Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Agrestowa, Chrobrego, Czereśniowa, Dobrawy, Gospodarska, Odnowiciela, Kwiatowa, Łąkowa, Malinowa, Mieszka I, Morelowa, Ostródzka, Owocowa, Jana Pawła II bez nr 2, Piastowska, Porzeczkowa, Poziomkowa, Produkcyjna, Przemysłowa, Rolna, Rzemieślnicza, Truskawkowa, Wiśniowa, Zielona, Ziemowita, Bolesława Śmiałego, Grunwaldzka wszystkie nieparzyste, Kościuszki 10, Kościuszki wszystkie od 12 do 39A, Barlickiego, Dąbrowskiego parzyste od 4 do 8, Jagiellończyka, Konopnickiej, Narutowicza, Niepodległości wszystkie od 1 do 15, Obrońców Westerplatte, Ireny Sendlerowej, Broniewskiego, Celna, Długa, Dolna, Dworcowa, Jagiełły, Kolejowa, Komunalna, Kresowa, Kręta, Krótka, Lubawska, Nowa, Ogrodowa, Piaskowa, Piekarska, Poprzeczna, Aleja Jana Pawła II 2, Słoneczna, Sosnowa, Szeroka, Świerkowa, Towarowa, Usługowa, Warsztatowa, Wąska, Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Żeromskiego, Żwirowa, Żołnierzy Wyklętych, Towarowa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Danuty Siedzikówny ps. " Inka", Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora", Łukasza Cieplińskiego ps. "Pług", Zygmunta Szendzielarza ps. "Łupaszka", Józefa Franczaka ps. "Lalek", Kazimierza Kamieńskiego ps. "Huzar", Franciszka Niepokólczyckiego ps. "Halny", Jerzego Jaskulskiego ps. "Zagończyk", Antoniego Hedy ps. "Szary", Stanisława Sojczyńskiego ps. "Warszyc", Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. "Rój", Henryka Flamego ps. "Bartek"
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Lech Żendarski
80
(2,01%)
-
5
Zbigniew Józef Wawrzeniec
2
(0,05%)
-
7
Gizela Maria Żuchowska
23
(0,58%)
-
2
Genowefa Korzeniewska
44
(1,10%)
-
6
Joanna Małgorzata Orzechowska
19
(0,48%)
-
4
Adam Barański
16
(0,40%)
-
3
Bartosz Gonzalez
41
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŻUCHOWSKIEGO "DLA IŁAWY"
-
4
Monika Raźniewska
58
(1,46%)
-
2
Grzegorz Sobiech
147
(3,69%)
-
1
Włodzimierz Lew Ptasznik
151
(3,79%)
-
5
Emilia Korobczyc
42
(1,05%)
-
3
Tomasz Wiesław Woźniak
277
(6,96%)
-
6
Marcin Rafał Śmigielski
61
(1,53%)
-
7
Marzena Elżbieta Balewska
38
(0,95%)
-
8
Henryka Kordan
38
(0,95%)
-
9
Roman Edmund Groszkowski
92
(2,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPACZEWSKIEGO - ŁĄCZY NAS IŁAWA
-
3
Piotr Adam Jankowski
97
(2,44%)
-
1
Anna Katarzyna Pogodowska
247
(6,20%)
-
2
Wojciech Wierzchowski
104
(2,61%)
-
4
Grzegorz Gortatowski
74
(1,86%)
-
5
Joanna Ołdak
43
(1,08%)
-
7
Anna Barbara Okuniewicz
62
(1,56%)
-
6
Anna Szymańska
73
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŻYLIŃSKIEGO
-
6
Joanna Ewa Stobnicka
38
(0,95%)
-
7
Jerzy Marek Starczewski
72
(1,81%)
-
8
Adam Seroczyński
44
(1,10%)
-
5
Małgorzata Kłodawska
137
(3,44%)
-
4
Michał Kemski
76
(1,91%)
-
3
Jolanta Michalewska
118
(2,96%)
-
2
Feliks Stanisław Rochowicz
180
(4,52%)
-
1
Aneta Rychlik
375
(9,42%)
-
9
Grzegorz Przytuła
122
(3,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Martyna Justyna Wyżlic
313
(7,86%)
-
1
Dariusz Rozborski
282
(7,08%)
-
3
Andrzej Lendzionowski
68
(1,71%)
-
8
Anna Barbara Grzywacz
88
(2,21%)
-
5
Alicja Zofia Bajor
46
(1,16%)
-
9
Krzysztof Marek Jackowski
96
(2,41%)
-
6
Krzysztof Franciszek Zięba
44
(1,10%)
-
7
Urszula Daria Mężykowska
33
(0,83%)
-
4
Andrzej Oracki
21
(0,53%)
Okręg 2
Aleja Pojednania, Bandurskiego, Biskupska, Chodkiewicza, Dąbrowskiego parzyste od 10 do 16D, Dąbrowskiego parzyste od 18 do 18J, Konstytucji 3 Maja, Kościelna, Leśna, Mazurska, Mierosławskiego, Plażowa, Sienkiewicza, Skargi, Stacyjna, Wielka Żuława, Brodnicka, Bydgoska, Chełmińska, Działdowska, Gdańska 1, 1B, 2, Gdańska wszystkie od 2E do 28, Grudziądzka, Kętrzyńska, Malborska, Mławska, Nowomiejska, Plac Gdański, Suska, Sztumska, Toruńska, Alickiego, św. Andrzeja Boboli, Bogusławskiego, Brzechwy, Chełmońskiego, Chopina, Dąbrowskiego nieparzyste od 13 do 15A, Dąbrowskiego nieparzyste od 17 do 17A, Dąbrowskiego 38, Fałata, Gierymskiego, Gizewiusza, Antoniego Gierszewskiego, Grottgera, Kajki, Kossaka, Lipowa, Lipowy Dwór, Makuszyńskiego, Malczewskiego, Matejki, Mrongowiusza, Paderewskiego, Sikorskiego, Solskiego, Sucharskiego, Sybiraków, Tuwima, Wańkowicza, Wybickiego, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zientary-Malewskiej, Baczyńskiego, Elbląska, Kwidzyńska, Wiejska wszystkie od 2 do 30, Dąbrowskiego 15B, Dąbrowskiego parzyste od 20 do 36, Dąbrowskiego parzyste od 40 do 40B, Dąbrowskiego parzyste od 42 do 60A, Kochanowskiego, Kraszewskiego, Polna, Prusa, Reja, Reymonta, Słowackiego, Zalewska, Grunwaldzka wszystkie parzyste, Królowej Jadwigi nieparzyste od 1 do 3B, Królowej Jadwigi nieparzyste od 5 do 9, Królowej Jadwigi wszystkie od 12 do 50, Kościuszki od 1 do 11, Kościuszki parzyste od 2 do 8, Sobieskiego nieparzyste od 1 do 3, Sobieskiego parzyste od 2 do 6, Szeptyckiego
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Władysław Maćkowski
66
(1,48%)
-
4
Władysława Maćkowiak
9
(0,20%)
-
5
Henryk Moczadło
17
(0,38%)
-
6
Gabriela Jadwiga Czarniecka
31
(0,70%)
-
7
Krzysztof Eugeniusz Kalinowski
7
(0,16%)
-
2
Halina Aleksandra Listkowska
41
(0,92%)
-
3
Jerzy Górski
16
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŻUCHOWSKIEGO "DLA IŁAWY"
-
6
Beata Józefowicz
17
(0,38%)
-
4
Hanna Maria Leśniewska-Urban
27
(0,61%)
-
1
Ewa Urszula Jackowska
287
(6,45%)
-
2
Ryszard Kabat
216
(4,85%)
-
3
Gerhard Tadeusz Drapiewski
52
(1,17%)
-
5
Mariusz Bogdan Gołębiowski
55
(1,24%)
-
9
Dariusz Adam Paczkowski
258
(5,80%)
-
8
Edyta Wasiewska
34
(0,76%)
-
7
Mirosław Stanisław Stępień
33
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPACZEWSKIEGO - ŁĄCZY NAS IŁAWA
-
1
Dawid Kopaczewski
490
(11,01%)
-
2
Jolanta Dągowska
57
(1,28%)
-
3
Michał Kamiński
188
(4,22%)
-
4
Andrzej Marian Kunka
45
(1,01%)
-
5
Łukasz Guba
18
(0,40%)
-
6
Lilianna Barbara Stawska
12
(0,27%)
-
7
Iwona Krystyna Sonnenfeld
12
(0,27%)
-
8
Ewa Elżbieta Kacperska
48
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŻYLIŃSKIEGO
-
1
Adam Jacek Żyliński
659
(14,81%)
-
4
Katarzyna Helena Dzik
157
(3,53%)
-
8
Beata Magdalena Galarda
35
(0,79%)
-
5
Zbigniew Marian Miecznikowski
190
(4,27%)
-
3
Janusz Franciszek Zaborowski
108
(2,43%)
-
2
Anna Krystyna Zakrzewska
126
(2,83%)
-
6
Justyna Jankowska
30
(0,67%)
-
7
Zbigniew Rudnicki
37
(0,83%)
-
9
Stanisław Eugeniusz Milewski
29
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Wiesław Stanisław Burdyński
140
(3,15%)
-
3
Stefan Hatała
168
(3,77%)
-
1
Andrzej Jarosław Rykaczewski
439
(9,86%)
-
8
Krystyna Zenona Rzeszotek
16
(0,36%)
-
6
Aleksandra Płuciennik
51
(1,15%)
-
4
Czesława Blank
42
(0,94%)
-
5
Wojciech Marek Ostrowski
60
(1,35%)
-
9
Marian Stefan Cemka
73
(1,64%)
-
7
Joanna Zielińska
55
(1,24%)
Okręg 3
1 Maja 20, 22, 24, 1 Maja nieparzyste od 29 do 39, Brata Alberta, Jasielska, Maczka, Wodna, Andersa, Brzozowa, Kasprowicza, Smolki wszystkie od 1 do 6 i 6B, Smolki wszystkie od 7 do 39, Sobieskiego nieparzyste od 45A do 51A, Asnyka, Behringa, Boczno-Górna, Gdańska wszystkie od 2A do 2D, Górna, Pieniężnego, Podleśna, Radomska, Rzepnikowskiego, Skłodowskiej, Smolki 6A i 6C, 1 Maja parzyste od 2 do 10A, 1 Maja nieparzyste od 3 do 27, Kopernika, Mickiewicza, Sobieskiego nieparzyste od 5 do 35, Sobieskiego parzyste od 18 do 24, Sobieskiego 14, Sobieskiego 24A, 1 Maja parzyste od 14 do 18A, 1 Maja 20A, 1 Maja 22A, 1 Maja parzyste od 24A do 32A, Okulickiego
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Janina Matusiak
12
(0,29%)
-
7
Ewa Marzena Kalinowska
17
(0,40%)
-
6
Witold Antoni Orzechowski
27
(0,64%)
-
3
Bolesław Lewko
57
(1,36%)
-
5
Stanisław Sztachański
38
(0,90%)
-
8
Jadwiga Edyta Łuszczyńska
12
(0,29%)
-
4
Zbigniew Henryk Bółkowski
33
(0,78%)
-
1
Edward Bojko
306
(7,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŻUCHOWSKIEGO "DLA IŁAWY"
-
2
Tadeusz Ryszard Świętkowski
47
(1,12%)
-
1
Michał Młotek
487
(11,58%)
-
5
Artur Paweł Miśkiewicz
80
(1,90%)
-
9
Tomasz Sebastian Sławiński
149
(3,54%)
-
7
Tomasz Szpadkiewicz
40
(0,95%)
-
6
Anita Joanna Turowska-Łątkowska
56
(1,33%)
-
8
Agnieszka Anna Chomka
38
(0,90%)
-
4
Dorota Laura Bielak
38
(0,90%)
-
3
Małgorzata Lewko
102
(2,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPACZEWSKIEGO - ŁĄCZY NAS IŁAWA
-
5
Anna Murdzek
84
(2,00%)
-
1
Edyta Agnieszka Kocyła-Pawłowska
200
(4,76%)
-
2
Sybilla Bąk
72
(1,71%)
-
3
Marcin Pawłowski
32
(0,76%)
-
4
Paweł Szalkowski
51
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŻYLIŃSKIEGO
-
5
Krzysztof Gaćkowski
50
(1,19%)
-
3
Robert Tadeusz Kowalewski
181
(4,30%)
-
1
Wojciech Józef Szymański
226
(5,37%)
-
2
Elżbieta Maria Prasek
230
(5,47%)
-
6
Joanna Matwiejczuk
157
(3,73%)
-
7
Adrian Roman Przybyła
62
(1,47%)
-
8
Małgorzata Zając
43
(1,02%)
-
9
Andrzej Pankowski
222
(5,28%)
-
4
Iwona Barbara Gawińska
142
(3,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Agnieszka Ewa Pokojska
69
(1,64%)
-
4
Kazimierz Władysław Duda
88
(2,09%)
-
2
Leszek Jan Nowak
128
(3,04%)
-
1
Ryszard Foryś
219
(5,21%)
-
3
Piotr Rykaczewski
189
(4,49%)
-
5
Monika Agnieszka Celmer
76
(1,81%)
-
8
Irena Karkulak
60
(1,43%)
-
9
Tomasz Cybulski
47
(1,12%)
-
7
Krystyna Podgórska
38
(0,90%)