Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina Damnica, gmina Potęgowo, gmina Dębnica Kaszubska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO
-
1
Maria Janusz
743
(9,20%)
-
2
Artur Gwóźdź
419
(5,19%)
-
3
Anna Elżbieta Podlipna
120
(1,49%)
-
4
Maria Kobylarz
223
(2,76%)
-
5
Wojciech Sławomir Ziemianowicz
84
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO
-
1
Grzegorz Wojciech Jaworski
722
(8,94%)
-
2
Grzegorz Andrzej Grabowski
813
(10,06%)
-
3
Jerzy Waldemar Awchimieni
182
(2,25%)
-
4
Danuta Barbara Huras
523
(6,47%)
-
5
Dorota Maria Bagrowska
121
(1,50%)
-
6
Iwona Lucyna Grota
151
(1,87%)
-
7
Marcin Kowalczyk
909
(11,25%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Adam Stanisław Wyrostek
78
(0,97%)
-
5
Ewa Szczałba
31
(0,38%)
-
4
Lucjan Kamiński
32
(0,40%)
-
2
Kazimierz Lewandowski
70
(0,87%)
-
3
Teresa Wyrostek
37
(0,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Anna Grażyna Pietrzak
788
(9,75%)
-
2
Piotr Wojciech Basarab
536
(6,63%)
-
5
Alicja Małgorzata Pruszak
115
(1,42%)
-
4
Maria Jolanta Czerska
415
(5,14%)
-
6
Arkadiusz Andrzej Madurajski
180
(2,23%)
-
3
Bogusław Cyrny
433
(5,36%)
-
7
Paweł Jan Pałubicki
354
(4,38%)
Okręg 2
gmina Smołdzino, gmina Główczyce, gmina Ustka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO
-
2
Konrad Karol Tymecki
523
(7,22%)
-
1
Edward Sasko
376
(5,19%)
-
5
Agnieszka Iwona Walach
422
(5,83%)
-
3
Arkadiusz Gadomski
294
(4,06%)
-
4
Katarzyna Bury
74
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO
-
3
Andrzej Kopiniak
498
(6,88%)
-
2
Zdzisław Lesiecki
537
(7,42%)
-
4
Ewa Joanna Grzybowska
366
(5,06%)
-
1
Paweł Marceli Gonera
986
(13,62%)
-
6
Krystyna Konieczna
146
(2,02%)
-
5
Teresa Janusewicz
884
(12,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Rafał Konon
875
(12,09%)
-
2
Witold Piotr Szczepański
290
(4,01%)
-
4
Krystyna Maria Pasiek
96
(1,33%)
-
5
Beata Stanisława Jankiewicz
346
(4,78%)
-
3
Marek Adam Krystjańczuk
347
(4,79%)
-
6
Ewelina Katarzyna Litwin
180
(2,49%)
Okręg 3
gmina Słupsk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO
-
2
Marcin Zbigniew Białas
188
(3,35%)
-
1
Zbigniew Kamiński
785
(13,99%)
-
3
Paweł Pożdał
173
(3,08%)
-
5
Ewa Beata Ziemianowicz
108
(1,93%)
-
4
Danuta Agnieszka Cybulska
93
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO
-
1
Zdzisław Kołodziejski
1 127
(20,09%)
-
3
Ryszard Michał Jaguś
238
(4,24%)
-
2
Tadeusz Szczepan Frąckowski
218
(3,89%)
-
4
Joanna Izabella Katarzyńska-Zientala
109
(1,94%)
-
6
Aldona Maria Szostakiewicz
373
(6,65%)
-
5
Edyta Kubaszewska
182
(3,24%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Barbara Wanda Winkler
128
(2,28%)
-
5
Marcin Wojdziak
143
(2,55%)
-
6
Maciej Andrzej Karaś
216
(3,85%)
-
1
Marek Konstanty Kołtun
790
(14,08%)
-
4
Joanna Elżbieta Juzyszyn-Tuziak
206
(3,67%)
-
2
Agnieszka Klimczak
533
(9,50%)
Okręg 4
gmina Kępice, gmina Kobylnica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO
-
3
Beata Gładysz
335
(4,87%)
-
1
Sławomir Aleksander Ziemianowicz
985
(14,32%)
-
2
Andrzej Wojtaszek
785
(11,41%)
-
5
Arkadiusz Piotr Knut
61
(0,89%)
-
4
Joanna Anna Wolańska
79
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO
-
1
Paweł Michał Lisowski
1 277
(18,57%)
-
2
Bożena Ewa Przyborowska
246
(3,58%)
-
4
Ryszard Ignacy Hendryk
610
(8,87%)
-
3
Władysław Żmuda-Trzebiatowski
259
(3,77%)
-
7
Teresa Kowalska
188
(2,73%)
-
5
Andrzej Bogusław Reszetar
276
(4,01%)
-
6
Monika Izabella Strzyżewska
99
(1,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Paulina Julia Golińska
70
(1,02%)
-
1
Żaneta Katarzyna Jaworska
798
(11,60%)
-
2
Mateusz Wojciech Olejarczyk
239
(3,47%)
-
7
Aneta Paczkowska
124
(1,80%)
-
5
Janusz Artur Sienkiewicz
191
(2,78%)
-
3
Anna Maria Kurzawa-Gerczak
167
(2,43%)
-
6
Piotr Środa
89
(1,29%)
Okręg 5
miasto Ustka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO
-
1
Andrzej Antoni Bury
310
(5,46%)
-
2
Maria Barbara Pastucha
144
(2,54%)
-
5
Grzegorz Stanisław Warsiński
95
(1,67%)
-
3
Witold Bronisław Błażejczyk
92
(1,62%)
-
4
Agnieszka Monika Krysiak
142
(2,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO
-
1
Jan Olech
1 769
(31,17%)
-
2
Irena Kozakiewicz
243
(4,28%)
-
3
Grażyna Barbara Małaczek
217
(3,82%)
-
5
Andrzej Tyszkiewicz
252
(4,44%)
-
4
Edward Rokosz
250
(4,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Barbara Ewa Madejczyk
833
(14,68%)
-
1
Hubert Ludomir Bierndgarski
350
(6,17%)
-
3
Piotr Dariusz Wszółkowski
620
(10,93%)
-
4
Izabela Halina Lech
135
(2,38%)
-
5
Krzysztof Piotr Wysocki
223
(3,93%)