Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatCzęść miasta Biskupiec, ulice: Jana Matejki, Kombatantów, Krzywa, Kwiatowa, Leśna, Modra, Parkowa, Pogodna, Słoneczna, Sosnowa, Szczerbiec, Tadeusza Kościuszki, Wiśniowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Biskupiec, ulice: Akacjowa, Al. Niepodległości, Armii Krajowej, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Diamentowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Jana Kilińskiego, Jesionowa, Klonowa, Kolejowa, Lipowa, Mikołaja Reja, Platynowa, Srebrna, Stalowa, Tartaczna, Złota, Żelazna, Żytnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Biskupiec, ulice: 1 Maja, Bolesława Chrobrego, Floriańska, Ogrodowa, Pionierów, Plac Kościelny, Plac Wolności, Przeskok, Syreny, Szpitalna, Topiel, Warmińska, Wawelska, Wojciecha Bogusławskiego, Zygmunta Krasińskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Biskupiec, ulice: Gdańska, Mikołaja Kopernika, Piwna, Plac Bramsche, Poznańska, Sądowa, Stefana Żeromskiego, Strażacka, Warszawska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Biskupiec, ulice: Adama Mickiewicza, Aleja Róż, Cmentarna, Czynu Społecznego, Fryderyka Chopina, Juliusza Słowackiego, Kryniczna, Mazurskie Przedmieście, Myśliwska, Ostre Koło, Przemysłowa, Przyjaciół, Stanisława Moniuszki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Biskupiec, ulice: Bohaterów, Jana Liszewskiego, Jeziorna, Krótka, Lazurowa, Okrężna, Plażowa, Polna, Repatriantów, Stefana Okrzei, Śmiała, Urocza, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Biskupiec, ulice: Al. Broni, Al. Wojska Polskiego, Elizy Orzeszkowej, Wincentego Witosa, Gen. Józefa Bema, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Kazimierza Pułaskiego, Gen. Stanisława Maczka, Gen. Stefana Roweckiego, Gen. Władysława Andersa, Gen. Władysława Sikorskiego, Harcerska, Hubalczyków, Marii Zientary-Malewskiej, Sportowa, Stanisława Żółkiewskiego, Wiosenna, Wojewódzka, Zucha, Szarych Szeregów, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Witolda Pileckiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Biskupiec, ulica: Ludowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Biskupiec Kolonie, Najdymowo, Rukławki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Czerwonka, Droszewo, Wilimy
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Biesowo, Biesówko, Łabuchy, Stryjewo, Węgój, Zarębiec
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Bredynki, Lipowo, Stanclewo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Borki Wielkie, Kamionka, Kobułty, Mojtyny, Sadowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Botowo, Labuszewo, Parleza Wielka, Rudziska, Zabrodzie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Kojtryny, Nowe Marcinkowo, Rasząg, Rzeck
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów