Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część Sołectwa Annosław obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 1 do nr 40
Pokaż więcej
Sławomir Piotr Dudek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(73,13%)
Barbara Fronc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(26,87%)
Okręg 2
Część sołectwa Annosław obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 41 do nr 74
Pokaż więcej
Małgorzata Biedrzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY REGNÓW PIOTR KACZOREK
24
(38,71%)
Małgorzata Emilia Pachnicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(38,71%)
Małgorzata Winciorek-Bachura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(22,58%)
Okręg 3
Sołectwo Kazimierzów
Pokaż więcej
Krzysztof Rzeźnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY REGNÓW PIOTR KACZOREK
25
(32,89%)
Honorata Małgorzata Cybulska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(38,16%)
Błażej Krzysztof Piotrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(28,95%)
Okręg 4
Sołectwo Podskarbice Królewskie
Pokaż więcej
Bożena Heleniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(38,30%)
Renata Wodnicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(61,70%)
Okręg 5
Sołectwo Podskarbice Szlacheckie
Pokaż więcej
Józef Mirosław Sobstel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY REGNÓW PIOTR KACZOREK
8
(8,70%)
Izabela Katarzyna Kornacka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(50,00%)
Halina Kamińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(41,30%)
Okręg 6
Część sołectwa Regnów obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 1 do nr 33A
Pokaż więcej
Daniel Mariusz Jakóbik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY REGNÓW PIOTR KACZOREK
24
(30,00%)
Katarzyna Tkaczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(43,75%)
Monika Marcińczak
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZA MAŁA OJCZYZNA”
21
(26,25%)
Okręg 7
Część sołectwa Regnów obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 34 do nr 57
Pokaż więcej
Dariusz Paweł Woszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY REGNÓW PIOTR KACZOREK
29
(40,28%)
Przemysław Walczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(31,94%)
Renata Lesiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(27,78%)
Okręg 8
Część sołectwa Regnów obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 57A do nr 92
Pokaż więcej
Bartłomiej Paweł Rzeżnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY REGNÓW PIOTR KACZOREK
38
(53,52%)
Krzysztof Sumiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(46,48%)
Okręg 9
Sołectwo Nowy Regnów
Pokaż więcej
Ryszard Bogdan Szymańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY REGNÓW PIOTR KACZOREK
27
(24,77%)
Włodzimierz Nosek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(40,37%)
Aneta Walendzik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(34,86%)
Okręg 10
Sołectwo Rylsk Mały, Sołectwo Wólka Strońska
Pokaż więcej
Urszula Grzegorczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY REGNÓW PIOTR KACZOREK
5
(8,33%)
Jolanta Staszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(61,67%)
Wiesława Teresa Żak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(30,00%)
Okręg 11
Sołectwo Sławków
Pokaż więcej
Artur Piotr Federowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY REGNÓW PIOTR KACZOREK
11
(22,92%)
Iwona Joanna Darnowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(77,08%)
Okręg 12
Część sołectwa Rylsk Duży obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 1 do nr 26
Pokaż więcej
Anna Ewa Matyjaszczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(54,55%)
Honorata Jolanta Malanowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(45,45%)
Okręg 13
Część sołectwa Rylsk Duży obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 27 do nr 59
Pokaż więcej
Longina Krystyna Wachowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(59,68%)
Stanisław Piotr Żak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(40,32%)
Okręg 14
Sołectwo Sowidół Część sołectwa Rylsk obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 45 do nr 70
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Stępień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(41,67%)
Michał Plaskota
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(58,33%)
Okręg 15
Część sołectwa Rylsk obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 1 do nr 44
Pokaż więcej
Lucyna Sylwia Jędrzejczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(76,36%)
Jan Antoni Michalak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(23,64%)