Wygrana Resovii Apklan ze Skrą Częstochowa. Bramka przed i po przerwie

Radosław Adamski ustalił wynik meczu ze Skrą
Radosław Adamski ustalił wynik meczu ze Skrą Wacław Nowacki
Apklan Resovia - Skra Częstochowa 2:0 (1:0)Bramki:1:0 Zalepa 20, 2:0 Radulj 63-karnyWięcej o meczu.

2 liga. Apklan Resovia wygrała przed własną publicznością ze...

Po dwóch nie bardzo punktodajnych meczach Resovia wróciła do wygrywania. Nie było to takie pewne, bo wiosną ekipa spod Jasnej Góry mocno dała się w skórę naszej ekipie (2-2).

Częstochowianie parę tygodnie temu umieli znaleźć sposób na Widzew, ale na Wyspiańskiego nie mieli wiele do powiedzenia. Wynik już w 20 minucie otworzył Sebastian Zalepa. W 43. minucie blisko było 2-0; piłkę na 14 metrze otrzymał Kamil Radulj. Uderzył mocno, ale „skóra” poleciał prosto w stronę bramkarza.

Po zmianie stron „pasiaki” nie zamierzały bronić wyniku. To zresztą nie w ich stylu. Szukały gola, który zamknąłby mecz i go znalazły. W 60 minucie Holik faulował w polu karnym i sędzia wskazał na 11 metr. Do piłki ustawionej na „wapnie” podszedł Radulj, odpowiednio ustawił celownik i tablica pokazała wynik 2-0.

Resovia miała ochotę na więcej i w 82 minucie mogło być 3-0. Krykun strzelał z 10 metrów, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

Apklan Resovia – Skra Częstochowa 2:0 (1:0)

Bramki: 1-0 Zalepa 20, 2-0 Radulj 61 karny.

Resovia: Daniel – Geniec (81 Twardowski), Zalepa, Kubowicz, Mikulec – Radulj, Domoń, Kaliniec (69 Dziubiński), Krykun – Feret (73 Hajduk), Świderski (54 Adamski).

Skra: Biegański – Gerega (64 Obuchowski, Bondarenko, Holik, Brusiło – Napora (66 Andrzejczak), Zalewski, Olejnik, Nocoń, Niedbała (70 Pawłas) – Niedojad (56 Wolny).

Sędziował: Gryckiewicz (Torun).

Żółte kartki: Domoń – Nocoń, Holik.

Widzów: 1215.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani