Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Cieciułów
Pokaż więcej
Mariusz Adam Zawadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI
90
(37,34%)
Agnieszka Małgorzata Sykulska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(9,96%)
Damian Piotr Sowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA
127
(52,70%)
Okręg 2
Sołectwo Bugaj
Pokaż więcej
Łukasz Mroczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI
65
(28,02%)
Katarzyna Maria Borecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA
27
(11,64%)
Henryk Jan Pakuła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
140
(60,34%)
Okręg 3
Sołectwo Bobrowa
Pokaż więcej
Mirosław Woźny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI
66
(56,41%)
Anna Kulej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(43,59%)
Okręg 4
Sołectwo Żytniów: Żytniów od nr 1 do nr 35 oraz od nr 180 do końca wraz z miejscowościami Hajdamaki, Pieńki, Stawki Żytniowskie, Żurawie
Pokaż więcej
Grzegorz Roman Dwornik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI
162
(61,13%)
Tomasz Chorzelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA
103
(38,87%)
Okręg 5
Sołectwo Żytniów: Żytniów od nr 36 do nr 179 wraz z miejscowościami Bliźniaki i Ignachy Sołectwo Jelonki
Pokaż więcej
Adam Sas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI
79
(30,27%)
Rafał Tomasz Sieradzki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(6,13%)
Andrzej Materak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA
166
(63,60%)
Okręg 6
Sołectwo Łazy Sołectwo Młyny
Pokaż więcej
Michał Adam Giec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI
81
(32,66%)
Honorata Agnieszka Klimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA
103
(41,53%)
Michał Wojciech Kościelny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(25,81%)
Okręg 7
Sołectwo Chwiły Sołectwo Faustianka Sołectwo Kuźnica Sołectwo Porąbki Sołectwo Jaworek
Pokaż więcej
Piotr Paweł Mońka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI
80
(25,32%)
Danuta Mariola Furmańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(8,54%)
Karol Adam Włóka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA
116
(36,71%)
Dariusz Michał Bryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY KACZMAREK
93
(29,43%)
Okręg 8
Sołectwo Rudniki: Rudniki ulice Biegańskiego, Bolesława Chrobrego, Cmentarna, Dąbrówka, kaprala Mariana Sobczaka, Mieszka I, Niska, Okólna, Parkowa, Prosta, Targowa, Traugutta, Wieluńska, Wojska Polskiego, Wyspiańskiego, Żeromskiego wraz z miejscowością Teodorówka
Pokaż więcej
Stanisław Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI
90
(37,04%)
Jarosław Kazimierz Marchewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA
128
(52,67%)
Łukasz Paweł Stasiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(10,29%)
Okręg 9
Sołectwo Rudniki: Rudniki ulice Cicha, Częstochowska, Dworska, Jaworowa, Joanny Żubr, Krótka, Narutowicza, Ogrodowa, Piaskowa, Przechodnia, Reymonta, Sienkiewicza, Spokojna, Zakątna
Pokaż więcej
Mariusz Michał Stanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI
82
(39,81%)
Jan Wojciech Kubacki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(26,21%)
Ewa Maria Sarowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA
70
(33,98%)
Okręg 10
Sołectwo Janinów Sołectwo Odcinek
Pokaż więcej
Bożena Borek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI
49
(27,07%)
Tomasz Piotr Chudzicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(9,39%)
Bogusława Grażyna Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY KACZMAREK
115
(63,54%)
Okręg 11
Sołectwo Dalachów od nr 1 do nr 215
Pokaż więcej
Justyna Ewa Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI
90
(26,32%)
Łukasz Przemysław Klimek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(21,05%)
Ewa Jadwiga Orzeszyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA
180
(52,63%)
Okręg 12
Sołectwo Dalachów od nr 216 do końca
Pokaż więcej
Mirosława Irena Kubacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI
86
(24,50%)
Ewa Belka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(17,95%)
Aneta Agata Szczęsna-Kałwak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA
202
(57,55%)
Okręg 13
Sołectwo Mirowszczyzna Sołectwo Mostki Sołectwo Słowików
Pokaż więcej
Dariusz Zaręba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI
128
(50,59%)
Damian Mateusz Noga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA
125
(49,41%)
Okręg 14
Sołectwo Jaworzno
Pokaż więcej
Eugeniusz Biskup
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI
100
(30,12%)
Katarzyna Wojtal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA
166
(50,00%)
Michał Grzegorz Jurczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(19,88%)
Okręg 15
Sołectwo Julianpol
Pokaż więcej
Anna Maria Lach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI
83
(43,01%)
Justyna Anna Plewa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(31,09%)
Roksana Katarzyna Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA
50
(25,91%)