Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Stawiski: Długa, Łomżyńska, Smolniki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA STAWISKI
-
17
Lesław Narewski
9
(5,11%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mirosław Konopka
23
(13,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Józef Lato
48
(27,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY STAWISKI
-
16
Joanna Żurawska
57
(32,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA STAWISK
-
19
Sławomir Antoni Chodnik
39
(22,16%)
Okręg 2
Stawiski: 550 – lecia Stawisk, Cedrowska, Furmańska, Krzywe Koło, Niecała, Ogrodowa, Projektowana.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA STAWISKI
-
17
Izabela Dobrowolska
27
(14,92%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Elżbieta Wysocka
60
(33,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Jadwiga Góralczyk
94
(51,93%)
Okręg 3
Stawiski: Kościelna, Krótka, Pocztowa, Szosowa, Tadeusza Kościuszki, Wiejska, Wincentego Witosa, Władysława Stanisława Reymonta, Źródłowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA STAWISKI
-
17
Jerzy Skrzeczkowski
23
(12,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Zalewski
60
(32,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY STAWISKI
-
18
Marianna Chojnowska
87
(46,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY STAWISKI
-
16
Elżbieta Lubińska
17
(9,09%)
Okręg 4
Stawiski: Parkowa, Płk. Stanisława Steczkowskiego, Polowa, Sadowa, Spokojna, Utrata.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA STAWISKI
-
17
Zdzisław Wesołowski
20
(11,56%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Leszczyński
30
(17,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Teresa Kalinowska
35
(20,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY STAWISKI
-
16
Kazimierz Gutowski
43
(24,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO STAWISKI
-
21
Andrzej Maciejewski
45
(26,01%)
Okręg 5
Stawiski: Plac Wolności, Strażacka, Wojciecha Kossaka, Zjazd.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA STAWISKI
-
17
Dariusz Żach
6
(2,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zdzisław Obrycki
83
(39,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY STAWISKI
-
18
Katarzyna Halina Nowak
122
(57,82%)
Okręg 6
Cedry, Cwaliny, Rostki.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STAWISKI BLIŻEJ LUDZI
-
15
Leszek Gawrych
74
(44,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA STAWISKI
-
17
Krzysztof Ramotowski
13
(7,88%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Józef Zalewski
78
(47,27%)
Okręg 7
Barzykowo, Chmielewo, Kuczyny, Skroda Mała.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA STAWISKI
-
17
Hanna Jeżewska
7
(3,91%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Kuczyński
82
(45,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jerzy Józef Tyszka
90
(50,28%)
Okręg 8
Dzięgiele, Michny, Rogale, Tafiły, Zabiele.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Robert Józef Urban
141
(63,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Cecylia Mioduszewska
81
(36,49%)
Okręg 9
Jurzec Szlachecki, Jurzec Włościański.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA STAWISKI
-
17
Michał Kijek
9
(5,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Kurzątkowski
39
(21,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY STAWISKI
-
18
Bogdan Kurkowski
130
(73,03%)
Okręg 10
Romany, Sokoły.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STAWISKI BLIŻEJ LUDZI
-
15
Wioleta Brakoniecka
48
(37,80%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Monika Sokołowska
18
(14,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mirosława Bagińska
61
(48,03%)
Okręg 11
Lisy, Mieczki-Sucholaszczki, Mieszołki, Ramoty, Żelazki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STAWISKI BLIŻEJ LUDZI
-
15
Dominika Maria Włodkowska
72
(45,86%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sławomir Kołakowski
24
(15,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Zelkowska
61
(38,85%)
Okręg 12
Karwowo, Wysokie Duże, Wysokie Małe, Zalesie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Emil Karwowski
105
(56,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Kołakowski
80
(43,24%)
Okręg 13
Hipolitowo, Poryte
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA STAWISKI
-
17
Grzegorz Leszczyński
88
(39,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOBUSA
-
20
Kamil Kobus
21
(9,42%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Janusz Bagiński
29
(13,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Chiliński
85
(38,12%)
Okręg 14
Budziski, Dzierzbia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA STAWISKI
-
17
Monika Klimowicz
6
(3,03%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Sobociński
70
(35,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kamil Zajączkowski
85
(42,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY STAWISKI
-
16
Katarzyna Zduńczyk
37
(18,69%)
Okręg 15
Budy Poryckie, Budy Stawiskie, Ignacewo, Wilczewo, Zaborowo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA STAWISKI
-
17
Jacek Rytel
21
(9,81%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogusława Ducka
28
(13,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zenon Łosiewski
165
(77,10%)