Wyniki: klasa B Jarosław (17 kwietnia)

tst, kostek, wabZaktualizowano
Grom Wyszatyce pokonał Koronę Trójczyce 3-0 i pozostaje na pierwszym miejscu.<br>
Grom Wyszatyce pokonał Koronę Trójczyce 3-0 i pozostaje na pierwszym miejscu. fot. Dariusz Delmanowicz
JKS II wrócił z Rudołowic na tarczy. Błękitni mogli wygrać wyżej niż 2-0. W 65. minucie karnego dla nich egzekwował Drzymała, górą był bramkarz gości.
Grupa I jarosławska
Iskra tylko zremisowała z Delinem Munina. Trwa seria porażek Strażaka Sośnica, który tym razem przegrał u siebie z Węgierką. Jedyny gol padł po błędzie bramkarza miejscowych. - Z przebiegu gry remis byłby chyba sprawiedliwszy - ocenił prezes Strażaka Andrzej Gerczak.

STRAŻAK SOŚNICA - WĘGIERKA 0-1 (0-1)
BRAMKA: Trzeciak (25).

SOŚNICA: Fudała - Osikowicz, Matwijczak (65. Januszko), Maziarz, Kisielewicz, Lisowski, Sielski, Mrozek, Lecyk, Uberman, Marek (70. Lasek).
WĘGIERKA: Maciałek - Nosal (46. Basiak), Jaszek, Bęben (70. Brzyski), Kołodziej, Raba (80. Dietrich), Mołoń (60. Paszczyński), Boroń, Gac, Trzeciak, Krzebiot.
SĘDZIOWALI Krzysztof Nazarko oraz Mirosław Bury i Marek Modny (Jarosław). ŻÓŁTE KARTKI: Marek - Gac, Krzebiot; CZERWONA: Uberman (80, za faul). WIDZÓW 70.

POZOSTAŁE WYNIKI: Błękitni Rudołowice - JKS II Jarosław 2-0; Iskra Cieszacin Wielki - Delin Munina 2-2; Wiraż Chłopice - Błękitni Wierzbna 0-1; Luzax Lutków - Roźwienica 2-0; Przedmieście Jarosław - Tęcza Jankowice 3-0. Pauzowała Victoria Kidałowice.

Koniaczów, który walczy o awans prowadził do 89. minuty w Mołodyczu, gdzie o punkty bardzo ciężko. W tejże minucie z wolnego trafił Kiełbasa i drużyny podzieliły się punktami. - Sędzia nas skrzywdził. Podyktował rzut wolny niesłusznie i z niego gospodarze wyrównali - powiedział jeden z działaczy Koniaczowa.

Do przerwy na niespodziankę zanosiło się w Łazach, gdzie miejscowi prowadzili z liderem 1-0. Po zmianie stron Makovia zdobyła trzy bramki i zainkasowała kolejne trzy punkty.

LKS KORZENICA - KS WIETLIN III 1-2 (0-0)
BRAMKI: Rachwał (60) - Wojciechowski (65), D. Pik (80).

KORZENICA: S. Broda - Kamień, Pacura, Rachwał, R. Broda, Ryś, Latawiec, Szybiak, Wysocki, Kiełbowicz, Piela.
WIETLIN III: Modny - Barnaś, Marcin Pik, Posłuszny, Mariusz Pik, K. Pik, D. Pik, Wojnarowski, Worek, Bat, Wojciechowski.
SĘDZIOWAŁ Michał Sawiński (Lubaczów). WIDZÓW: 50.

Pozostałe wyniki: Błękitni Bobrówka - LKS Manasterz 0-1; LKS Mołodycz - KS Koniaczów 1-1; Łazowianka Łazy - Makovia Makowisko 1-3; Sanovia Michałówka - Agro Chotyniec 2-0; Wisznia Nienowice - Szkło Młyny 3-2. Pauzowała Unia Zaleska Wola. arb

Lubaczów
Cztery bramki oglądali kibice w Cewkowie, gdzie Czerwoni zremisowali z Gwiazdą. Drugi gol dla gospodarzy był dosyć kuriozalny. Ryszard Rokosz z połowy boiska nie tyle strzelił, ile dośrodkował w pole karne. Ku zdumieniu wszystkich piłka wylądowała w siatce. W końcówce goście mogli trafić na 3-2 - Czerwonych uratowała interwencja bramkarza. Po wygranej w Cetuli na czoło stawki wysforował się Rolnik.

CZERWONI CEWKÓW - GWIAZDA WIELKIE OCZY 2-2 (1-0)
BRAMKI: Witko (15-karny), Rokosz (65) - Kuzyk (48), Węgierak (85).

CZERWONI: Kusina - Rokosz, Leńczuk, Sroka, Czyż, Sobków, Mrówka (80. Kolczak), Maciejak (50. Jabłoński), Cempa (70. Jaszczyszyn), Wawrejko, Witko.
GWIAZDA: Bołotiuch - Sęga, Grabiec, Senyk, Soliński (46. Leus), Sawiński (65. Bawłowicz), Kuzyk, Pytel, Głuszyk, Cyran, Węgierak.
SĘDZIOWAŁ Tomasz Pukas (Lubaczów). ŻÓŁTE KARTKI: Senyk, Pytel. WIDZÓW 150.

POZOSTAŁE WYNIKI: Dąb Cetula - Rolnik Wólka Krowicka 1-2; Walter Opaka - Unia Łukawiec 2-3; Tanew Wola Wielka - Zalew Stary Lubliniec 0-2; Leśnik Płazów - Zjednoczeni Zabiała-Stare Sioło 1-2; Błękitni Zalesie - Orkan Załuże 3-0 vo.

Przemyśl
W Lesznie liczono na łatwe punkty z przedostatnim w tabeli Artmaksem Pikulice, ale ten nie przestraszył się i nawet prowadził 1-0 do 47. minuty. Kłopotów z wygraną nie miał za to lider z Wyszatyc, prowadzony do boju przez grającego trenera, byłego III - ligowca, Dariusza Jarocha. Nie powiodło się Cresovii Kalników, która liczyła na kolejne punkty na nowym boisku, lecz Korona Olszany w końcówce strzeliła 4 gole i pewnie wygrała.

WALAWIANKA WALAWA - JAWOR NEHRYBKA 0-0

WALAWIANKA: M. Kamiński - Łoś, Skotny, Jakubiszyn, Pelc - J. Chwasta, Buńko, Sałata, Pasiński - Kaczanowski (70. Słabicki), G. Milanik.
JAWOR: Dul - Wawro, Bartnik, Halik, Knot - Semko, Kazieczko, Drymajło, Janowski - Kuryś (89. Habyk), Gumiński (35. Czerniecki).
SĘDZIOWALI Ireneusz Małysz oraz Ignacy Machowski i Rafał Konarzyński (Przemyśl). ŻÓŁTE KARTKI: M. Kamiński - Bartnik. WIDZÓW 100.

POZOSTAŁE WYNIKI: Fenix Leszno - Artmax Pikulice 2-1; Grom Wyszatyce - Korona Trójczyce 3-0; Wesoła Zadąbrowie - Rada Orzechowce 1-0; Cresovia Kalników - Korona Olszany 1-5; Motor Grochowce - LKS Batycze 0-2.

Przeworsk
W Przeworskiej klasie B w Rozborzu zawodnicy UNUMU Babice dwie bramki zdobyli w jednej minucie, a że za kilka chwil dołożyli trzeciego gola, trzy punkty pojechały do Babic.
W walce o awans ciągle pozostaje Majdan, który nie bez trudu wygrał w Pantalowicach. Inny z kandydatów do awansu Błękitni, trzy punkty zainkasowali w Jodłówce. W Ujeznej i NIżatycach drążyny podzieliły się punktami. Łopuszka wygrała w Hawłowicach.

BŁYSKAWICA ROZBÓRZ - UNUM BABICE 0-3 (0-3)
BRAMKI: Kocenas (25), Korytko (25, 32)

BŁYSKAWICA: Gwóźdź - Cisek, Płoskoń, M. Stańko, Michalik, Dec (50. Czerwonka), Sałamaj (52. Krajnik), Szałaj, T. Stańko, Stepak, Posala.
UNUM: Sochacki - Opałka, Łybacki, Mateusz. Pawłowski, Korytko, Chruściński, Plich, Marek Pawłowski, Mateusz Adam, Pawłowski, Kocenas, Majda.
SĘDZIOWALI Leszek Krakowski oraz Mariusz Litwin i Stanisław Hubacz (Jarosław), WIDZÓW: 100

POZOSTAŁE WYNIKI: Tęcza Ujezna - LKS Manasterz 2-2; Lechia Pantalowice - Majdan Sieniawski 1-2; Nafta Gaz Jodłówka - Błękitni Maćkówka 2-4; Sobol Niżatyce - Huragan Rozbórz Długi 3-3; Strumyk Hawłowice - Alabaster Łopuszka Wielka 0-2