Zapraszamy do Przedszkola Samorządowego ,,Niezapominajka” w Nowej Sarzynie

Materiał promocyjny - Laureat Plebiscytu Edukacyjnego 2021
Udostępnij:
Przedszkole Samorządowe ,,Niezapominajka” w Nowej Sarzynie funkcjonuje od 1975 roku. Jest to przedszkole z pięknymi tradycjami, wychowało już kilka pokoleń dzieci. Mieści się w centrum miasta i jest przystosowane do potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci.
Zapraszamy do Przedszkola Samorządowego ,,Niezapominajka” w Nowej Sarzynie

Przedszkole dysponuje sześcioma przestrzennymi, jasnymi salami dydaktycznymi, z których każda ma bezpośrednie wejściem do łazienki przystosowanej odpowiednio do wieku dziecka. Sale są kolorowe, bogato wyposażone w zabawki oraz kąciki zainteresowań, które inspirują dzieci do podejmowania różnorodnych form aktywności. Dzieci mają możliwość korzystania z multimedialnych środków dydaktycznych, np. ekranu interaktywnego czy magicznego dywanu.
W ogrodzie przedszkolnym funkcjonuje duży plac zabaw, który sprzyja bezpiecznemu i wszechstronnemu rozwojowi sprawności ruchowej dzieci. Wyposażony jest on w atrakcyjne urządzenia do zabawy. Dzieci mają tu także dużo miejsca do zabaw ruchowych, gry w piłkę i innych aktywności.

Dyrektor Przedszkola Samorządowego ,,Niezapominajka” oraz Nauczyciele to osoby posiadające duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pedagogiczne, są zaangażowani w swoją pracę, podejmują szereg inicjatyw. Stosują oni nowatorskie rozwiązania metodyczne i pedagogiczne, wciąż poszukują nowych metod pracy, które rozwijają twórczą aktywność dzieci. Przedszkole posiada własną kuchnie, gdzie codziennie przygotowywane są zdrowe i pożywne posiłki, które smakują jak u mamy.

Jesteśmy placówką otwartą na środowisko lokalne. Poprzez organizowanie licznych wycieczek dajemy możliwość poznania swojego rodzinnego miasta, jego bliższych i dalszych okolic. Pielęgnujemy tradycje rodzinne, regionalne z równoczesnym otwarciem na kultury innych narodów i grup społecznych, a także angażujemy się w sprawy najbliższego środowiska, którego jesteśmy częścią.
Rodzice systematycznie uczestniczą w życiu przedszkola poprzez udział w uroczystościach, zajęciach otwartych, warsztatach, imprezach kulturalnych, akcjach charytatywnych i społecznych. Mają wpływ na kreowanie rzeczywistości przedszkolnej, co gwarantuje zrozumienie idei wychowania przedszkolnego.

Zapraszamy do Przedszkola Samorządowego ,,Niezapominajka” w Nowej Sarzynie

Corocznie przedszkolaki prezentują swoje umiejętności aktorskie, taneczne, muzyczne i recytatorskie podczas występów, przeglądów, konkursów organizowanych na terenie miasta i poza nim, zajmują wysokie miejsca i wyróżnienia.
Rozwijamy również zainteresowania i pasje poprzez zajęcia dodatkowe: umuzykalniające, logorytmiczne, logopedyczne, języka angielskiego czy terapii pedagogicznej.

Dbamy o rozbudzanie ciekawości poznawczej dziecka oraz wspieranie jego całościowego rozwoju fizycznego do osiągnięcia dojrzałości i podjęcia nauki na pierwszym etapie edukacji.
[b]Priorytetem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa, akceptacji i poszanowania ich praw.[/b System wartości, którym się kierujemy, uczy dzieci otwartości na drugiego człowieka, życzliwości, wrażliwości oraz tolerancji. Wychodzimy
z założenia, że każde dziecko jest niepowtarzalną osobowością i posiada prawo do swojego indywidualnego wszechstronnego rozwoju. Każdy dzień pobytu w przedszkolu stwarza im taką szansę.

W celu zapoznania się z naszą oferta oraz zobaczenia naszej codziennej pracy zapraszamy na stronę www.niezapominajka.edupage.org

Zapraszamy do Przedszkola Samorządowego ,,Niezapominajka” w Nowej Sarzynie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Nowiny 24