Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Domaniewice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    część sołectwa Domaniewice: ul. Długa Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Hanna Janina Jóźwicka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    35 (31,82%)

    Sławomir Ziarnik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    75 (68,18%)

    Okręg 2

    cześć sołectwa Domaniewice: ul. Szkolna, ul. Stara Wieś, ul. Szerokie Pole, ul Klonowa, ul. Brzozowa, ul. Narcyza Rosiaka, ul. Barbary Kosiorek, ul. Desantowa, ul. Wrzosowa, ul. Cichociemnych, ul. ks. Dominika Weszke.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Pawlata

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    90 (56,25%)

    Anna Maria Majewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    70 (43,75%)

    Okręg 3

    cześć sołectwa Domaniewice: ul. Główna, ul. Górna, ul. Kościelna, ul. Zagajnikowa, ul. Sosnowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Ogonowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    103 (60,23%)

    Jacek Kuśmierek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    68 (39,77%)

    Okręg 4

    cześć sołectwa Domaniewice: ul. Leśna, ul. Akacjowa, ul. Kolejowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Arkadiusz Bolesław Stajuda

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    105 (65,63%)

    Jolanta Domińczak-Doryń

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    55 (34,38%)

    Okręg 5

    sołectwo Stroniewice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ireneusz Krzysztof Kuciński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    sołectwo Strzebieszew

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartłomiej Jurga

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    103 (63,58%)

    Zbigniew Wojciech Kruk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (36,42%)

    Okręg 7

    sołectwo Sapy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Irena Sałek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    37 (30,33%)

    Anna Mirosława Loba

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    85 (69,67%)

    Okręg 8

    sołectwo Skaratki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Adam Spychała

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    93 (55,69%)

    Piotr Wojciech Kret

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    74 (44,31%)

    Okręg 9

    sołectwo Skaratki pod Rogóźno, sołectwo Skaratki pod Las

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesława Wojda

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    60 (53,10%)

    Wiesław Mrzygłód

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0%)

    Okręg 10

    sołectwo Lisiewice Duże, sołectwo Lisiewice Małe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Rolewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    sołectwo Rogóźno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Józef Dróżka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    82 (41,21%)

    Paulina Jabłońska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    117 (58,79%)

    Okręg 12

    część sołectwa Krępa od nr 1 do nr 65

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Maria Lusztak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    część sołectwa Krępa od nr 66 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Zbigniew Marczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    100 (72,46%)

    Paweł Michał Nitera

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (27,54%)

    Okręg 14

    część sołectwa Reczyce od nr 1 do nr 45 i od nr 95 do nr 116

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Jan Karcz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    50 (54,35%)

    Grzegorz Foks

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (45,65%)

    Okręg 15

    część sołectwa Reczyce od nr 46 do nr 94 i od nr 117 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Felczyńska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    46 (34,85%)

    Rafał Paweł Góra

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    86 (65,15%)