Wychowanek Orlika Przeworsk zdobył 3 tytuły mistrza Polski

Maciej Hołub wrócił z Olsztyna z siedmioma medalami
Maciej Hołub wrócił z Olsztyna z siedmioma medalami archiwum
Maciej Hołub, wychowanek Orlika Przeworsk, obecnie zawodnik AZS AGH Kraków, zdobył trzy złote medale podczas na Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu, które odbyły się w Olsztynie.

Były podopieczny trenera Janusza Gondka wywalczył tytuły wśród seniorów w wyścigu na 50 m stylem klasycznym i na 4x50 m stylem zmiennym (mix). Dorzucił do tego brąz na 4x50 m stylem zmiennym mężczyzn.

W kategorii młodzieżowców (19-23 lat) został mistrzem na 50m stylem klasycznym, wicemistrzem na 4x50 m stylem zmiennym mężczyzn i na 4x100 m stylem zmiennym mężczyzn oraz zdobył trzecie miejsce na 100 m stylem klasycznym.