Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stoczek

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Błotki, Majdan

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Tadeusz Pietraszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

    49 (34,03%)

    Anna Pecyna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

    44 (30,56%)

    Waldemar Wojtyra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    51 (35,42%)

    Okręg 2

    Grygrów, Huta Gruszczyno, Kalaty

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józefa Wanda Jednorałek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

    25 (18,66%)

    Michał Dobosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

    49 (36,57%)

    Bożena Janina Kalmus

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (29,85%)

    Marcin Borkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    20 (14,93%)

    Okręg 3

    Gruszczyno, Żulin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Jadwiga Kalbarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

    54 (42,86%)

    Dariusz Grzegorz Gmur

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    72 (57,14%)

    Okręg 4

    Nowe Lipki, Stare Lipki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Maleszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Mrozowa Wola od nr 1 do nr 70

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Paweł Sawicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

    28 (25,23%)

    Mirosław Piotr Dąbrowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    83 (74,77%)

    Okręg 6

    Księżyzna, Mrozowa Wola od nr 71 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Krzysztof Kobyliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

    34 (24,11%)

    Marzenna Stanisława Karczmarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

    84 (59,57%)

    Justyna Wiesława Ojdana

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    23 (16,31%)

    Okręg 7

    Brzózka, Polkowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Władysław Kacpura

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

    61 (50,41%)

    Piotr Leonard Kacprzyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

    60 (49,59%)

    Okręg 8

    Drgicz, Gajówka Zachodnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Halina Grenda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

    89 (47,85%)

    Andrzej Choromański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

    56 (30,11%)

    Jolanta Gręda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (22,04%)

    Okręg 9

    Kałęczyn, Kazimierzów, Kozołupy, Miednik

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edyta Kuta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

    38 (33,33%)

    Ewa Sadolewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

    59 (51,75%)

    Tomasz Jarosław Ołowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    17 (14,91%)

    Okręg 10

    Stoczek: posesje bez ulicy, ul. Bednarska, ul. Kolejowa, ul. Miodowa, ul. Piwna, ul. Wiejska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Fryderyk Gołębiewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

    84 (32,43%)

    Zbigniew Adam Kłusek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

    122 (47,10%)

    Bożena Nowak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    53 (20,46%)

    Okręg 11

    Gajówka Wschodnia, Stoczek: ul. 3 Maja, ul. Armii Krajowej, ul. Kosowska, ul. Kościelna, ul. Leśna, ul. Młynarska, ul. Ogrodowa, ul. Plac Wolności, ul. Polna, ul. Węgrowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Grzybowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

    109 (46,38%)

    Paweł Rostek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

    68 (28,94%)

    Andrzej Stanisław Dernałowicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    58 (24,68%)

    Okręg 12

    Topór od nr 1 do nr 69

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Mieczysław Ojdana

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

    75 (53,19%)

    Małgorzata Gołębiewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

    25 (17,73%)

    Katarzyna Wierzchołowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (29,08%)

    Okręg 13

    Topór od nr 71 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Kalisz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

    65 (44,83%)

    Marcin Borowy

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

    42 (28,97%)

    Zdzisław Stanisław Rydzewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (26,21%)

    Okręg 14

    Grabowiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Jadwiga Matusik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

    70 (51,47%)

    Krystyna Michalik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

    27 (19,85%)

    Renata Cymerman

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    39 (28,68%)

    Okręg 15

    Marianów, Wieliczna, Zgrzebichy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Pielech

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

    68 (35,23%)

    Małgorzata Ożarowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

    62 (32,12%)

    Marek Sikorski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    44 (22,80%)

    Marcin Sześciórka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU

    19 (9,84%)