 (0,26%)
    3. 5 Elżbieta Kamińska
      17 (0,19%)
    4. 6 Barbara Kamieniarz
      161 (1,76%)
    5. 2 Mateusz Maksymiuk
      41 (0,45%)
    6. 3 Piotr Paweł Tymiński
      28 (0,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Krzysztof Lipiński
      28 (0,31%)
    2. 4 Danuta Rozalia Szymańska
      16 (0,18%)
    3. 3 Jerzy Jutkiewicz
      24 (0,26%)
    4. 2 Patrycja Teresa Wójcik
      97 (1,06%)
    5. 5 Katarzyna Anna Todynek
      4 (0,04%)
    6. 7 Maria Krystyna Romecka
      64 (0,70%)
    7. 1 Artur Sebastian Jełkaszew
      87 (0,95%)

    KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Małgorzata Teresa Kmita
      65 (0,71%)
    2. 1 Jacek Artur Wezgraj
      453 (4,96%)
    3. 4 Urszula Jadwiga Latoszewska
      31 (0,34%)
    4. 3 Łukasz Żukowski
      104 (1,14%)
    5. 7 Daniel Ostaszewski
      44 (0,48%)
    6. 5 Janina Teresa Smolak
      6 (0,07%)
    7. 6 Sebastian Smukała
      11 (0,12%)

    Okręg 2

    Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleja Monte Cassino do nr 16 (strona parzysta) i do nr 13 (strona nieparzysta), Bartosza Głowackiego, Cypriana Norwida, Doktora Andrzeja Zientarskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Giełdowa, Grodzka, Henryka Wieniawskiego, Hołdu Pruskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Jedności, Józefa Mireckiego, Józefa Wybickiego, Juliana Fałata, Juliana Tuwima, Karola Szymanowskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kornela Makuszyńskiego, Krucza, Leona Zbigniewa Zubrzyckiego, Leopolda Okulickiego, Ludwika Waryńskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Melchiora Wańkowicza, Michała Ogińskiego, Mieczysława Jagoszewskiego, Mieczysława Karłowicza od nr 1 do nr 5 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 32 (strona parzysta), Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Młyńska, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Partyzantów, Piastowska, Pionierów, Plac Jana Kilińskiego, Plac Polonii, Projektantów, Rolna, Romualda Traugutta, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Słupska, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Rejtana, Tadeusza Sygietyńskiego, Władysława IV od nr 2 do nr 48 (strona parzysta) i od nr 1 do nr 91 (strona nieparzysta), Władysława Broniewskiego, Zgoda.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Grzegorz Antoni Torbiński
      67 (0,87%)
    2. 4 Katarzyna Anna Czarkowska
      149 (1,94%)
    3. 3 Jan Stasiuk
      138 (1,80%)
    4. 2 Łukasz Krzysztof Sendlewski
      1 011 (13,19%)
    5. 1 Barbara Anna Grygorcewicz
      1 934 (25,23%)
    6. 7 Elżbieta Alina Korol
      129 (1,68%)
    7. 6 Leszek Jerzy Antoniewski
      43 (0,56%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Emilia Lucjana Kijko
      40 (0,52%)
    2. 3 Jerzy Józef Hok
      100 (1,30%)
    3. 4 Jadwiga Litwin
      71 (0,93%)
    4. 5 Krystyna Ewa Kasper
      45 (0,59%)
    5. 1 Grzegorz Andrzej Niski
      324 (4,23%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Zbigniew Krzysztof Gołuchowski
      141 (1,84%)
    2. 1 Oliwia Skórka
      1 186 (15,47%)
    3. 5 Anetta Dorota Usidus
      135 (1,76%)
    4. 2 Mariusz Nastarowski
      318 (4,15%)
    5. 6 Kazimierz Bąkowski
      58 (0,76%)
    6. 7 Andrzej Mieczysław Klimczyk
      91 (1,19%)
    7. 4 Krystyna Irena Igras
      79 (1,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Maria Renata Leszczyńska
      8 (0,10%)
    2. 1 Kazimiera Hołub
      263 (3,43%)
    3. 2 Mieczysław Grzegorczuk
      34 (0,44%)
    4. 7 Alina Katarzyna Chęcińska
      89 (1,16%)
    5. 5 Jakub Karol Sawicki
      19 (0,25%)
    6. 6 Aleksander Andrzej Denis
      15 (0,20%)
    7. 3 Lidia Ewa Sztyma
      50 (0,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jan Sylwester Bętkowski
      121 (1,58%)
    2. 2 Dariusz Roman Peters
      40 (0,52%)
    3. 6 Anna Barbara Pszczołowska
      28 (0,37%)
    4. 5 Łukasz Lewandowski
      72 (0,94%)
    5. 4 Damian Kaliszuk
      38 (0,50%)
    6. 7 Marzena Katarzyna Kółakowska
      36 (0,47%)
    7. 3 Agnieszka Grażyna Bolesta
      24 (0,31%)

    KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Anita Halina Piechowska
      12 (0,16%)
    2. 1 Adam Ostaszewski
      416 (5,43%)
    3. 4 Magdalena Joda
      63 (0,82%)
    4. 7 Dominik Franciszek Safian
      44 (0,57%)
    5. 3 Sylwia Monika Korbus
      43 (0,56%)
    6. 2 Maciej Piotr Zawadzki
      163 (2,13%)
    7. 6 Ewelina Agnieszka Nawrocka
      29 (0,38%)

    Okręg 3

    4 - go Marca, Akacjowa, Andrzeja Struga, Aroniowa, Artura Grottgera, Artylerzystów, Azaliowa, Bajkowa, Bartłomieja, Bażancia, Bławatków, Bonifacego, Borówkowa, Botaniczna, Bożydara, Bratków, Brzoskwiniowa, Bzów, Cedrowa, Cicha, Cisowa, Chabrów, Cyprysowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Czwartaków, Daglezji, Daktylowa, Dereniowa, Dębowa, Diamentowa, Dzierżęcińska, Edmunda Dobrzyckiego, Ferdynanda Ruszczyca, Figowa, Fiołków, Generała Józefa Bema, Generała Józefa Hallera, Generała Józefa Sowińskiego, Gerberowa, Gęsia, Głogowa, Gnieźnieńska, Gołębia, Goździków, Grabowa, Hebanowa, Heleny Modrzejewskiej, Hubalczyków, Ignacego Paderewskiego, Indycza, Irysów, Jabłoniowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jastrzębia, Jana Kasprowicza, Janka Stawisińskiego, Janusza Korczaka, Jarzębinowa, Jaskrów, Jaskółek, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeziorna, Jeżynowa, Jodłowa, Józefa Chełmońskiego, Juliusza Słowackiego, Jutrzenki, Kacza, Kaczeńców, Kadetów, Kalinowa, Kamieniarska, Kasztanowa, Karola Chodkiewicza, Kazimierza Tetmajera, Klonowa, Kokosowa, Komunalna, Konwalii, Korzenna, Krawiecka, Krokusów, Księżycowa, Kubusia Puchatka, Kupiecka, Laurowa, Lawendy, Legnicka, Leopolda Staffa, Leśna, Leszczynowa, Liliowa, Limbowa, Lotników, Lubiatowska, Ludwika Zamenhofa, Łąkowa, Łubinów, Macieja, Magnolii, Mahoniowa, Maków, Malinowa, Malw, Manowska, Marii Skłodowskiej-Curie, Marii Konopnickiej, Mieczysława Karłowicza od nr 7 do końca (strona nieparzysta) i od nr 34 do końca (strona parzysta), Migdałowa, Mirtowa, Modrzewiowa, Morelowa, Mścisława, Mściwoja, Nagietków, Nasturcji, Na Wilkowo, Niezapominajek, Obrońców Helu, Obrońców Tobruku, Okrężna, Oliwkowa, Opalowa, Orla, Orzechowa, Palmowa, Pancerniaków, Pankracego, Paproci, Parkowa, Piaskowa, Pigwowa, Piniowa, Plac Teatralny, Plac Wolności, Plac Zwycięstwa, Platanowa, Płowce, Pocztowa, Podchorążych, Podmiejska, Pograniczników, Polnych Kwiatów, Poziomkowa, Promykowa, Przepiórek, Przybysława, Przyjaźni, Ptasia, Racławicka, Rubinowa, Rudolfa Clausiusa, Rumianków, Róż, Rzeczna, Sadowa, Sanatoryjna, Saperów, Sarzyńska, Sasanek, Sekwojowa, Seminaryjna, Serwacego, Sokola, Sezamkowa, Sianowska, Sikorek, Skowronków, Słoneczna, Słoneczników, Słowików, Sosnowa, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Stefana Żeromskiego, Stokrotek, Strażacka, Strusia, Sybiraków, Synów Pułku, Szafirków, Szafranowa, Szewska, Szmaragdowa, Szpitalna, Szwoleżerów, Śliwkowa, Światowida, Świerkowa, Świętego Wojciecha, Świętopełka, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Tataraków, Tęczy, Topolowa, Truskawowa, Tulipanów, Tychowska, Tytusa Chałubińskiego, Ułańska, Walecznych, Westerplatte, Wierzbowa, Wiązowa, Wiklinowa, Wiśniowa, Władysława Andersa, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, Wrześniowa, Wrzosów, Zalesie, Zdobywców Wału Pomorskiego, Zielona, Zielone Wzgórze, Ziemowita, Zorzy, Zwycięstwa od nr 73 do końca (strona nieparzysta) i od nr 90 do końca (strona parzysta), Żarnowiecka, Żołnierzy 8. Dywizji, Żurawia, Żurawinowa, Żwirowa.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Przemysław Krzyżanowski
      1 658 (17,17%)
    2. 5 Anetta Urbaniak
      571 (5,91%)
    3. 2 Tomasz Adam Bernacki
      814 (8,43%)
    4. 6 Milena Krystyna Brelińska
      49 (0,51%)
    5. 7 Agata Sapieha
      315 (3,26%)
    6. 3 Sebastian Marian Tałaj
      1 189 (12,32%)
    7. 4 Bożena Irena Kaczmarek
      379 (3,93%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Furmański
      195 (2,02%)
    2. 5 Kazimiera Elżbieta Chojnicka
      92 (0,95%)
    3. 4 Wojciech Marian Nawracała
      15 (0,16%)
    4. 3 Iwona Anna Dalati
      129 (1,34%)
    5. 2 Marian Tadeusz Sekulski
      81 (0,84%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Cezary Lewandowski
      92 (0,95%)
    2. 6 Halina Korczyc
      43 (0,45%)
    3. 7 Marzena Marta Olszyńska
      69 (0,71%)
    4. 3 Ewa Danuta Szczuchniak
      122 (1,26%)
    5. 5 Marek Justyn Klim
      22 (0,23%)
    6. 1 Miłosz Ewaryst Janczewski
      1 051 (10,89%)
    7. 2 Marta Gabryś
      523 (5,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Aleksander Urbański
      100 (1,04%)
    2. 1 Wiktor Kamieniarz
      736 (7,62%)
    3. 2 Aleksandra Barbara Przybylak
      189 (1,96%)
    4. 3 Wiesław Kamiński
      36 (0,37%)
    5. 6 Sylwia Agnieszka Skrypak
      18 (0,19%)
    6. 5 Kazimierz Jan Konopacki
      18 (0,19%)
    7. 4 Olga Elżbieta Krasowska
      18 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Iwona Biesiada
      21 (0,22%)
    2. 2 Mirosław Mąka
      35 (0,36%)
    3. 1 Ryszard Remigiusz Krupa
      116 (1,20%)
    4. 4 Mirosław Grudziel
      19 (0,20%)
    5. 5 Sylwia Goralczyk
      35 (0,36%)
    6. 6 Paweł Piotr Zalewski
      28 (0,29%)
    7. 7 Edyta Wiesława Brzozowska
      22 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Bogdan Kąkol
      49 (0,51%)
    2. 2 Grzegorz Krzysztof Podławiak
      173 (1,79%)
    3. 3 Anna Magdalena Ostaszewska
      108 (1,12%)
    4. 4 Tomasz Bernacki
      84 (0,87%)
    5. 1 Mirosław Michał Skórka
      296 (3,07%)
    6. 6 Joanna Ewa Kubat
      28 (0,29%)
    7. 7 Irena Małgorzata Liszenkowska
      116 (1,20%)

    Okręg 4

    1 - go Maja, Aleja Armii Krajowej, Biskupa Czesława Domina, Bogusława II, Bohaterów Warszawy, Bojowników o wolność i demokrację, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Brzozowa, Dąbrówki, Dworcowa, Działkowa, Dzieci Wrzesińskich, Franciszka Ratajczaka, Grunwaldzka, Gryczana, Harcerska, Hipolita Cegielskiego, Ignacego Łukasiewicza, Jana z Kolna, Jasna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kaszubska, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Komisji Edukacji Narodowej, Konstytucji 3 Maja, Krakusa i Wandy, Księżnej Anastazji, Lechicka, Lubuszan, Lutyków, Łużycka, Mariańska, Marii Ludwiki, Michała Drzymały, Mieszka I, Miła, Niepodległości, Norberta Barlickiego, Obotrytów, Okienna, Olchowa, Owsiana, Piotra Skargi, Plac Gwiaździsty, Podgrodzie, Polan, Połczyńska, Połtawska, Poprzeczna, Powstańców Wielkopolskich, Pszeniczna, Radogoszczańska, Rynek Staromiejski, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Słowiańska, Spółdzielcza, Stefana Okrzei, Strefowa, Syrenki, Szarych Szeregów, Szczecińska, Szeroka, Walerego Wróblewskiego, Wenedów, Władysława Grabskiego, Władysława Laskonogiego, Wołyńska, Zacisze, Zakole, Zawiszy Czarnego, Zbożowa, Złotych Kłosów, Zwycięstwa od nr 1 do nr 71 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 88 (strona parzysta), Żwirki i Wigury, Żytnia.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Agnieszka Szantyr
      250 (3,50%)
    2. 3 Izabela Wesołowska
      506 (7,08%)
    3. 6 Jarosław Mirosław Kalenik
      109 (1,52%)
    4. 4 Paweł Daniel Kroll
      168 (2,35%)
    5. 1 Marcin Waszkiewicz
      1 212 (16,95%)
    6. 7 Ryszard Tarnowski
      418 (5,85%)
    7. 2 Żaneta Ewa Kwapisz
      823 (11,51%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ewa Barbara Pelowska
      113 (1,58%)
    2. 5 Piotr Jerzy Zaroda
      144 (2,01%)
    3. 1 Eugeniusz Jakubaszek
      229 (3,20%)
    4. 3 Aleksandra Weronika Panek
      65 (0,91%)
    5. 4 Ryszard Pałczyński
      18 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Bożena Mętlewicz
      1 167 (16,32%)
    2. 4 Jolanta Anna Mazurek
      72 (1,01%)
    3. 5 Kacper Jan Sterzel
      52 (0,73%)
    4. 3 Adam Bogumił Kamiński
      132 (1,85%)
    5. 6 Katarzyna Bożena Krzyżanowska
      119 (1,66%)
    6. 2 Borys Andrzej Boratyński
      147 (2,06%)
    7. 7 Karolina Wogórka
      48 (0,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Tomasz Marcin Zawadzki
      48 (0,67%)
    2. 3 Mirosław Waldemar Filiczkowski
      21 (0,29%)
    3. 1 Agnieszka Joanna Czajkowska
      151 (2,11%)
    4. 5 Dominika Bartoszewska
      36 (0,50%)
    5. 4 Krystyna Barbara Michalczuk
      29 (0,41%)
    6. 2 Tomasz Szulc
      96 (1,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dorota Małgorzata Gałecka
      98 (1,37%)
    2. 4 Tomasz Jacek Palij
      23 (0,32%)
    3. 3 Krzysztof Sikorski
      62 (0,87%)
    4. 2 Żaneta Prucnel
      62 (0,87%)
    5. 5 Krzysztof Stefan Todynek
      10 (0,14%)
    6. 6 Dorota Agnieszka Bryzek
      35 (0,49%)
    7. 7 Jadwiga Barbara Bukowiecka
      24 (0,34%)

    KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Anna Daniela Ignaczak
      33 (0,46%)
    2. 7 Agnieszka Jagodzińska
      136 (1,90%)
    3. 2 Jadwiga Danuta Wezgraj
      202 (2,83%)
    4. 1 Joanna Elżbieta Dworaczyk
      202 (2,83%)
    5. 4 Bartosz Jan Lisaj
      10 (0,14%)
    6. 3 Wojciech Smukała
      59 (0,83%)
    7. 5 Arkadiusz Witowski
      21 (0,29%)

    Okręg 5

    Aleja Monte Cassino od nr 15 do końca (strona nieparzysta) i od nr 18 do końca (strona parzysta), Ariadna, Austriacka, Bałtycka, Batalionów Chłopskich, Belgijska, Biwakowa, Błękitna, Bolesława Limanowskiego, Bosmańska, Brytyjska, Bryzy, Budowniczych, Bursztynowa, Cypryjska, Deszczowa, Dobrych Swatów, Dokerów, Duńska, Emilii Gierczak, Emilii Plater, Energetyków, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Farmerska, Filtrowa, Fińska, Franciszkańska, Francuska, Generała Władysława Sikorskiego, Gospodarska, Gradowa, Grecka, Gryfitów, Gwiezdna, Henryka Sienkiewicza, Hiszpańska, Holenderska, Irlandzka, Jachtowa, Jamneńska, Jantarowa, Jarosława Dąbrowskiego, Julków Jamneńskich, Kapitańska, Kilińszczaków, Klubowa, Kmieca, Kogucia, Koronkowa, Korsarzy, Kosynierów, Koszalińska, Kościuszkowców, Krańcowa, Krótka, Kutrowa, Kwiatowa, Lazurowa, Leonida Teligi, Letnia, Lniana, Majora Henryka Sucharskiego, Majówkowa, Maltańska, Martina Kinga, Marynarzy, Miodowa, Morska, Na Jamno, Na Skarpie, Nadbrzeżna, Odrodzenia, Orlików, Pablo Nerudy, Pablo Picassa, Panoramiczna, Papiernicza, Podgórna, Pogodna, Polna, Południowa, Portugalska, Posagowa, Północna, Promowa, Przemysłowa, Ratowników WOPR, Robotnicza, Romana Dmowskiego, Różana, Róży Wiatrów, Rybacka, Rycerska, Siewna, Sołecka, Spacerowa, Spokojna, Sprężarkowa, Stanisława Dąbka, Starowiejska, Stefana Starzyńskiego, Stoczniowców, Strumykowa, Szeregowa, Szkolna, Szkutnicza, Szyprów, Tadeusza Kutrzeby, Tkacka, Torfowa, Trzech Dębów, Turystyczna, Wakacyjna, Wędrowna, Wiatrów, Wichrowa, Widokowa, Wiejska, Wikingów, Wilków Morskich, Wiosenna, Władysława IV od nr 93 do końca (strona nieparzysta), Włoska, Wodnika, Wojciecha Korfantego, Wydmowa, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zabigniewa Herberta, Zefirowa, Złota, Żeglarska, Żyzna.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Błażej Marian Papiernik
      831 (8,97%)
    2. 3 Dorota Róża Chałat
      1 304 (14,08%)
    3. 4 Leopold Alfred Ostrowski
      510 (5,51%)
    4. 1 Jan Kuriata
      1 523 (16,44%)
    5. 7 Magdalena Osipowicz
      248 (2,68%)
    6. 5 Piotr Iwat
      194 (2,09%)
    7. 6 Grażyna Kietrys
      149 (1,61%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Janina Niedopytalska
      54 (0,58%)
    2. 1 Mirosław Janusz Surowy
      228 (2,46%)
    3. 4 Agnieszka Dorota Kowalska
      120 (1,30%)
    4. 3 Lech Antoni Fabiańczyk
      209 (2,26%)
    5. 5 Andrzej Żebrowski
      121 (1,31%)
    6. 6 Lidia Brzewska
      23 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Artur Wiśniewski
      1 453 (15,69%)
    2. 7 Tomasz Kruk
      156 (1,68%)
    3. 2 Bożena Jadwiga Leśniewska
      253 (2,73%)
    4. 6 Janusz Semołonik
      20 (0,22%)
    5. 3 Rafał Jerzy Młyńczak
      57 (0,62%)
    6. 5 Edyta Krystyna Kubiak
      85 (0,92%)
    7. 4 Ewa Dorota Hońko
      128 (1,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Dariusz Andrzej Markowski
      29 (0,31%)
    2. 1 Marcin Chęciński
      353 (3,81%)
    3. 2 Krystyna Marianna Gnacińska
      57 (0,62%)
    4. 7 Bożena Węglewicz
      63 (0,68%)
    5. 4 Andrzej Trzciński
      29 (0,31%)
    6. 6 Jacek Radziun
      44 (0,48%)
    7. 5 Urszula Mazurek
      38 (0,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Renata Irena Parafiniuk
      10 (0,11%)
    2. 2 Łukasz Paweł Chudzik
      112 (1,21%)
    3. 5 Mariusz Lewandowski
      26 (0,28%)
    4. 1 Jarosław Mariusz Kujawski
      99 (1,07%)
    5. 4 Monika Joanna Sobańska
      49 (0,53%)
    6. 3 Aldona Maria Mallaci-Mercurio
      14 (0,15%)
    7. 7 Waldemar Wiktorski
      26 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mariusz Jan Krajczyński
      435 (4,70%)
    2. 5 Bogdana Maria Szydłowska
      13 (0,14%)
    3. 2 Krzysztof Aleksander Najda
      34 (0,37%)
    4. 4 Adriana Natalia Chodkowska
      48 (0,52%)
    5. 3 Jolanta Bartnik
      52 (0,56%)
    6. 7 Weronika Kosek
      37 (0,40%)
    7. 6 Tadeusz Osiecki
      29 (0,31%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Polecamy

    Rodzinny Turniej Niepodległości w piłce siatkowej Pro-familia cup 2019 już za nami!

    Rodzinny Turniej Niepodległości w piłce siatkowej Pro-familia cup 2019 już za nami!

    Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

    Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

    GAZ-SYSTEM rozdaje granty na projekty ekologiczne

    GAZ-SYSTEM rozdaje granty na projekty ekologiczne