Zaległości odrobione

(mol)
Siarka Tarnobrzeg - Legia Warszawa 58-82 (16-24, 8-17, 16-19, 18-22)

Siarka: W. Polek 13, Peciak 4, Malcherczyk 3, Szeib 18, Włodarczyk 11, Kowalewski 0, Krupa 9, Papka 2, Rynkiewicz 0, Kwiatkowski 0.
Legia: Kozłowski 6, Pacocha 15, Leśniak 12, Czubek 10, Malewski 2, Błaszczyk 5, Stasiak 2, Sinielnikow 10, Sulima 19 (5x3), Dryja 8, Dębisk 0.
Sędziowali: Marek Mojka (Wrocław) i Paweł Białas (Jelenia Góra). Widzów 300.
Siarkowcy rozegrali słabe spotkanie i punkty zasłużenie pojechały do Warszawy.
Mecz ułożył się po myśli gości, którzy w pierwszej połowie zdecydowanie dominowali na parkiecie. Pierwsze skrzypce grał Robert Pacocha - nie do zatrzymania dla miejscowej obrony. Gospodarze grali nieskutecznie i mieli duże problemy z dojściem do czystej sytuacji rzutowej. W drugiej kwarcie Siarka zdobyła zaledwie 8 punktów.
Na początku drugiej części ożyły nadzieje kibiców na zwycięstwo. Miejscowi w 24 minucie przegrywali tylko dziewięcioma punktami. Jednak goście pomimo przeciętnej postawy w całym spotkaniu pewnie rozgrywali piłkę i w dalszej części meczu spokojnie powiększali przewagę. Najbardziej wyrównana była czwarta kwarta wygrana przez Legię czterema oczkami. Był to zaległy mecz z 20 września.

FLESZ: Kiedy będzie wiosna? Zwierzęta dają sygnały.