Wyniki: klasa B5 Rzeszów (23 kwietnia)

tley
Piłkarze Gryfu (jasne koszulki) zaaplikowali rywalom z Kawęczyna aż 5 bramek.
Piłkarze Gryfu (jasne koszulki) zaaplikowali rywalom z Kawęczyna aż 5 bramek. fot. Tomasz Leyko
W Wielką Sobotę sypnęło golami tylko w Mielcu. Smoczanka i Gryf zaaplikowały rywalom po pięć bramek. W pojedynku Gryfu z Plonem do przerwy nie padła żadna bramka, a po przerwie aż sześć, a kolejne wisiały w powietrzu.

Najwięcej emocji było w Podleszanach. Piłkarze gospodarzy, prowadzący korespondencyjny pojedynek o awans z Gryfem, uratowali 3 punkty w doliczonym czasie gry. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył niezawodny Grzegorz Zawierucha.

GRYF MIELEC - PLON KAWĘCZYN 5-1 (0-0)
BRAMKI: R. Jemioło (60), Knap (70-sam), Dziewit 3 (75, 80, 86) - Rzemiński (75)

POZOSTAŁE WYNIKI: LKS Dębiaki - Grunwald Padew Narodowa 3-1, Podleszany - Breń Osuchowski 2-1, Wisłoka Borowa - Błękitni Jaślany 2-1, Smoczanka Mielec - Wisła Gliny Małe 5-0, Dromader Chrząstów - Błysk Górki 0-1, Tęcza Orłów - Rzędzian Rzędzianowice 0-3. Pauzuje Pitmark Jaślany

Szersze relacje ze składami, strzelcami z wszystkich meczów we wtorkowym Stadionie