Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dębowa Kłoda od nr 1 do nr 52, Żmiarki
Pokaż więcej
Mirosław Sutryk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(34,64%)
Krzysztof Szyszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
25
(16,34%)
Wojciech Ciopciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIETRUSZEWSKIEGO
17
(11,11%)
Joanna Garbala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY GRUDZIŃSKIEJ-KONCZAL
25
(16,34%)
Zbigniew Ireneusz Ostapiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(21,57%)
Okręg 2
Dębowa Kłoda od 53 do końca
Pokaż więcej
Wojciech Sutryk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(18,92%)
Ireneusz Andrzej Chilczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
40
(27,03%)
Bartłomiej Gogłuska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
62
(41,89%)
Paweł Mikołaj Kwaśniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(12,16%)
Okręg 3
Angelika Katarzyna Babicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
23
(16,31%)
Ignacy Bartosiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY GRUDZIŃSKIEJ-KONCZAL
39
(27,66%)
Mieczysław Adam Chęckiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(56,03%)
Okręg 4
Uhnin od nr 1 do nr 139A
Pokaż więcej
Ewa Stanisława Niedbalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(6,51%)
Mirosław Tokarzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
38
(22,49%)
Marcin Grzywaczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIETRUSZEWSKIEGO
43
(25,44%)
Bogdan Tomasz Tchórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY GRUDZIŃSKIEJ-KONCZAL
15
(8,88%)
Stanisław Woźniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(36,69%)
Okręg 5
Uhnin od nr 140 do końca
Pokaż więcej
Waldemar Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(64,52%)
Bożena Grochoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
20
(21,51%)
Anna Agata Drozd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
8
(8,60%)
Beata Syrowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY GRUDZIŃSKIEJ-KONCZAL
5
(5,38%)
Okręg 6
Paweł Romuald Dźwigała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(51,43%)
Katarzyna Halina Suchorab
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
19
(13,57%)
Bożena Maria Jabłońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
4
(2,86%)
Bartłomiej Mateusz Ilasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIETRUSZEWSKIEGO
5
(3,57%)
Mariusz Kuracki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY GRUDZIŃSKIEJ-KONCZAL
40
(28,57%)
Okręg 7
Hanów, Krzywowierzba Kolonia, Nietiahy
Pokaż więcej
Tomasz Krawczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(16,48%)
Sylwester Szwaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
16
(17,58%)
Jarosław Marian Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
38
(41,76%)
Monika Krośko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIETRUSZEWSKIEGO
2
(2,20%)
Michał Piotr Śliwiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(21,98%)
Okręg 8
Ryszard Aleksander Lewicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(49,32%)
Anna Ejsmont
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
26
(35,62%)
Agnieszka Teresa Abramiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIETRUSZEWSKIEGO
2
(2,74%)
Ewelina Ulińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY GRUDZIŃSKIEJ-KONCZAL
9
(12,33%)
Okręg 9
Kodeniec od nr 1 do nr 40, Pachole, Zadębie
Pokaż więcej
Karolina Maria Marciszuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(9,92%)
Władysław Kierdaszuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
13
(10,74%)
Dariusz Władysław Harasymiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
25
(20,66%)
Michał Grzegorz Lato
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIETRUSZEWSKIEGO
18
(14,88%)
Danuta Gajos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY GRUDZIŃSKIEJ-KONCZAL
53
(43,80%)
Okręg 10
Kodeniec od nr 41 do końca
Pokaż więcej
Jacek Madej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(10,69%)
Grażyna Wrzaszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
12
(7,55%)
Krzysztof Matejczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
58
(36,48%)
Tomasz Tarasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY GRUDZIŃSKIEJ-KONCZAL
72
(45,28%)
Okręg 11
Makoszka, Plebania Wola
Pokaż więcej
Irena Józefa Jakowiecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(20,00%)
Anna Maria Walenciuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
8
(5,52%)
Maria Makowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
79
(54,48%)
Teresa Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIETRUSZEWSKIEGO
7
(4,83%)
Waldemar Dudziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY GRUDZIŃSKIEJ-KONCZAL
20
(13,79%)
Anna Beata Przekorzyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2
(1,38%)
Okręg 12
Stępków od nr 1 do nr 40A, Leitnie
Pokaż więcej
Paulina Kołodziej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(30,63%)
Sławomir Tchórz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
11
(9,91%)
Mateusz Zajączkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
30
(27,03%)
Łukasz Kazimierz Kosicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIETRUSZEWSKIEGO
27
(24,32%)
Natalia Sylwia Czarnacka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9
(8,11%)
Okręg 13
Stępków od nr 41 do końca
Pokaż więcej
Jacek Antoni Szyszkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(30,33%)
Przemysław Piotr Skowronek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
12
(9,84%)
Anna Kubicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
30
(24,59%)
Tomasz Kosicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIETRUSZEWSKIEGO
19
(15,57%)
Mateusz Krasucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY GRUDZIŃSKIEJ-KONCZAL
9
(7,38%)
Adrian Tomasz Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(12,30%)
Okręg 14
Chmielów, Marianówka
Pokaż więcej
Ewa Maria Chmielewska-Lotek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(22,45%)
Elżbieta Joanna Terlecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
2
(1,36%)
Magda Wrzesińska-Wójciuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
29
(19,73%)
Andrzej Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIETRUSZEWSKIEGO
16
(10,88%)
Maciej Aleksander Galejczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY GRUDZIŃSKIEJ-KONCZAL
44
(29,93%)
Marcin Tomasz Maleszyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(15,65%)
Okręg 15
Bednarzówka, Korona
Pokaż więcej
Henryka Maria Tureniec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(39,76%)
Krzysztof Emil Wroński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PARCZEWSKA
12
(14,46%)
Bogdan Eugeniusz Zenowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
38
(45,78%)