Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ustka

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Azaliowa, Chabrowa, Darłowska od nr 19 do 57, Gabriela Narutowicza, Irysowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Kolorowa, Koszarowa, , Krokusowa, Kwiatowa, Liliowa, Makowa, Narcyzowa, Różana, Rumiankowa, Storczykowa, Szafirkowa, Tulipanowa, Wrzosowa, Wiejska, Harcerska, Kowalewskiego, Morska, Nowa, Żeglarzy

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jakub Andrzej Dullek
      41 (9,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Zbigniew Józef Nowicki
      166 (39,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Lena Iwona Iwan-Kucia
      214 (50,83%)

    Okręg 2

    Przylesie, Wilcza

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Włodzimierz Dariusz Siudek
      66 (17,55%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jan Zbigniew Kosiński
      58 (15,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Leszek Zenon Kasperowicz
      22 (5,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Kamil Grzegorz Cichy
      230 (61,17%)

    Okręg 3

    Darłowska od nr 1 do nr 18, Nad Słupią, Polna, Rzeczna, 11 Listopada

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Kamila Joanna Robak
      39 (10,77%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Maria Jadwiga Grabowska
      69 (19,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Wojciech Ryszard Iwanowski
      58 (16,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Paweł Jarosław Basiński
      196 (54,14%)

    Okręg 4

    Bohaterów Westerplatte, Mieczysława Kościelniaka, Na Wydmie, Uroczysko

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Barbara Podruczna-Mocarska
      79 (23,44%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tomasz Miler
      32 (9,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Marek Krzyżanowski
      30 (8,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jacek Tomasz Maniszewski
      196 (58,16%)

    Okręg 5

    Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cisowa, Dunina, Jagiellońska. Klonowa, Ignacego Krasickiego, Lipowa, Łąkowa, Pułaskiego, Reja, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Willowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Grzegorz Jerzy Koski
      172 (44,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Radosław Andrzej Wiśniewski
      216 (55,67%)

    Okręg 6

    Bałtycka 3, 5 i 7, Banacha, Dworcowa, Ogrodowa, Rzemieślnicza, Słupska

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Edyta Żebrowska
      131 (28,79%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Stanisław Tarka
      100 (21,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Jacek Jan Nizielski
      71 (15,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Urszula Anna Pietrasiewicz
      153 (33,63%)

    Okręg 7

    Grunwaldzka 14, 16, 16A, 16B, 16C, Grunwaldzka od nr 18 do 39B.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Nina Aleksandra Borysiuk
      107 (29,00%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wojciech Wilczyński
      92 (24,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Marian Jan Kopeć
      32 (8,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Piotr Cejrowski
      138 (37,40%)

    Okręg 8

    Grunwaldzka od nr 39C do 67

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Samanta Maria Nowińska
      107 (25,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Maria Henryka Czaplińska
      114 (26,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Elżbieta Marianna Nadolna
      202 (47,75%)

    Okręg 9

    Legionów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Anna Elżbieta Górecka
      100 (22,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Grzegorz Maciej Malinowski
      335 (77,01%)

    Okręg 10

    Wróblewskiego, Grunwaldzka 12

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Anna Marta Wańtuchowicz
      148 (33,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Bożena Lenczewska
      44 (10,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zbigniew Margol
      248 (56,36%)

    Okręg 11

    Bałtycka 1, Grunwaldzka od nr 1 do 11, Grunwaldzka 15 i 17, Krótka, Leszka Bakuły, Plac Dąbrowskiego, Rybacka, Zielona

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Adriana Teresa Cerkowska-Markiewicz
      146 (37,15%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Łukasz Marcin Chabowski
      73 (18,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Agnieszka Wiśniewska-Banaś
      49 (12,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zbigniew Maciąg
      125 (31,81%)

    Okręg 12

    Beniowskiego, Bulwar Portowy, Generała Zaruskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Kaszubska, Kosynierów, Kościelna, Mała, Marynarki Polskiej, Nadmorska, Perłowa, Pomorska, Portowa, Sprzymierzeńców

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Dariusz Krzysztof Czechowski
      114 (27,67%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Małgorzata Urszula Bugajewska
      101 (24,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Stanisław Dorywalski
      37 (8,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Janusz Adam Rosiński
      160 (38,83%)

    Okręg 13

    Chopina, Jana z Kolna, Kilińskiego, Limanowskiego, Mickiewicza, Słowiańska, Żeromskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Anna Genowefa Kozera
      90 (22,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Joanna Stanisława Żukowska
      105 (26,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Przemysław Krzysztof Nycz
      200 (50,63%)

    Okręg 14

    Kopernika od nr 1 do 18 i nr 20, Marszałka Piłsudskiego, Plac Wolności, Pogodna, Spokojna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Dorota Helena Paściak
      100 (34,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krystyna Barbara Ginter
      191 (65,64%)

    Okręg 15

    Kopernika 19, Kościuszki, Leśna, Wczasowa

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Krzysztof Grzegorz Korniluk
      92 (24,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Marek Kurowski
      88 (23,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Daniel Król
      192 (51,61%)