Wyniki: piłka nożna, klasy A i B Dębica (7 listopada)

Barbara Puchała
Podziałem punktów zakończyły się aż cztery spotkania ostatniej kolejki rundy jesiennej dębickiej A- klasy. W Łopuchowej, Ociece i Krzywej padł wynik 1-1, a Straszęcin zremisował z Łękami Górnymi 2-2.

KLASA A:

Dobre, choć przegrane zawody rozegrał Pustków. W Brzostku zaprezentowali kilka ciekawych akcji. Po wyrównanej grze, to jednak gospodarze cieszyli się z wygranej.

O wygranej Monisu w Brzeźnicy przesądził były zawodnik gospodarzy Waldemar Fis, który jako jedyny w tym spotkaniu skierował piłkę do bramki.

LKS ŁOPUCHOWA - STRAŻAK LUBZINA 1-1 (0-1).
BRAMKI: Kwoka - Pyskaty.

ŁOPUCHOWA: Froń - A. Jagoda, Baj, Rusin, Betleja - Chmura, Laska, Jasek (60. M. Jagoda), Hendzel - Pociask, Kwoka.

LUBZINA: R. Rybski - Skórski, Kurgan, A. Alberski, J. Rybski - Siwula, Cieśla (80. P. Alberski), Siwek, Pyskaty (65. G. Kipa) - Fryz (75. Mendyka), Węgrzynowicz (60. D. Kipa), .

ŻÓŁTE KARTKI: Siwula, D. Kipa. SĘDZIOWALI: Twardowski oraz Jemioło i Siwiec (Ropczyce).
WIDZÓW: 100

POZOSTAŁE MECZE: Progres Kawęczyn - Ostrta Gumniska 0-3; Viktoria Ocieka - LKS Żyraków 1-1 (0-1) Cyran (60) - Balasa (43); Dragon Korzeniów - LKS Nagoszyn 0-2 (0-0) Szerszeń (72), Starzyk (74); Sokół Krzywa - Orły Borowa 1-1 (0-0) Pawlikowski (65) - Waśko (71); Borowiec Straszęcin - Łęki Górne 2-2 (0-1) dla gospodarzy: Kluk 2; Brzostowianka Brzostek - LKS Pustków 3-2 (2-1) K. Borecki (21), K. Wojdyła (33), Krajewski (72) - Matera (22), M. Struzik (83); LKS Brzeźnica - Monis Bielowy Strzegocice 0-1 (0-0) Fis (50).

Klasa B: Grupa II
Rundę jesienną zakończyli zawodnicy z grupy II, którzy odrobili zaległości z 3. kolejki.
Swoje mecze rozgrywały zespoły, którym w pierwotnym terminie rozegranie spotkań uniemożliwiła pogoda.

Po wyrównanej walce Bobrowa wywiozła z Zasowa 3 punkty. Zawodnicy obu drużyn walczyli do końca. Decydująca bramka padła dopiero w 90 minucie.

Na dwie minuty przed końcem za to arbiter główny przerwał mecz w Golemkach, ze względu na nieodpowiednie zachowanie zawodników Góry Motycznej oraz wtargnięcie kibiców na boisko.

ZASÓW MOKRE - LKS BOBROWA 3-4 (2-2)
BRAMKI: Kuciemba 2 (17, 20), Szacik (73) - Bonarek 2 (10, 58), Gładowski (25), Dzik (90).

ZASÓW: Bartkowicz - M. Malinowski, M. Czerwiec, Wałęga, Pytel (60. Kos) - G. Czerwiec (80. B. Malinowski), Szacik, Kubisztal, Ryczek - Lorenc (75. Nosal), Kuciemba.

BOBROWA: Jaszcz - Kmiecik, Bugaj, Ryng, Mądro - Kmiecik, Dzik, Janora, Bonarek - Gładowski, Pluta.

SĘDZIOWAŁ: Robert Pszeniczny (Dębica).
WIDZÓW 150

POZOSTAŁE WYNIKI: Jamnica Dulcza Wielka - Dąb Żdżary 5-2 (2-0) dla gospodarzy: M. Wolak (30), Kużdżał (40-karny), Kij (63),J. Wolak 2 (79, 89); Kamieniarz Golemki - LKS Góra Motyczna przerwany w 89. minucie przy stanie 2-1.