Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Staroźreby

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Aleksandrowo, Mikołajewo: (Smardzewo, Teodorowo)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Janina Kaźmirska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    146 (67,91%)

    Adam Franczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

    69 (32,09%)

    Okręg 2

    Przedpełce: (Opatówiec), Słomkowo, Staroźreby-Hektary, Zdziar Mały: (Zdziar-Las)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Skierski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    77 (46,39%)

    Artur Wiśniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

    59 (35,98%)

    Okręg 3

    Dąbrusk: (Mrówczewo), Stoplin, Nowe Staroźreby, Sędek, Przeciszewo-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Sobczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    77 (47,24%)

    Jacek Robert Jarco

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

    86 (52,76%)

    Okręg 4

    Przeciszewo, Mieczyno, Bromierz, Nowy Bromierz.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Wicińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY BROMIERZ

    43 (24,43%)

    Kazimierz Klimkiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    54 (30,68%)

    Grzegorz Roman Dąbrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

    79 (44,89%)

    Okręg 5

    Bromierzyk, Nowy Bromierzyk, Worowice-Wyroby

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Adela Piasecka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    125 (71,43%)

    Marcin Zawłocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

    50 (28,57%)

    Okręg 6

    Zdziar Wielki, Przedbórz: (Grabina), Dłużniewo: (Dłużniewo Duże, Dłużniewo Małe), Kierz, Goszczyno.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Wojciech Adamski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    110 (46,61%)

    Stanisław Grzegorz Jędrzejewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

    126 (53,39%)

    Okręg 7

    Brudzyno, Strzeszewo, Rostkowo: (Rostkowo-Orszymowice), Krzywanice: (Krzywanice-Trojany)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dominik Roman Nowakowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    99 (42,86%)

    Sławomir Zygmunt Mossakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

    132 (57,14%)

    Okręg 8

    Karwowo-Podgórne: (Żochowo Stare), Płonna: (Żochówek), Bylino: (Nowe Żochowo, Krawieczyn), Sarzyn: (Zdziar-Łopatki), Begno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Jędrzejczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    76 (32,48%)

    Daniel Siedlich

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

    158 (67,52%)

    Okręg 9

    Góra: (Nowa Góra, Marychnów).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Piegat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JACKA PIEGATA"

    37 (11,82%)

    Andrzej Cybulski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    72 (23,00%)

    Maria Bożykowska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    39 (12,46%)

    Zbigniew Paweł Pawłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

    165 (52,72%)

    Okręg 10

    Rogowo, Nowa Wieś: (Piączyn), Szulbory: (Ostrzykowo, Ostrzykówek)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Wacław Dwojewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    133 (51,75%)

    Seweryn Stefan Pessel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

    124 (48,25%)

    Okręg 11

    Staroźreby-(ulice: Sportowa, Klonowa, Lipowa, Akacjowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Brzozowa, Jodłowa, Mostowa (Staroźreby-Kolonia)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Wanda Siedlich

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    30 (15,96%)

    Łukasz Kinalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY GMINY STAROŹREBY

    129 (68,62%)

    Iwona Jakóbiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD

    29 (15,43%)

    Okręg 12

    Staroźreby-ulice: (Targowa, Trzydziestolecia, Wiatraczna, Kościelna).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Szczepan Kowalak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MIESZKAŃCY STAROŹREB”

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Staroźreby-ulice: (Fryderyka Chopina, Piękna, Jesienna, Strażacka, Mikołaja Kopernika, Młodzieżowa, Chabrowa, 11 Listopada, Jaśminowa, Słoneczna, Marii Skłodowskiej, Janusza Korczaka, Północna, Kwiatowa, Spokojna, Zacisze).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Jarczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ JARCZYŃSKI - W TROSCE O MIESZKAŃCÓW I OTOCZENIE

    54 (19,85%)

    Małgorzata Ryzińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZRZESZENI DLA MIESZKAŃCÓW

    82 (30,15%)

    Tomasz Karpiński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    136 (50,00%)

    Okręg 14

    Staroźreby-ulice: (Szkolna, Sienkiewicza, Kościuszki, Plac Bojowników, Krótka, Wieczorka, Płocka).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Koziński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    89 (34,90%)

    Kamil Groszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

    166 (65,10%)

    Okręg 15

    Staroźreby-ulice: (Polna, Wiosenna, Tęczowa, Partyzantów, Żwirki i Wigury, Głowackiego, Parkowa).

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Pikalski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    74 (53,24%)

    Włodzimierz Piotr Matusiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY GMINY STAROŹREBY

    65 (46,76%)