Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Mieroszyno (miejscowości: Mieroszyno, Czarny Młyn, Kaczyniec), Gnieżdżewo, Łebcz, Strzelno, Swarzewo.
Pokaż więcej
Przemysław Piotr Grandicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
374
(14,62%)
Józef Antoni Białk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
366
(14,30%)
Adriana Elwira Czerwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
13
(0,51%)
Maria Agnieszka Kepke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
61
(2,38%)
Dorota Maria Dettlaff
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
91
(3,56%)
Ryszard Jan Kryża
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
163
(6,37%)
Jan Paweł Ellwart
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
204
(7,97%)
Barbara Anita Siwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
72
(2,81%)
Arkadiusz Józef Dettlaff
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
286
(11,18%)
Abdon Marcin Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
28
(1,09%)
Adam Otrompka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
169
(6,60%)
Anna Emilia Franczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
40
(1,56%)
Elżbieta Maria Zuziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
16
(0,63%)
Emilia Anna Kempa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
40
(1,56%)
Bernadeta Rozalia Dudek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(3,09%)
Sławomir Kazimierz Idkowiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
266
(10,39%)
Edward Lieske
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(2,54%)
Zbigniew Jagiellak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(2,11%)
Bogdan Ferra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
121
(4,73%)
Marta Ceszke
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(1,45%)
Lidia Dusza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(0,55%)
Okręg 2
Domatowo, Domatówko (miejscowości: Domatówko, Mała Piaśnica, Wielka Piaśnica), Leśniewo, Mechowo, Radoszewo, Starzyno, Starzyński Dwór, Werblinia.
Pokaż więcej
Waldemar Paweł Bradtke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
241
(9,47%)
Henryk Brunon Kunc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
244
(9,59%)
Józef Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
239
(9,39%)
Joanna Krystyna Ratajczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
80
(3,14%)
Grażyna Renata Śliwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
124
(4,87%)
Teresa Maria Zielke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
115
(4,52%)
Adrian Jakub Jaśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
178
(7,00%)
Monika Irena Wegner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
173
(6,80%)
Marcin Krzysztof Nikrant
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
290
(11,40%)
Daniel Andrzej Janusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
165
(6,49%)
Laura Anna Kass
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
6
(0,24%)
Aleksander Paweł Labuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
110
(4,32%)
Grzegorz Jerzy Bojke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
79
(3,11%)
Anna Teresa Maj-Radtke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
29
(1,14%)
Ewa Wasilke
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(0,86%)
Andrzej Jan Janusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(3,03%)
Danuta Brygida Kunz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(1,45%)
Krzysztof Konrad Sokołowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(2,87%)
Eugeniusz Pliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(5,15%)
Wanda Regina Rigga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(1,65%)
Dariusz Ryszard Knitter
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(3,50%)
Okręg 3
Brudzewo, Celbowo (miejscowości: Celbowo, Celbówko), Darzlubie. Połchowo, Połczyno, Sławutowo (miejscowości: Sławutowo, Sławutówko), Rekowo Górne (miejscowości: Rekowo Górne, Widlino, Zdrada.
Pokaż więcej
Urszula Marta Ceynowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
131
(5,10%)
Kazimierz Czernicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
156
(6,07%)
Łukasz Korthals
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
337
(13,12%)
Marcin Paweł Selonke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
243
(9,46%)
Krystyna Gierwatowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
174
(6,77%)
Alicja Iwona Wojtas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
198
(7,71%)
Marcin Mariusz Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
274
(10,67%)
Zbigniew Stanisław Groenwald
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
101
(3,93%)
Przemysław Brunon Hintzke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
101
(3,93%)
Agata Kinga Szenkin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
54
(2,10%)
Justyna Iwona Kutarba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
38
(1,48%)
Emilia Agata Dombrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
52
(2,02%)
Małgorzata Anna Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
58
(2,26%)
Henryk Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
28
(1,09%)
Anna Detlaf
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
151
(5,88%)
Józef Antoni Kos
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(0,74%)
Małgorzata Gojke
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(3,11%)
Tomasz Jerzy Potrykus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(3,74%)
Renata Badtke
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(1,99%)
Marzena Helena Groenwald
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(2,10%)
Jan Paweł Głowienka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
173
(6,73%)
Okręg 4
Błądzikowo, Mrzezino, Osłonino, Rzucewo, Smolno, Żelistrzewo.
Pokaż więcej
Jerzy Antoni Ehrlich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
134
(4,36%)
Iwona Marzena Samp
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
138
(4,49%)
Józef Marian Musiałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
390
(12,69%)
Florian Waldemar Pieper
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
232
(7,55%)
Anna Maria Labuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
52
(1,69%)
Wojciech Ferdynand Myślisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
185
(6,02%)
Teresa Władysława Widerska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
63
(2,05%)
Adam Piotr Styn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE GMINY PUCK
446
(14,51%)
Katarzyna Burchacka-Klimczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
298
(9,69%)
Aleksandra Teresa Klebba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
13
(0,42%)
Przemysław Mateusz Stenzel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
22
(0,72%)
Estera Bernadeta Zawielak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
11
(0,36%)
Danuta Glembin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
127
(4,13%)
Józef Zbigniew Rambiert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
57
(1,85%)
Katarzyna Stanisława Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
19
(0,62%)
Paweł Leszek Wicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA PUCK
183
(5,95%)
Aleksandra Ewa Hallmann
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
279
(9,08%)
Mieczysław Celejewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(0,94%)
Wojciech Edmund Wesserling
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(3,12%)
Barbara Busz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(2,57%)
Krzysztof Karol Willa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
189
(6,15%)
Kinga Alicja Szulc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(1,04%)