Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina i Miasto Gryfów Śląski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Czesław Wojtkun
235
(6,34%)
-
3
Sylwester Szymaszek
55
(1,48%)
-
2
Kamilla Chomiak
57
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI - LUDOWCY
-
1
Daniel Radosław Koko
932
(25,16%)
-
6
Jan Herman Wysopal
233
(6,29%)
-
2
Tadeusz Kazimierz Jagiełło
241
(6,50%)
-
4
Teresa Cierlik
105
(2,83%)
-
3
Małgorzata Katarzyna Szczepańska
497
(13,41%)
-
5
Marta Luiza Buczyńska
39
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
1
Stanisław Józef Dasiak
155
(4,18%)
-
2
Jadwiga Hawryluk
145
(3,91%)
-
3
Bożena Teresa Raubo
55
(1,48%)
-
4
Lidia Józefa Piotrowska
39
(1,05%)
-
5
Marek Roman Barwiński
41
(1,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Helena Okulowska
317
(8,56%)
-
3
Dariusz Przemysław Żołnowski
90
(2,43%)
-
2
Ewa Anna Milejska
134
(3,62%)
-
4
Urszula Mirosława Ślusarz
179
(4,83%)
-
5
Marek Andrzej Maga
73
(1,97%)
-
6
Bogdan Jaskuła
83
(2,24%)
Okręg 2
Gmina i Miasto Lwówek Śląski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Wiesław Mikołaj Maj
96
(1,44%)
-
6
Agnieszka Małgorzata Kozłowska
37
(0,55%)
-
5
Ryszard Jędral
122
(1,83%)
-
1
Zbigniew Grześków
581
(8,70%)
-
2
Beata Dominik
129
(1,93%)
-
4
Dawid Lucjan Kopeć
68
(1,02%)
-
8
Ireneusz Nestorowicz
237
(3,55%)
-
7
Anna Agnieszka Niski
52
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI - LUDOWCY
-
7
Rafał Sławomir Wawrzynowicz
70
(1,05%)
-
6
Piotr Fuks
67
(1,00%)
-
3
Justyna Grażyna Wrzesińska
54
(0,81%)
-
1
Teresa Wachal
330
(4,94%)
-
4
Danuta Elżbieta Pogoda
192
(2,88%)
-
5
Krzysztofa Luszka
229
(3,43%)
-
2
Grzegorz Ślusarczyk
229
(3,43%)
-
8
Sebastian Paweł Trzaska
178
(2,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
2
Ryszard Roman Mruk
139
(2,08%)
-
1
Krystyna Piotrowicz
1 014
(15,19%)
-
3
Jolanta Monika Horanin
46
(0,69%)
-
4
Jan Karpowicz
145
(2,17%)
-
5
Jacek Mariusz Żojdzik
293
(4,39%)
-
7
Tomasz Konrad Kołodyński
30
(0,45%)
-
8
Olga Sasin
303
(4,54%)
-
6
Marek Ireneusz Matyja
201
(3,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Tomasz Roman Przybyło
354
(5,30%)
-
4
Antoni Jarzębicki
76
(1,14%)
-
7
Bożena Szafran
135
(2,02%)
-
6
Artur Stanisław Mazur
228
(3,41%)
-
1
Jerzy Fidorów
388
(5,81%)
-
5
Halina Urbańska
65
(0,97%)
-
3
Urszula Maria Trudzińska
197
(2,95%)
-
8
Eugeniusz Ścigan
392
(5,87%)
Okręg 3
Gmina i Miasto Mirsk
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Stanisław Wojciechowski
185
(5,53%)
-
1
Sylwia Katarzyna Awiorko
109
(3,26%)
-
2
Celestyn Rekowski
90
(2,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI - LUDOWCY
-
2
Jan Stefan Wiśniewski
158
(4,72%)
-
4
Iwona Marta Wasilewska
202
(6,04%)
-
1
Zenon Zatchiej
630
(18,84%)
-
3
Danuta Małgorzata Ławnikowska
145
(4,34%)
-
5
Bolesław Jan Faściszewski
339
(10,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
2
Jolanta Kazimiera Sikora
121
(3,62%)
-
4
Tadeusz Pindel
145
(4,34%)
-
1
Piotr Czembrowski
600
(17,94%)
-
3
Elżbieta Mirosława Ławniczak
79
(2,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Helena Szkwarek
148
(4,43%)
-
1
Łukasz Franciszek Urbanowicz
235
(7,03%)
-
3
Jan Ignatowicz
158
(4,72%)
Okręg 4
Gmina i Miasto Lubomierz; Miasto i Gmina Wleń
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Wiesław Antoni Ziółkowski
394
(9,85%)
-
5
Franciszek Józef Bar
221
(5,53%)
-
2
Danuta Maria Adamiszyn
207
(5,18%)
-
4
Sylwester Edward Jabłoński
48
(1,20%)
-
3
Teresa Jolanta Śliwińska
122
(3,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI - LUDOWCY
-
2
Iwona Kobierecka
315
(7,88%)
-
6
Karolina Bukiejko-Baran
151
(3,78%)
-
1
Józef Stanisław Mrówka
353
(8,83%)
-
4
Małgorzata Monika Hajdul
181
(4,53%)
-
3
Bogdan Mościcki
193
(4,83%)
-
5
Dariusz Robert Szorc
279
(6,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
1
Bożena Alicja Pawłowicz
58
(1,45%)
-
3
Krystyna Karbowiak
36
(0,90%)
-
5
Bogusława Stanisława Muszka-Sobiecka
20
(0,50%)
-
4
Marek Kazimierz Kozak
159
(3,98%)
-
6
Bogusław Józef Szeffs
118
(2,95%)
-
2
Leszek Stanisław Telega
129
(3,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Bogdan Ciereszko
301
(7,53%)
-
3
Marek Koczarski
142
(3,55%)
-
4
Danuta Kunysz
110
(2,75%)
-
1
Janina Zych
379
(9,48%)
-
5
Szymon Marek Jakubowicz
43
(1,08%)
-
6
Leokadia Teresa Trąd
40
(1,00%)