Wyścig górski: Stec najszybszy na serpentynach

Tomasz Jefimow
Mariusz Stec (Mitsubishi Lancer Evo IX), startujący w grupie Open+2000, zwyciężył obydwie rundy GSMP Korczyna - 8. Wyścigu Górskiego "Prządki". W pierwszym dniu imprezy kierowca z Urzędowa ustanowił rekord trasy na 1:56,333.
8. Wyścig Górski "Prządki"8. Wyścig Górski "Prządki"

8. Wyścig Górski

Pierwsze miejsce I rundy GSMP padło łupem Mariusza Steca. Z drugim czasem na mecie pierwszego dnia zawodów zameldował się Rafał Grzesiński. Trzeci stopień podium przypadł Tomaszowi Mikołajczykowi a czwarte miejsce w generalce wywalczył w sobotniej części weekendu debiutant w Lancerze Andrzej Szepieniec.

II rundę GSMP z ponad 4 sekundami przewagi nad Rafałem Grzesińskim wygrał sobotni triumfator imprezy - Mariusz Stec. Na trzecie miejsce wskoczył Piotr Ostrowski.