Wysoka porażka Siarki Tarnobrzeg i przełożone derby Rzeszowa w CLJ U-15

Karol Pieniążek
Wysoka porażka Siarki z Koroną.
Wysoka porażka Siarki z Koroną. Marcin Radzimowski
Z powodu niesprzyjających warunków pogodowych dwa spotkania z udziałem podkarpackich klubów zostały przełożone na inny termin, a w pozostałych dwóch nasze zespoły odniosły porażkę.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-17

Czwartkowa 23. kolejka nie była szczęśliwa dla rzeszowskich klubów. Stal przegrała swój mecz pierwszy raz od połowy października ubiegłego roku, a spotkanie pragnącej wrócić na zwycięską ścieżkę PZU SMS Resovii zostało przełożone na inny termin.

Wisła Kraków - Stal Rzeszów 2:1 (1:0)

Bramki: Kowalski 4, Kawała 72 – Plichta 58.

Stal: Chrapusta – Bartkowiak (50 Dubiel), Worna, Koczera, Mazur, Kierys, Wnęczak (77 Płonka), Piwnicki (85 Rak), Gołda (57 Salamon), Urbaniak, Plichta. Trener: Bartosz Stępień.

PZU SMS Resovia Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska - odwołane

POZOSTAŁE WYNIKI: Korona – Widzew 1:0; Wisła P. - AKS 1:3; Legia – Motor 3:1; ŁKS - Hutnik 0:2; Jagiellonia – Cracovia 4:0; Escola – Polonia 1:1.

Centralna Liga Juniorów U15

Z podkarpackich drużyn w CLJ U15 tylko zawodnicy Siarki Tarnobrzeg rozegrali swoje spotkanie zgodnie z terminarzem. Podopieczni Piotra Garuli niestety przegrali w wyjazdowym meczu z Koroną w Kielcach aż 7:1, notując trzecią porażkę w sezonie.

Mecz derbowy pomiędzy Stalą, a Resovią został przełożony na środę 12 kwietnia.

Korona SA Kielce – Siarka Tarnobrzeg S.A. 7:1 (5:0)

Bramki: Minuczyc 3, 26, 27, 46, Malęda 21, Galera 29, Jakubaszek 49 – Trznadel 54.

Siarka: Cymerys (67 Drwal) – Bolka (67 Kalita), Tereszkiewicz (67 Gubernak), Podkowa (32 Paterek), Fietko, Witek (60 Zając), Borysławski, Zawidzki, Trznadel, Zawół, Baran. Trener: Piotr Garula.