Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Rzepin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    RZEPIN ul.: AKACJOWA, FRYDERYKA CHOPINA, JANA KILIŃSKIEGO, LEŚNA, ŁĄKOWA, OGRODOWA, OKRĘŻNA, PARTYZANCKA, POZNAŃSKA, STANISŁAWA MONIUSZKI, IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krzysztof Jan Wolszczak
      125 (50,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Grzegorz Pych
      121 (49,19%)

    Okręg 2

    RZEPIN ul.: BOCZNA, INWALIDÓW WOJENNYCH, NADRZECZNA, PLAC KOŚCIELNY, PLAC RATUSZOWY, RATUSZOWA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, KSIĘDZA STANISŁAWA KUSIAKA, WĄSKA, ZAPŁOCIE

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WĄSOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Lena Stefania Szulczewska
      91 (45,96%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Kazimierz Depczyński
      107 (54,04%)

    Okręg 3

    RZEPIN ul.: ADAMA MICKIEWICZA, BOHATERÓW WESTERPLATTE, JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, LIPOWA, POCZTOWA, ROLNA, SŁONECZNA, WOJSKA POLSKIEGO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Wincenty Jędrzejewski
      146 (47,87%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Waldemar Rycerz
      81 (26,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Jan Tadeusz Bęben
      78 (25,57%)

    Okręg 4

    RZEPIN ul.: DWORCOWA od Nr 2 do Nr 39

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WĄSOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Dariusz Robert Wąsowicz
      187 (72,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Aleksandra Anna Ciesielska
      71 (27,52%)

    Okręg 5

    RZEPIN ul.: ALEJA WOLNOŚCI, CELNA, DWORCOWA od Nr 40 do Nr 72, ZACHODNIA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jarosław Józef Dudzis
      153 (58,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Katarzyna Izabela Falińska
      107 (41,15%)

    Okręg 6

    RZEPIN ul.: AGRESTOWA, CZEREŚNIOWA, GENERAŁA JÓZEFA BEMA, MIESZKA I, MORELOWA, WALENTEGO BAYERA, SŁUBICKA, ŚLIWKOWA, WIŚNIOWA, ZIELONA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WĄSOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krystyna Ewa Kramarzewska
      190 (62,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Anna Kucharczyk
      114 (37,50%)

    Okręg 7

    RZEPIN ul.: BOLESŁAWA CHROBREGO od Nr 1 do Nr 24, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marek Bernard Radkiewicz
      99 (33,56%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ryszard Rybowiak
      109 (36,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Piotr Szymon Pietruszyński
      87 (29,49%)

    Okręg 8

    RZEPIN ul.: 1 MAJA, ELIZY ORZESZKOWEJ, PÓŁNOCNA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Adrian Łukasz Kasik
      210 (73,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Arleta Rogowska
      77 (26,83%)

    Okręg 9

    RZEPIN ul.: BOLESŁAWA CHROBREGO Nr 29, BOLESŁAWA PRUSA, FABRYCZNA, HENRYKA SIENKIEWICZA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KOLEJOWA, KONSTYTUCJI 3 MAJA, KRÓTKA, MARII KONOPNICKIEJ, MIKOŁAJA REJA, OŚNIAŃSKA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, CZESŁAWA MIŁOSZA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jarosław Borowiec
      162 (60,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Ryszard Kurcewicz
      108 (40,00%)

    Okręg 10

    RZEPIN ul.: BRZOZOWA, BUKOWA, DĘBOWA, PUSZCZY RZEPIŃSKIEJ, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, GRZYBOWA, JAGODOWA, JAŚMINOWA, KALINOWA, KASZTANOWA, KLONOWA, KONWALIOWA, KWIATOWA, MALINOWA, NADTOROWA, PODLASKA, POZIOMKOWA, SOSNOWA, ŚWIERKOWA, ŚW. HUBERTA, WRZOSOWA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Wioletta Katarzyna Nowak
      177 (52,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Józef Tadeusz Olesek
      161 (47,63%)

    Okręg 11

    miejscowości: DRZEŃSKO, GAJEC, JERZMANICE, NOWY MŁYN, RZEPINEK, ZIELONY BÓR

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Grzegorz Arkadiusz Oczyński
      139 (52,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Grzegorz Krzysztof Krasucki
      128 (47,94%)

    Okręg 12

    miejscowości: LUBIECHNIA MAŁA, LUBIECHNIA WIELKA, STAROŚCIN

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Eugeniusz Komar
      187 (61,31%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Robert Rogowski
      118 (38,69%)

    Okręg 13

    miejscowości: RADÓW, SERBÓW

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Andrzej Zator
      81 (36,99%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Bogdan Kotulski
      59 (26,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Dominika Bronisława Bernacka
      79 (36,07%)

    Okręg 14

    miejscowości: STARKÓW, SUŁÓW

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Cezary Nowaczewski
      137 (54,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WSI

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Irena Anna Michałek
      115 (45,63%)

    Okręg 15

    miejscowości: KOWALÓW, MANISZEWO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Tomasz Przybył
      135 (29,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ KOWALÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Anna Maria Gajda-Cikota
      258 (56,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Janusz Kołodziński
      62 (13,63%)