Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Pilczyca
Pokaż więcej
Teresa Maria Puchalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WIELGOPOLANA
87
(55,41%)
Wiesław Szczerbiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(44,59%)
Okręg 2
część Sołectwa: Ruda Pilczycka od nr 1 do nr 42
Pokaż więcej
Wiesław Jan Ociepka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KRÓLA
0
(0%)
Ewelina Dorota Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KRÓLA
35
(43,75%)
Władysław Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WIELGOPOLANA
45
(56,25%)
Okręg 3
część Sołectwa: Ruda Pilczycka od nr 43 do końca
Pokaż więcej
Mariusz Piec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KRÓLA
44
(46,32%)
Stanisław Gunerka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WIELGOPOLANA
51
(53,68%)
Okręg 4
Sołectwa: Zaostrów, Piaski
Pokaż więcej
Lucjan Marek Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KRÓLA
60
(48,78%)
Jarosław Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WIELGOPOLANA
63
(51,22%)
Okręg 5
Sołectwa: Skąpe, Rytlów
Pokaż więcej
Wiesław Antoni Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KRÓLA
54
(58,70%)
Zbigniew Wiesław Tkacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WIELGOPOLANA
38
(41,30%)
Okręg 6
Sołectwa: Radwanów Kolonia, Biały Ług-Słomiana
Pokaż więcej
Paweł Wiktor Kabała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KRÓLA
44
(40,37%)
Sławomir Barnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WIELGOPOLANA
65
(59,63%)
Okręg 7
Sołectwa: Radwanów, Olszówka
Pokaż więcej
Leszek Krzysztof Piec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KRÓLA
44
(46,32%)
Mirosław Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WIELGOPOLANA
51
(53,68%)
Okręg 8
Sołectwo: Słupia
Pokaż więcej
Emilia Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KRÓLA
133
(77,78%)
Edward Czekaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WIELGOPOLANA
38
(22,22%)
Okręg 9
Sołectwa: Czerwona Wola, Hucisko
Pokaż więcej
Stanisław Henryk Komisarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WIELGOPOLANA
77
(66,96%)
Łukasz Grzegorz Brodzik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(33,04%)
Okręg 10
Sołectwa: Pijanów, Czerwona Wola Kolonia
Pokaż więcej
Ryszard Pyszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KRÓLA
47
(30,72%)
Piotr Łukasz Zięcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WIELGOPOLANA
106
(69,28%)
Okręg 11
część Sołectwa Mnin, ulice: Długi Kąt, Kościelna, przysiółki: Błagodać
Pokaż więcej
Zbigniew Tkacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KRÓLA
70
(49,30%)
Zofia Lucyna Młynarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WIELGOPOLANA
72
(50,70%)
Okręg 12
część Sołectwa Mnin, ulice: Przedborska, Ogrodowa, przysiółki: Szwedy Przymusów Mokre
Pokaż więcej
Krzysztof Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KRÓLA
50
(32,68%)
Józef Skrobisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WIELGOPOLANA
103
(67,32%)
Okręg 13
Sołectwo: Budzisław
Pokaż więcej
Jarosław Domaradzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WIELGOPOLANA
73
(78,49%)
Jerzy Najman
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(21,51%)
Okręg 14
część Sołectwa Wólka: Wólka od nr 1 do nr 42 przysiółek: Mogielnica
Pokaż więcej
Mirosław Gwóźdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KRÓLA
58
(65,17%)
Damian Zbigniew Sosnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WIELGOPOLANA
31
(34,83%)
Okręg 15
część Sołectwa Wólka: Wólka od nr 43 do końca przysiółek: Konradów
Pokaż więcej
Waldemar Orzeł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KRÓLA
37
(36,27%)
Mariusz Paweł Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WIELGOPOLANA
65
(63,73%)