Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto STRZELNO-część, ulice: BOLESŁAWA CHROBREGO, MIESZKA I, OSIEDLE PIASTOWSKIE, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM
-
14
Michał Piotrowicz
98
(18,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Irena Zofia Pułkownik
66
(12,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Dariusz Chudziński
270
(50,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Kazimiera Andrzejewska
101
(18,88%)
Okręg 2
miasto STRZELNO-część, ulice: ALEJE MORAWSKIEGO, DĄBROWSKIEGO, KASZTANOWA, KOŚCIUSZKI, LIPOWA, MICHELSONA, NOWA, PLAC ŚWIĘTOKRZYSKI, ŚWIĘTEGO JANA BOSKO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM
-
14
Piotr Jan Cieślik
146
(43,20%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Honorata Wojciechowska
31
(9,17%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Milena Anna Wawer
68
(20,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Nycek
93
(27,51%)
Okręg 3
miasto STRZELNO-część, ulice: CESTRYJEWSKA, INOWROCŁAWSKA, KRZYŻOWA, MAGAZYNOWA, PIEKARSKA, RYNEK, SPICHRZOWA, ŚCIANKI, ŚLUSARSKA, ŚW. ANDRZEJA, ŚW. ANNY, ŚW. JAKUBA, SZKOLNA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM
-
14
Bartłomiej Zbytniewski
122
(33,33%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Pruczkowski
96
(26,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Marcin Tobiasz Borowski
148
(40,44%)
Okręg 4
miasto STRZELNO-część, ulice: CIEŚLEWICZA, GLINKI, ELEWATOROWA, JANA Z LUDZISKA, KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO, KOLEJOWA, KUJAWSKA, KWIATOWA, MIRADZKA, RAJ, SCZANIECKIEJ, SZULCZEWSKIEGO, TOWAROWA, TYSIĄCLECIA, WISŁAWY SZYMBORSKIEJ, ZAKRZEWSKIEGO, ZBOŻOWA, CHABROWA, MAKOWA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM
-
14
Irena Maria Mohylowska
84
(26,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jerzy Marian Okoński
74
(22,98%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Remigiusz Marek Koprowski
96
(29,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Leszek Jackowski
68
(21,12%)
Okręg 5
miasto STRZELNO-część, ulice: KASPROWICZA, KS. KANTECKIEGO, MICKIEWICZA, MIŁOSZA, PRUSA, SIENKIEWICZA, ŻEROMSKIEGO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM
-
14
Ryszard Stanisław Chudziński
179
(40,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mariusz Eugeniusz Brejecki
48
(10,81%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Ewa Zofia Szubarga
161
(36,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bartosz Michał Ziętara
56
(12,61%)
Okręg 6
miasto STRZELNO-część, ulice: BRZOZOWA, JESIONOWA, KLONOWA, PLAC DASZYŃSKIEGO, POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO, SŁONECZNA, SPORTOWA, TOPOLOWA, ZACISZE
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Dubicki
223
(54,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Monika Justyna Grecman
85
(20,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Roman Jan Szydzik
103
(25,06%)
Okręg 7
miasto STRZELNO-część, ulice: CEGIEŁKA, GIMNAZJALNA, KLASZTORNA, KOŚCIELNA, OGRODOWA, PARKOWA, PLAC ŚW. WOJCIECHA, STYCZNIOWA, ŚW. DUCHA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM
-
14
Piotr Wojciech Pieszak
259
(62,56%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Irena Mieczysława Kulczycka
45
(10,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Jan Zdzisław Szarek
110
(26,57%)
Okręg 8
sołectwa: JEZIORKI, ŁĄKIE
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kazimierz Ludwik Łojewski
181
(66,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Jarosław Aleksander Kaszkowiak
92
(33,70%)
Okręg 9
sołectwa: BŁAWATY, BRONISŁAW, STRZELNO KLASZTORNE
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Emilia Marianna Walkowiak
201
(64,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiesław Wróblewski
111
(35,58%)
Okręg 10
sołectwa: MARKOWICE, NIEMOJEWKO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM
-
14
Grzegorz Stefan Kasprzyk
55
(22,54%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dawid Nowak
138
(56,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Kowalcze
51
(20,90%)
Okręg 11
sołectwa: BOŻEJEWICE, ŻEGOTKI
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Kwiatkowski
173
(74,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Lucyna Hełminiak
59
(25,43%)
Okręg 12
sołectwa: CIENCISKO, OSTROWO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM
-
14
Marek Matusiak
77
(23,48%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jadwiga Pankowska
135
(41,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józef Edward Gacek
116
(35,37%)
Okręg 13
sołectwa: KSIĄŻ, SŁAWSKO DOLNE, STODOŁY
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM
-
14
Robert Pruczkowski
134
(50,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Justyna Bogacz
134
(50,00%)
Okręg 14
sołectwa: KIJEWICE, MIROSŁAWICE, MŁYNICE, MŁYNY, WRONOWY
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ewa Barbara Siudzińska
270
(68,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Wiśniewski
123
(31,30%)
Okręg 15
sołectwa: CIECHRZ, GÓRKI, RZADKWIN, WYMYSŁOWICE
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sławomir Szczepan Wójcik
263
(80,67%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Maria Dorota Chudzińska
63
(19,33%)