Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Biernacice, Kania, Raduchów, Zamość
Pokaż więcej
Tadeusz Stanisław Zatylny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA
130
(52,42%)
Zofia Jadwiga Stacherzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
40
(16,13%)
Halina Teresa Krysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO
78
(31,45%)
Okręg 2
Sołectwo: Ołobok, Sławin
Pokaż więcej
Justyna Maria Karbowy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA
148
(38,14%)
Ewelina Barbara Łukawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
63
(16,24%)
Teresa Władysława Lemiesz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO
177
(45,62%)
Okręg 3
Sołectwa: Bilczew, Latowice, Osada: Kęszyce
Pokaż więcej
Krystyna Maria Kois-Jaźwiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA
224
(71,34%)
Danuta Teresa Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
32
(10,19%)
Henryk Rosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO
58
(18,47%)
Okręg 4
Sołectwa: Masanów, Namysłaki
Pokaż więcej
Honorata Bogumiła Duszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA
57
(18,33%)
Agnieszka Maria Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
48
(15,43%)
Stanisław Michał Płomiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO
206
(66,24%)
Okręg 5
Sołectwa: Bibianki, Parczew
Pokaż więcej
Katarzyna Bożena Klawińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA
104
(36,75%)
Ryszard Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
44
(15,55%)
Wiesława Maria Smółka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO
135
(47,70%)
Okręg 6
Sołectwo: Psary
Pokaż więcej
Milena Ewa Przybylska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA
39
(15,42%)
Rafał Bartnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
194
(76,68%)
Kornelia Katarzyna Skutecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO
20
(7,91%)
Okręg 7
Sołectwo : Rososzyca-część (ulice: Kaliska, Kościelna, Leśna, Łąkowa, Parkowa, Wąska)
Pokaż więcej
Klaudia Maria Mizera-Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA
109
(52,40%)
Marian Sójka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
26
(12,50%)
Jerzy Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO
73
(35,10%)
Okręg 8
Sołectwa: Rososzyca-część (ulice: Krótka, Kwiatowa, Ostrowska, Środkowa, Wiśniowa)
Pokaż więcej
Mirosława Anna Kois
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA
74
(36,27%)
Jacek Stacherzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
55
(26,96%)
Andrzej Józef Chwiłkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO
75
(36,76%)
Okręg 9
Sołectwo: Sieroszewice-część (ulice: Danuty Siedzikówny, Ogrodowa, Ostrowska od nr 1 do nr 61, Parkowa, Polna, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Strażacka, Szkolna, Wiśniowa)
Pokaż więcej
Dorota Teresa Grzeszczyk-Wielebińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA
36
(12,68%)
Grzegorz Stępniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
35
(12,32%)
Michał Pułkownik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO
116
(40,85%)
Ryszard Bochen
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BOCHENA
97
(34,15%)
Okręg 10
Sołectwo: Sieroszewice-część (ulice: Bilczewska, Kasztanowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Łąkowa, Nowa, Ostrowska od Nr 62 do Nr 157, Starowiejska)
Pokaż więcej
Roman Antoni Kamzol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA
94
(34,18%)
Szymon Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
97
(35,27%)
Roman Maląg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO
84
(30,55%)
Okręg 11
Sołectwo: Strzyżew-część (ulice: Anny Wiesiołowskiej, Brzozowa, Kolonia od Nr 1 do Nr 40, Leśna, Lorki, Małolepsza, Szlak Bursztynowy, Wydarta)
Pokaż więcej
Bernadeta Maria Biała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA
142
(66,98%)
Wacław Bogusław Piaskowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
35
(16,51%)
Bronisław Szubert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO
35
(16,51%)
Okręg 12
Sołectwo: Strzyżew-część (ulice: Kolonia od Nr 41 do Nr 119, Kościelna, Stara Wieś, Strzyżówek)
Pokaż więcej
Przemysław Paweł Wilgocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA
93
(47,69%)
Paweł Jan Pieprzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
52
(26,67%)
Henryk Jędroszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO
50
(25,64%)
Okręg 13
Sołectwo: Westrza
Pokaż więcej
Hanna Joanna Widyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA
38
(26,95%)
Tomasz Jan Gierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
50
(35,46%)
Wojciech Florian Andrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO
53
(37,59%)
Okręg 14
Sołectwo : Wielowieś-część (ulice: Ceglana, Leśna, Słoneczna)
Pokaż więcej
Dorota Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA
47
(17,03%)
Anna Ławrynowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
78
(28,26%)
Paweł Stanisław Mrugalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO
151
(54,71%)
Okręg 15
Sołectwo : Wielowieś-część (ulice: Grabowska, Kościelna, Polna, Spokojna, Szeroka, Wąska, Zielona)
Pokaż więcej
Krzysztof Józef Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA BODUCHA
63
(22,66%)
Halina Irena Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
39
(14,03%)
Bartosz Wojciech Kubica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANATOLA PIASKOWSKIEGO
176
(63,31%)