Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Zielona Góra

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Afrodyty, Agrestowa, Aleja Wojska Polskiego od numeru 10, Ananasowa, Apolla, Aresa, Artemidy, Ateny, Bananowa, Stefana Batorego numery nieparzyste od nr 69 i parzyste od nr 118, Braci Gierymskich, Budziszyńska, Bułgarska, Ceramiczna, Józefa Chełmońskiego, Chemiczna, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Dąbrówki, Dekoracyjna, Demeter, Dionizosa, Xawerego Dunikowskiego, Dworkowa, Działkowa, Elektronowa, Energetyków, Fajansowa, Figowa, Foluszowa, Francuska, Grabowa, Heliosa, Heraklesa, Hermesa, Hery, Hiszpańska, Hoffmana, Anny Jagiellonki, Jesionowa, Kamionkowa, Keramzytowa, Klinkierowa, Kokosowa, Juliusza Kossaka, Kraljevska, Kręta, Krośnieńska, Leśna, Lotników, Magnacka, Jacka Malczewskiego, Mała, Melpomeny, Piotra Michałowskiego, Migdałowa, Miodowa, Modrzewiowa, Naftowa, Nike, Objazdowa, Olchowa, Osadnicza, Porcelanowa, Porzeczkowa, Posejdona, Prosta, Różana, Rydza-Śmigłego, Słowacka, Tomasza Sobkowiaka, Szlachecka, Św. Trójcy, Świerkowa, Węgierska, Wiejska, Wrzosowa, Leona Wyczółkowskiego, Stefana Wyszyńskiego od nr 29 do nr 165, Zacisze, Jana Zamoyskiego, Zaściankowa, Zeusa, Zimna, Zjednoczenia od nr 12, Żołnierzy 2 Armii

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Cezary Jacek Wysocki
      461 (3,74%)
    2. 4 Stefania Janina Nabel
      43 (0,35%)
    3. 3 Marcin Kęsy
      101 (0,82%)
    4. 7 Dariusz Stanisław Frejman
      141 (1,14%)
    5. 2 Monika Urszula Abrahamowicz
      147 (1,19%)
    6. 5 Paweł Gilbert Kaleta
      59 (0,48%)
    7. 6 Joanna Dunas
      60 (0,49%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Ratajczak
      177 (1,44%)
    2. 1 Dawid Maciej Kotlarek
      286 (2,32%)
    3. 2 Aneta Marlena Lamcha
      83 (0,67%)
    4. 4 Anna Maria Czyż
      102 (0,83%)
    5. 5 Józef Kozanowski
      56 (0,45%)
    6. 6 Daria Teresa Lisiecka
      128 (1,04%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Barczak
      1 735 (14,07%)
    2. 3 Mirosław Marek Zelisko
      305 (2,47%)
    3. 2 Grzegorz Przemysław Maćkowiak
      391 (3,17%)
    4. 5 Arkadiusz Tadeusz Soczewko
      21 (0,17%)
    5. 7 Alicja Janina Jędrzejczak-Siłka
      71 (0,58%)
    6. 4 Danuta Fabiś
      194 (1,57%)
    7. 6 Anna Beata Traczyk
      38 (0,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI-BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Arkadiusz Jan Dąbrowski
      83 (0,67%)
    2. 6 Katarzyna Helena Prokopyszyn
      154 (1,25%)
    3. 2 Robert Grzegorz Górski
      2 348 (19,04%)
    4. 4 Anna Kwiatek
      319 (2,59%)
    5. 1 Andrzej Zbigniew Bocheński
      793 (6,43%)
    6. 3 Kamil Krzysztof Kawicki
      599 (4,86%)
    7. 5 Ewa Danuta Habich
      177 (1,44%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marlena Barbara Kopij
      337 (2,73%)
    2. 5 Jolanta Gabriela Drygas
      108 (0,88%)
    3. 3 Tomasz Maciej Lehman
      189 (1,53%)
    4. 6 Janusz Andrzej Rewers
      455 (3,69%)
    5. 7 Krystyna Maria Magdziarek
      266 (2,16%)
    6. 4 Robert Michał Kornalewicz
      128 (1,04%)
    7. 1 Marcin Bogusław Pabierowski
      1 775 (14,40%)

    Okręg 2

    1 Maja, Armii Krajowej, Bociania, Botaniczna, Brzozowa, Świętych Cyryla i Metodego, Czyżykowa, Długa, Fabryczna, Festiwalowa, Bartosza Głowackiego, Zbyszka Godlewskiego, Jaskółcza, Jana Kilińskiego, Jasna, Jeżykowa, Marii Konopnickiej, Kosynierów, Tadeusza Kościuszki, Kożuchowska numery nieparzyste do nr 29 i parzyste do nr 10, Ignacego Krasickiego, Anieli Krzywoń, Kukułcza, Łabędzia, Łużycka, Maciejowicka, Generała Madalińskiego, Ks. Kazimierza Michalskiego, Stanisława Moniuszki od nr 12, Monte Cassino, Morwowa, Nasza, Czesława Niemena, Ogrodowa, Leopolda Okulickiego, Orla, Owocowa, Pawia, Piastowska, Pionierów Zielonej Góry, Piwna, Józefa Poniatowskiego, Połaniecka, Powstańców Warszawy, Ptasia, Racławicka, Sokola, Sowia, Studzianki, Majora Henryka Sucharskiego, Szarych Szeregów, Szczekocińska do nr 14, Tatrzańska, Unii Europejskiej, Jerzego Waszczyka, Wesoła, Wiśniowa, Witebska, Wypoczynek, Stefana Wyszyńskiego od numeru 1 do numeru 25, Zachodnia, Tadeusza Zawadzkiego „Zośki”, Żurawia

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Zbigniew Bartkowiak
      100 (0,91%)
    2. 5 Patryk Andrzej Nowakowski
      44 (0,40%)
    3. 1 Tomasz Krzysztof Nesterowicz
      1 031 (9,41%)
    4. 2 Anna Agnieszka Drobek
      64 (0,58%)
    5. 4 Anna Maria Lik
      21 (0,19%)
    6. 6 Bruno Aleksander Kieć
      35 (0,32%)
    7. 7 Sylwia Matuszak
      146 (1,33%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Elżbieta Małgorzata Kaźmierska
      53 (0,48%)
    2. 1 Grzegorz Jan Lipiec
      601 (5,48%)
    3. 2 Małgorzata Izabela Turzańska-Zenkner
      72 (0,66%)
    4. 5 Kacper Edward Kubiak
      55 (0,50%)
    5. 3 Andrzej Damian Burchardt
      56 (0,51%)
    6. 4 Aleksandra Krystyna Czyż
      74 (0,68%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Danuta Franciszka Najbar
      55 (0,50%)
    2. 3 Janusz Młyński
      190 (1,73%)
    3. 1 Bożena Ronowicz
      1 187 (10,83%)
    4. 4 Elżbieta Mirosława Grudzińska
      99 (0,90%)
    5. 2 Dariusz Władysław Niedzielski
      530 (4,84%)
    6. 7 Anna Duciewicz
      141 (1,29%)
    7. 5 Robert Piotr Świdkiewicz
      64 (0,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI-BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Bogdan Wysocki
      1 369 (12,49%)
    2. 3 Robert Daniel Sapa
      278 (2,54%)
    3. 4 Izabela Katarzyna Kraśko
      79 (0,72%)
    4. 6 Anna Magdalena Urbaniak
      81 (0,74%)
    5. 7 Magdalena Bobek
      483 (4,41%)
    6. 2 Grzegorz Tomasz Hryniewicz
      1 144 (10,44%)
    7. 5 Agnieszka Anna Klukowska
      98 (0,89%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Adam Maciej Urbaniak
      1 819 (16,60%)
    2. 2 Marek Waldemar Kamiński
      441 (4,02%)
    3. 4 Elżbieta Ewa Smykał
      182 (1,66%)
    4. 5 Marzanna Gniazdowska
      61 (0,56%)
    5. 3 Beata Dorota Tojza
      183 (1,67%)
    6. 6 Bartłomiej Tomasz Oleksiński
      41 (0,37%)
    7. 7 Danuta Maria Burzyńska
      84 (0,77%)

    Okręg 3

    Dzielnica Nowe Miasto, Agatowa, Ametystowa, Henryka Arctowskiego, Augustowska, Azaliowa, Bałtycka, Boczna, Bolka i Lolka, Bosmańska, Bratkowa, Brylantowa, Budowlana, Bursztynowa, Calineczki, Chabrowa, Aleksandra Czekanowskiego, Jana Czerskiego, Daliowa, Diamentowa, Ignacego Domeyki, Dożynkowa, Fiołkowa, Fregatowa, Kazimierza Funka, Giżycka, Goździkowa, Graniczna, Janusza Groszkowskiego, Helska, Jana Heweliusza, Leopolda Infelda, Irysowa, Jasia i Małgosi, Jaśminowa, Jędrzychowska, Kaczeńcowa, Kalinowa, Kapitańska, Kasztanowa, Kąpielowa, Kętrzyńska, Kiełpińska, Roberta Kocha, Oskara Kolberga, Kolejowa, Konwaliowa, Kopciuszka, Koralowa, Krasnoludków, Krokusowa, Królewny Śnieżki, Kubusia Puchatka, Lawendowa, Leszczynowa, Liliowa, Ignacego Łukasiewicza, Makowa, Mieczykowa, Misia Uszatka, Mokra, Mrągowska, Nagietkowa, Gabriela Narutowicza, Alfreda Nobla, Nowojędrzychowska, Okrężna, Karola Olszewskiego, Olsztyńska, Osiedle Kaszubskie, Perłowa, Pinokia, Piotrusia Pana, Plonowa, Pucka, Rezedowa, Róży Wiatrów, Rubinowa, Rumiankowa, Rybacka, Sasankowa, Wacława Sierpińskiego, Siewna, Słonecznikowa, Słowicza, Sopocka, Stokrotkowa, Stolarska, Storczykowa, Pawła Strzeleckiego, Studzienna, Suwalska, Szafirowa, Szantowa, Szmaragdowa, Sztormowa, Trójmiejska, Tulipanowa, Turkusowa, Urocza, Jędrzeja Śniadeckiego, Urodzajna, Warzywna, Wierzbowa, Wronia, Zygmunta Wróblewskiego, Zawilcowa, Zbożowa, Zielna, Złotej Rybki, Żeglarska

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jadwiga Elżbieta Oziemkowska
      337 (2,87%)
    2. 2 Antonina Ambrożewicz-Sawczuk
      114 (0,97%)
    3. 3 Jarosław Józef Biernacki
      81 (0,69%)
    4. 6 Andrzej Władysław Olszak
      47 (0,40%)
    5. 4 Renata Persowska
      34 (0,29%)
    6. 5 Bogumiła Maria Husak
      77 (0,66%)
    7. 7 Ireneusz Bogucewicz
      56 (0,48%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Sebastian Pilichowski
      325 (2,77%)
    2. 2 Ilona Maria Motyka
      116 (0,99%)
    3. 3 Jarosław Krzysztof Kuczer
      68 (0,58%)
    4. 4 Katarzyna Joanna Aleksandrowicz
      78 (0,66%)
    5. 6 Beata Jolanta Sobicka-Kupczyk
      66 (0,56%)
    6. 5 Bartłomiej Jerzy Gruszka
      119 (1,01%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marek Józef Budniak
      904 (7,69%)
    2. 3 Dorota Danuta Bojar
      335 (2,85%)
    3. 2 Piotr Stefan Natkański
      437 (3,72%)
    4. 4 Hanna Franciszka Wysocka
      252 (2,14%)
    5. 6 Krystyna Wesseli-Łączak
      38 (0,32%)
    6. 7 Jakub Nijaki
      195 (1,66%)
    7. 5 Edward Plaszczyk
      50 (0,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI-BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wiesław Kuchta
      797 (6,78%)
    2. 1 Tomasz Paweł Sroczyński
      1 807 (15,38%)
    3. 3 Agnieszka Elżbieta Kozakiewicz
      528 (4,49%)
    4. 5 Klaudia Barbara Baranowska
      574 (4,88%)
    5. 4 Elżbieta Marianna Januszewska
      153 (1,30%)
    6. 7 Mariusz Zalewski
      420 (3,57%)
    7. 6 Robert Ryszard Jankowski
      220 (1,87%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mirosława Teresa Jabłonka
      338 (2,88%)
    2. 5 Krzysztof Zygmunt Wołczyński
      239 (2,03%)
    3. 3 Dariusz Jacek Legutowski
      520 (4,42%)
    4. 1 Mariusz Leszek Rosik
      1 852 (15,76%)
    5. 6 Ewa Kasińska
      110 (0,94%)
    6. 2 Tomasz Adam Furtak
      239 (2,03%)
    7. 7 Anna Katarzyna Doszel
      226 (1,92%)

    Okręg 4

    Akademicka, Amarantowa, Amelii, Stefana Batorego numery nieparzyste do nr 67 i parzyste do nr 116, Generała Józefa Bema, Beżowa, Biała, Billewiczówny, Błękitna, Błotna, Bordowa, Borówkowa, Brązowa, Bukowa, Chłodna, Chynowska, Cicha, Zygmunta Czubińskiego, Dereszowa, Dębowa, Dolina Luizy, Dolina Zielona, Dolna, Michała Drzymały, Dzika, Fioletowa, Gajowa, Gorzowska, Grafitowa, Granatowa, Grzybowa, Harcerska, Władysława Jagiełły, Jana z Kolna, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesienna, Jeździecka, Jeżynowa, Jodłowa, Karminowa, Karowa, Ketlinga, Klementowskich, Kmicica, Kolorowa, Hugo Kołłątaja, Tadeusza Konicza, Konstruktorów, Kostrzyńska, Kościuszkowców, Zygmunta Krasińskiego, Kremowa, Krępowska, Kucykowa, Generała Mariana Langiewicza, Lazurowa, Ludowa, Łężycka, Mahoniowa, Malinowa, Mechaników, Międzyrzecka, Miła, Modra, Niebieska, Niecała, Obywatelska, Oliwkowa, Orzechowa, Osiedle Pomorskie, Osiedle Śląskie, Pastelowa, Pistacjowa, Plac Korczakowców, Platynowa, Podbipięty, Podgórna od nr 45, Polanka, Pomarańczowa, Popielata, Potokowa, Poziomkowa, Poznańska, Przewalskiego, Przyleśna, Purpurowa, Raculka, Rajska, Różowa, Ruczajowa, Rumakowa, Rusałki, Franciszka Rzeźniczaka, Seledynowa, Siwa, Marii Skłodowskiej-Curie, Skrzetuskiego, Słubicka, Sosnowa, Spawaczy, Sportowa, Srebrna, Stajenna, Stanisława Staszica, Strumykowa, Strzemienna, Sulechowska, Profesora Zygmunta Szafrana, Szkarłatna, Szosa Kisielińska, Szpakowa, Szwajcarska, Świebodzińska, Tarpanowa, Technologów, Tęczowa, Towarowa, Trasa Północna, Romualda Traugutta, Truskawkowa, Urszuli, Ustronna, Waniliowa, Ludwika Waryńskiego, Wazów od nr 45, Winogradu, Wileńska, Władysława IV, Wołodyjowskiego, Stanisława Wyspiańskiego numery nieparzyste od nr 17 parzyste od nr 38, Wyścigowa, Zagłoby, Zakręt, Ludwika Zamenhofa, Zdrojowa, Zielony Las, Złota, Źródlana, Żabia, Żółta, Żurawinowa

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Edward Markiewicz
      624 (4,77%)
    2. 3 Grzegorz Krzysztof Kołowiecki
      40 (0,31%)
    3. 4 Renata Katarzyna Teodorczyk
      70 (0,53%)
    4. 5 Jadwiga Izabella Bocho-Kokot
      104 (0,79%)
    5. 6 Józef Rak
      68 (0,52%)
    6. 7 Jerzy Romuald Teichert
      110 (0,84%)
    7. 2 Barbara Katarzyna Kukulska
      195 (1,49%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Joanna Katarzyna Liddane
      656 (5,01%)
    2. 2 Adam Piotr Hreszczyk
      118 (0,90%)
    3. 3 Edyta Radkiewicz-Malinowska
      93 (0,71%)
    4. 6 Marcin Tomasz Dziubek
      96 (0,73%)
    5. 5 Anna Romana Kraśko
      110 (0,84%)
    6. 4 Kazimierz Wiesław Cegliński
      36 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Wojciech Budziński
      1 616 (12,35%)
    2. 5 Marta Mariola Dziadosz
      83 (0,63%)
    3. 2 Grażyna Jaskólska
      227 (1,73%)
    4. 4 Rafał Łukasz Jaszczyński
      360 (2,75%)
    5. 3 Arkadiusz Tybura
      435 (3,32%)
    6. 6 Andrzej Janusz Szablewski
      101 (0,77%)
    7. 7 Marta Brodzik
      221 (1,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI-BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Janusz Krzysztof Kubicki
      2 162 (16,52%)
    2. 2 Filip Grzegorz Gryko
      1 493 (11,41%)
    3. 5 Filip Czeszyk
      262 (2,00%)
    4. 3 Karolina Nawrocka-Michalczak
      136 (1,04%)
    5. 7 Zbigniew Bartosz Binek
      1 087 (8,31%)
    6. 4 Barbara Elżbieta Langner
      166 (1,27%)
    7. 6 Ewa Izabela Jaszczyszyn
      86 (0,66%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Sławomir Rafał Kotylak
      1 458 (11,14%)
    2. 2 Joanna Malon
      303 (2,32%)
    3. 3 Grzegorz Adam Gryncewicz
      176 (1,35%)
    4. 5 Paweł Marian Jarosz
      114 (0,87%)
    5. 4 Aleksandra Agnieszka Fiałkowska
      139 (1,06%)
    6. 6 Danuta Marianna Józefowska-Tomiak
      41 (0,31%)
    7. 7 Krystyna Stacino-Łuczyńska
      99 (0,76%)

    Okręg 5

    30 Maja 1960 r. , Akacjowa, Aleja Juliusza Słowackiego, Aleja Konstytucji 3 Maja, Aleja Niepodległości, Aleja Wojska Polskiego do numeru 9, Aliny, Balladyny, Bankowa, Beniowskiego, Boduena, Bohaterów Westerplatte, Bolesława Chrobrego, Braniborska, Browarna, Ceglana, Chmielna, Chochlika, Fryderyka Chopina, Ciesielska, Stanisława Cynarskiego, Dantyszka, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Derwida, Drzewna, Dworcowa, Ekologiczna, Fantazego, Filona, Geodetów, Glinianki, Goplany, Górna, Grabca, Artura Grottgera, Gronowa, Grunwaldzka, Gryfa, Grzegorza, Hawryłowicza, Horsztyńskiego, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Generała Jakuba Jasińskiego, Jedności, Jelenia, Jęczmienna, Mieczysława Karłowicza, Jana Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Jana Keplera, Kirkora, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Kombatantów, Konopna, Mikołaja Kopernika, Kordiana, Kościelna, Kożuchowska numery nieparzyste od nr 31 i parzyste od nr 12, Krakusa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Krawiecka, Krótka, Krucza, Krzemieniecka, Krzywa, Bolesława Krzywoustego, Kupiecka, Laury, Lecha, Lechitów, Letnia, Licealna, Lilii Wenedy, Lipowa, Lisia, Kazimierza Lisowskiego, Lubuska, Lwowska, Łąkowa, Władysława Łokietka, Mariacka, Masarska, Mazepy, Adama Mickiewicza, Mieszka I, Młyńska, Stanisława Moniuszki do nr 11, Morelowa, Nad Łąkami, Nowa, Tadeusza Olbrychta, Władysława Orkana, Osiedle Robotnicze, Osiedle Wygoda, Osiedlowa, Parkowa, Partyzantów, Piaskowa, Piękna, dr Pieniężnego, Piesza, Pułkownika Witolda Pileckiego, Plac Bohaterów, Plac Kolejarza, Plac ks. biskupa Wilhelma Pluty, Plac Makusynów, Plac majora Adama Lazarowicza, Plac Jana Matejki, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Pocztowy, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Słowiański, Emilii Plater, Pod Filarami, Pod Topolami, Podgórna do nr 44, Polna, Podwójna, Przecznica, Przemysłowa, Przy Gazowni, Przyrodnicza, Pszenna, Reja, Władysława Reymonta, Rolnicza, Rymarska, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Salomei, Henryka Siemiradzkiego, Henryka Sienkiewicza, Generała Władysława Sikorskiego, Piotra Skargi, Skierki, Składowa, Skrajna, Słoneczna, Jana Sobieskiego, Sorbska, Generała Józefa Sowińskiego, Spokojna, Spółdzielcza, Leopolda Staffa, Stary Rynek, Stroma, Andrzeja Struga, Strzelecka, Św. Jadwigi, Św. Kingi, Świętojańska, Szczekocińska od nr 15, Średnia, Tkacka, Juliana Tuwima, Kaspra Twardowskiego, Tylna, Ułańska, Wacława, Wandy, Księdza Piotra Wawrzyniaka, Wazów do nr 44, Wąska, Węglowa, Winna, Wodna, Wrocławska, Stanisława Wyspiańskiego nieparzyste do nr 15 parzyste do nr 36, Zamkowa, Grzegorza Zarugiewicza, Zawiszy Czarnego, Zielona, Zielonogórska, Zjednoczenia do nr 11, Zyty, Stefana Żeromskiego, Żytnia

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Sławomir Baranowski
      72 (0,69%)
    2. 1 Radosław Robert Brodzik
      703 (6,71%)
    3. 3 Sebastian Łukasz Cielecki
      152 (1,45%)
    4. 5 Przemysław Andrzej Bułło
      29 (0,28%)
    5. 4 Renata Ewa Ciesielska-Rau
      31 (0,30%)
    6. 2 Katarzyna Dorota Fijałkowska
      78 (0,74%)
    7. 6 Ewelina Agnieszka Czarczyńska
      44 (0,42%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Zalewski
      128 (1,22%)
    2. 1 Anita Agnieszka Kucharska-Dziedzic
      1 121 (10,70%)
    3. 4 Adam Zbigniew Maziarz
      19 (0,18%)
    4. 3 Wiesława Marianna Tokarska
      52 (0,50%)
    5. 5 Maria Jolanta Fraszewska
      27 (0,26%)
    6. 6 Roman Pluciński
      19 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Mateusz Stobrawa
      130 (1,24%)
    2. 5 Magdalena Franciszka Stachowska
      98 (0,94%)
    3. 1 Eleonora Maria Szymkowiak
      1 147 (10,95%)
    4. 4 Grzegorz Klimek-Żołnowski
      149 (1,42%)
    5. 2 Tomasz Jacek Naruszewicz
      671 (6,41%)
    6. 3 Andrzej Terek
      258 (2,46%)
    7. 6 Zofia Konopacka
      102 (0,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI-BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Rafał Mariusz Kasza
      766 (7,31%)
    2. 3 Paweł Andrzej Mocny
      388 (3,70%)
    3. 1 Andrzej Marian Brachmański
      940 (8,98%)
    4. 6 Jadwiga Korcz-Dziadosz
      105 (1,00%)
    5. 2 Emilia Kondrad
      596 (5,69%)
    6. 4 Łukasz Porycki
      93 (0,89%)
    7. 5 Dorota Haładyn-Biel
      77 (0,74%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Mateusz Stefan Sikorski
      147 (1,40%)
    2. 3 Kazimiera Bronisława Kucharska-Barczyk
      203 (1,94%)
    3. 4 Hanna Maria Nowicka
      242 (2,31%)
    4. 2 Krzysztof Edward Machalica
      881 (8,41%)
    5. 5 Aleksandra Walicka-Kotlarska
      79 (0,75%)
    6. 1 Andrzej Dariusz Żywień
      864 (8,25%)
    7. 6 Zdzisław Jarosław Sergun
      62 (0,59%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Polecamy

    Nasze Dobre Podkarpackie 2019 [KANDYDACI]

    Nasze Dobre Podkarpackie 2019 [KANDYDACI]

    MISTRZOWIE AGRO Wielki ogólnopolski finał plebiscytu

    MISTRZOWIE AGRO Wielki ogólnopolski finał plebiscytu