Wyniki: piłka nożna, klasa A i B gr. I (mecze o 11.00)

Paweł Kubicz
Mrowla (żółte koszulki) dobrze radziła sobie na stadionie w Przybyszówce. Szyki obu drużynom pokrzyżowała burza. Paweł Kubicz
Mecz Przybyszówki z Mrowlą został przerwany w 32 minucie przy stanie 0-0 z uwagi na gwałtowną burzą połączoną z gardem która przeszła nad stadionem wicelidera klasy B gr. I
KS Przybyszówka - Mrowlanka MrowlaPrzybyszówce (na zielono) i Mrowli szyki popsula pogoda. Zagrali tylko 33 minuty (0-0) po czym zgonieni z boiska przez burze nie zdolali dokonczyc meczu.

KS Przybyszówka - Mrowlanka Mrowla

Wydawałoby się, że mecz wicelidera z Przybyszówki z przedostatnią Mrowlą będzie tylko formalnością, ale to goście do momentu przerwania meczu mieli lepsze okazje. Trzykrotnie przed szansą uzyskania prowadzenia stanął Paweł Folcik, w tym raz sam na sam. Przybyszówka ograniczała się do strzałów zza 16-stki. Sędzia tego spotkania nie zdecydował się na wznowienie spotkania z uwagi na zalegającą na stadionie wodę.

W drugim meczu klasy B gr. I Biała na swoim stadionie zremisowała 2-2 z Korona II Rzeszów. Bramki dla gospodarzy
Haligowski i Członka.

Przybysżówka - Mrowla 0-0 do 32 minuty
Biała - Korona II Rzeszów 2-2

W meczu klasy A gr. I Świlcza zmierzyła się z Niebylcem i wygrała 2-0, czym zapewniła sobie praktycznie utrzymanie w klasie A.

Świlcza - Niebylec 2-0