Zawodniczka Azalii liderką Pucharu Polski

archiwum
Wysoką formę na początku sezonu w kolarskich przełajach pokazała Katarzyna Socha (Poltino Azalia Brzóza Królewska).

Startująca kategorii juniorek młodszych zawodniczka zajęła 2 miejsce w Ogólnopolskim Wyścigu w Zawierciu (do 1 pozycji straciła 14 sekund). Jej klubowa kolega Wojciech Miazga wywalczył 6 lokatę (junior młodszy).

Dzień później zawodniczka Azalii nie miała sobie równych w Sosnowcu, gdzie odbyła się I seria przełajowego Pucharu Polski (zaplanowano ich w sumie 11). Wojciech uplasował się na 5 pozycji.

- To bardzo dobre wyniki i fajnie prognozują na dalszą część sezonu - ocenia Stanisław Zygmunt, szkoleniowiec Azalii.