Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Lidzbark Warmiński

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Astronomów 5 - 21

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LIDZBARCZANIE.PL"

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Joanna Agnieszka Miszkiewicz
      71 (15,92%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dariusz Stanisław Warot
      84 (18,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA - LIDZBARK WARMIŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Adam Jan Brodowski
      170 (38,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Wojciech Artur Bartczak
      121 (27,13%)

    Okręg 2

    Astronomów 22 do końca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Adam Krzysztof Gwardjak
      69 (14,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA - LIDZBARK WARMIŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Paweł Baranowski
      152 (32,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marek Jarosław Olszewski
      242 (52,27%)

    Okręg 3

    Majowa, Polna, Rolna, Słoneczna, Warszawska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LIDZBARCZANIE.PL"

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Wioletta Jaskólska
      174 (37,99%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Kamil Korzeniewski
      48 (10,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Maciej Zieliński
      186 (40,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUB DAJNOWSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jakub Artur Dajnowski
      50 (10,92%)

    Okręg 4

    Jarosława Dąbrowskiego, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki, Kazimierza Pułaskiego, 11 Listopada, Ogrodowa, Józefa Wybickiego.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Robert Marek Błażek
      141 (32,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA - LIDZBARK WARMIŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Agnieszka Teresa Serwach
      288 (67,13%)

    Okręg 5

    Marcina Kromera.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA - LIDZBARK WARMIŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Wojciech Roman Korzeniewski
      0 (0,00%)

    Okręg 6

    Gen. Józefa Bema, Ornecka, Przystaniowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LIDZBARCZANIE.PL"

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Sebastian Pasternak
      112 (29,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Iwona Łagocka
      270 (70,68%)

    Okręg 7

    Bohaterów Westerplatte, Gdańska, Nad Łyną, Księcia Józefa Poniatowskiego, Spokojna, Wodna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA - LIDZBARK WARMIŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Piotr Pasternak
      258 (70,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PLISZKA WYKUJMY PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Rafał Pliszka
      110 (29,89%)

    Okręg 8

    Legionów, Szwoleżerów.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LIDZBARCZANIE.PL"

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Iwonna Weronika Ficek
      48 (9,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA - LIDZBARK WARMIŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Danuta Huszcza
      89 (18,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Andrzej Dryzelenko
      348 (71,75%)

    Okręg 9

    Bartoszycka, Adama Stanisława Grabowskiego, Warmińska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LIDZBARCZANIE.PL"

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Konrad Pożarski
      53 (10,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA - LIDZBARK WARMIŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jadwiga Bożyczko
      126 (24,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Andrzej Kabała
      339 (65,44%)

    Okręg 10

    Akacjowa, Cicha, Kanałowa, Stanisława Konarskiego, Kwiatowa, Miodowa, Morska, Orła Białego, Piękna, Pionierów, Poznańska, Smolna, Sosnowa, Józefa Wierzbickiego, Wrzosowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA - LIDZBARK WARMIŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Daniel Zelwak
      126 (28,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tomasz Naumczyk
      309 (71,03%)

    Okręg 11

    Fryderyka Chopina, Grunwaldzka, Mieczysława Karłowicza, Karola Kurpińskiego, Leśna, Łazienna, Mazurska, Stanisława Moniuszki, Feliksa Nowowiejskiego, Michała Ogińskiego, Ignacego Paderewskiego, Rzemieślnicza, Szkolna, Karola Szymanowskiego, Henryka Wieniawskiego, Władysława Szpilmana, Zielona, Żytnia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LIDZBARCZANIE.PL"

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dariusz Iskra
      132 (27,22%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Beata Mickiewicz
      91 (18,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA - LIDZBARK WARMIŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Kędzierski
      370 (3,56%)

    Okręg 12

    Kąpielowa, Nowa, Olsztyńska, Juliusza Słowackiego, Topolowa, Wiejska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LIDZBARCZANIE.PL"

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Patryk Wiśniewski
      122 (29,40%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Leszek Adam Waga
      74 (17,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marek Szczepan Grzmiączka
      219 (52,77%)

    Okręg 13

    Mikołaja Kopernika, Ignacego Krasickiego, Kresowa, Krucza, Adama Mickiewicza, Mławska, Prosta, Mikołaja Reja, Zamkowa, Place: Kościelny, Wolności, Zamkowy.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LIDZBARCZANIE.PL"

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Bartłomiej Józef Zdanowicz
      119 (27,42%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Władysław Majewski
      65 (14,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA - LIDZBARK WARMIŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Anna Krystyna Tkaczuk
      53 (12,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Dorota Michalak
      197 (45,39%)

    Okręg 14

    Jana Dantyszka, Dębowa, Gnieźnieńska, Hoża, Michała Kajki, Jana Kasprowicza, Marii Konopnickiej, Krzywa, Waldemara Milewicza, Powstańców Warszawy, Przechodnia, Ratuszowa, Wiślana, Place: Młyński.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LIDZBARCZANIE.PL"

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Sławomir Dąbrowski
      29 (8,01%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Zbigniew Tadeusz Zajączkowski
      57 (15,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA - LIDZBARK WARMIŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Józef Kurto
      104 (28,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sylwia Kij
      172 (47,51%)

    Okręg 15

    Konstytucji 3 Maja, Lipowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Spółdzielców, Aleksandra Świętochowskiego, Wysokiej Bramy.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mirosław Litwin
      92 (20,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA - LIDZBARK WARMIŃSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Wiesław Władysław Kalata
      121 (27,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krzysztof Przemysław Rosiński
      229 (51,81%)