Zapraszamy na Business Without Limits i Flexi Form Day w G2A Arenie w Jasionce k. Rzeszowa

redakcja

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
29 i 30 listopada odbędzie się trzecia edycja Kongres Business Without Limits. W pierwszym dniu odbędzie się Flexi Form Day. Swoje wykłady i warsztaty poprowadzą specjaliści z dziedziny marketingu internetowego. Równolegle do kongresu trwać będzie Future Energy Forum. A wszystko to w Centrum Wystawienniczo Kongresowym G2A Arena w Jasionce.

Business Without Limits to kongres, który na stałe, wpisał się w kalendarz ważnych wydarzeń dla świata biznesu i nauki. Każda jego edycja ściąga tłumy uczestników. Przypominamy, że jeśli chcecie wziąć w nim udział, musicie zarejestrować się na stronie businesswithoutlimits.pl. Patronat nad kongresem mają Gazeta Codzienna Nowiny, portal nowiny.24.pl oraz Strefa Biznesu.

W tym roku podczas BWL prelegenci spotkają się na ośmiu panelach: rozwój województwa podkarpackiego a dynamizacja sektora produktów premium, społeczna odpowiedzialność biznesu, budownictwo - nowe kierunki rozwoju, firmy rodzinne; siła polskich marek, inwestycje finansowe - bezpieczne, rozsądne, udane; jak to robić?, rynek pracy w Polsce i Unii Europejskiej, ekspansja polskich firm na rynki zagraniczne, innowacyjna medycyna - nowe rozwiązania, nowe technologie.
Warto zaznaczyć, że podczas Business Without Limits odbędą się Targi Dóbr i Usług Premium Made in Podkarpackie. To wydarzenie zamknięte, skierowane wyłącznie do zarejestrowanych uczestników.

Potęga reklamy

W ramach Kongresu Business Without Limits odbędzie się Flexi Form Day. To cykl konferencji i warsztatów organizowanych przez nowiny24.pl, poświęconych najnowszym trendom i rozwiązaniom wykorzystywanym w komunikacji marketingowej.
Wykład –„Multiscreen – czyli jak zmienia się świat wokół nas” poprowadzi Maciej Westerowski
, wykładowca Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, trener biznesu, który od kilku lat specjalizuje się w marketingu online i współpracuje z Google jako trener w projekcie edukacyjnym Internetowe Rewolucje.
Panel – „Mobile first! Czy na pewno?” – poprowadzi Wacek Wykrytowicz, prezes zarządu Agencji TRULY, z branżą reklamy związany od 17 lat.

Przyszłość energii

Future Energy Forum to wydarzenie skupiające ekspertów, przedstawicieli branży energetycznej i wszystkich tych, którzy zainteresowani są aktualną sytuacją sektora energetycznego. Patronat nad nim objął minister energii, minister środowiska oraz marszałek województwa podkarpackiego. Kongres otworzy Andrzej Piotrowski, wiceminister energii. Eksperci analizować będą obecną sytuację sektora energetycznego oraz jego przyszłość. Dyskusja będzie dotyczyć zmian w prawie, nowości technologicznych oraz strategii rozwoju firm działających na tym rynku.