Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatNowy Dwór Gdański ulice: Mikołaja Kopernika, Obrońców Westerplatte, Plac Wolności, gen. Władysława Sikorskiego, Wąska, Ernesta Wejhera, Czesława Miłosza
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Nowy Dwór Gdański ulice: Bursztynowa, Długa, Jantarowa, Jasna, Jaśminowa, Kanałowa, Kwiatowa, Łąkowa, Morska (21 - do końca), Nowa, Podmiejska, Portowa, Rzeczna, Sadowa, Słoneczna, Szkolna, Wesoła, Wiejska, Wrzosowa, Akacjowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Nowy Dwór Gdański ulice: Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3, 4, 5, 6, Brzask, Gdańska, Rynek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Nowy Dwór Gdański ulice: Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 7, 8, 9, 10
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Nowy Dwór Gdański ulice: Adama Asnyka, Bałtycka, Władysława Broniewskiego, Cicha, Dworcowa, Jarosława Iwaszkiewicza, gen. Tadeusza Kościuszki, Zygmunta Krasińskiego, Adama Mickiewicza, Julisza Słowackiego, Urocza, Zaułek, Stefana Żeromskiego, Jana Brzechwy, Stanisława Lema
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Nowy Dwór Gdański ulice: Boczna, Chabrowa, Henryka Dąbrowskiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Krótka, Mleczna, Okopowa, Osiedle Na Wspólnej, Osiedle Wisławy Szymborskiej, Polna, Przemysłowa, Pszenna, Robotnicza, Różana, Henryka Sienkiewicza, Starocińska, Towarowa, RomualdaTraugutta, Warszawska parzyste (6 - 14, 19 - 54), Zagonowa, Zielona, Witolda Gombrowicza
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Nowy Dwór Gdański ulice: 3 - go Maja, Bolesława Chrobrego, Michała Drzymały, Marii Konopnickiej, Orzeszkowej, Mikołaja Reja, Tuwima
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Nowy Dwór Gdański ulice: Makowa, Morska 2 - 4a, Ogrodowa, Osiedle Nad Tugą, Osiedle Zacisze, Przejazd, Sportowa, Tczewska, Warszawska 1 - 5 i nieparzyste 7 - 13, Wałowa, Willowa, Lawendowa, Fiołkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Gozdawa, Gozdawa-Osada, Starocin, Żelichowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Marzęcino, Orliniec, Powalina
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Kępiny Małe, Kępki, Stobna, Wężowiec
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Jazowa, Rakowiska, Rakowo, Wierciny
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Kmiecin, Solnica, Różewo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Marynowy, Myszewko, Rychnowo Żuławskie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Lubieszewo, Orłowo, Stawiec, Tuja
Pokaż więcejkandydatliczba głosów